OLED TV

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
to vem, da imata hdr vsebine. Mene je zanimal, če bo s hdr tv tudi tv dnevnik v hdr;)

No žal ne bo:(

SO IF I HAVE AN HDR TV, EVERYTHING I WATCH WILL BE IN HDR?
If only it were that simple. Content has to be mastered for HDR in order to work with the standard. In other words, both the source, and the TV have to be HDR compatible. Luckily, with the advent of Ultra HD Blu-ray and advancements in online streaming from Netflix and Amazon, content creators will be able to deliver HDR content more easily.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.365
6.548
113
heh, pri nas še TV signali niso niti polne 2k kvalitete, kaj šele 4k, ti pa bi že HDR imel
wink-1.gif


Kupi zdaj raje nek srednji razred TV, ki bo špilal ok, pa potem čez 2 leti spet novega, tehnike se že dolgo več ne splača kupovati top shit v trenutku nakupa in potem upat da bo držala korak 4 leta, ker bo že zastarelo
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sej tudi 3D ni nikjer, pa ga ima skoraj vsak tv;)

kupovat mi hvala bogu še ni potrebno nove. plazma še kar drži korak s časom
wink-1.gif


zasledil sem, da je pač ta hdr zdej naslednja stvar, pa me je zanimal kako to kej vpliva na sliko...
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.195
1.811
113
Če bo kdo rabil...

Kodi.ja se ne da spravit na televizor, ker že sam program ni podprt za Lg.jev istem in menda tudi ne bo.

Al slika je res zakon (vsak dan se mi zdi boljša
evil.gif
).
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
Hja, jaz imam ze tri leta Philipsa, oče moj deset Philipsa, ožja družina ima tudi še ene 5-6 Philipsov, pa se nihče od nas ni bil na servisu.

Je pa res, da se je meni tv nekajkrat sam od sebe ugasnil, kat naj bi bila znana napaka philipsa, ampak zdej ze dolgo časa nic.. Se je zgleda skalibriral.

Tako da jaz red nevem, kaj folk dela, da je skos na servisu s philipsi.. Al je to pač se kaksen star stereotip iz nevem kdaj..
smile-1.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
751
113
Citat:
Uporabnik Raven pravi:
Hja, jaz imam ze tri leta Philipsa, oče moj deset Philipsa, ožja družina ima tudi še ene 5-6 Philipsov, pa se nihče od nas ni bil na servisu.

Je pa res, da se je meni tv nekajkrat sam od sebe ugasnil, kat naj bi bila znana napaka philipsa, ampak zdej ze dolgo časa nic.. Se je zgleda skalibriral.

Tako da jaz red nevem, kaj folk dela, da je skos na servisu s philipsi.. Al je to pač se kaksen star stereotip iz nevem kdaj..
smile-1.gif
glede na to, da je philips par let nazaj celotno proizvodnjo TV-jev prodal kitajcem, bi rekel, da deset let stari philipsi niso ravno neka referenca o kvaliteti ali zanesljivosti novih modelov
smile-1.gif