OLED TV

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Urby, a si zadovoljen z nakupom? Sem danes precej impulzivno poklical Mediamarket in naročil takega kot ti. Edino le belega bodo imeli na zalogi.
Sem super zadovoljen, nimam pripomb. Odnos trgovine zelo korekten, kot tudi sama dostava, TV pa je itak oz. upam stavit best buy glede na price/performance.

V vsakem primeru pa ti TV odprejo in priklopijo, meni sta ga pripeljala na dom in sta možakarja odprla ter priklopila in skupaj smo ga pregledali, da je res vse ok.

Sta rekla, da je bilo že kar nekaj primerov, ko so stranke same poškodovale tv (se zgodi pač lahko ti pade, ko da dajaš iz škatle) in so potem njih terjali, da so jim prodali razbit TV.

Zagotovo bom v prihodnosti, ko bom rabil nov TV še povprašal pri njih.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kot gledam na njihovi spletni strani, TV ne moreš plačati preko interneta. Napisano imajo tudi, da cena velja za plačilo v kešu. Hkrati pa ponujajo LeanPay kredit. Kako si potem izvedel plačilo in za koliko te opulijo, če plačaš s kartico?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Kot gledam na njihovi spletni strani, TV ne moreš plačati preko interneta. Napisano imajo tudi, da cena velja za plačilo v kešu. Hkrati pa ponujajo LeanPay kredit. Kako si potem izvedel plačilo in za koliko te opulijo, če plačaš s kartico?
Jaz sem plačal po predračunu (vzel sem na firmo).
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Sej ko sem pogooglal lokacijo trgovine sem se spomnil, da sta starša cca 15 let nazaj tam kupila Panasonicovo plazmo. Še zdaj dela. :)
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.624
985
113
Sej ko sem pogooglal lokacijo trgovine sem se spomnil, da sta starša cca 15 let nazaj tam kupila Panasonicovo plazmo. Še zdaj dela. :)
Tudi pri nas sem tam vzel prvo Panasonic plazmo. Tudi še dela, 42 inch. Zamenjala enega Sony s katodo.

Se spomnim, da je imel poslovalnico v Kopru nekaj časa. Tudi tam vzel par manjših LGjev.
 

sssss

Pripravnik
5. maj 2010
210
9
18
Meni je ta Media Market sumljiv. Tole sploh ni spletna trgovina, nima splošnih pogojev in ni zavezana zakonodaji, ki velja za spletne trgovine. Posledično nimaš možnosti vračila izdelka roku 30 dni, brez vprašanj. Kaj, če se premisliš, na tvju mrtvi piksli, manjka vijak za stojalo....itd. Bodo vzeli izdelek nazaj? Torej zanima me, če ima kdo dejanske izkušnje z vračili, garancijo, servisom. . Saj ne rečem, če ni potrebe po uveljavitvi garancije je vsaka trgovina dobra.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Meni je rekel, da lahko kar njih pokličem v primeru kakšne okvare, oz. omenil mi je nek servis v LJ pooblaščeni za LG.

Saj pa verjetno, da itak lahko uveljavljaš garancijo na bilokaterem pooblaščenem servisu saj smo EU?

Aja pa od kje tebi 30 dni za vračilo, ni zakonsko 14dni?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Sem povprasal pooblasceni servis Dast in pravijo, da vzamejo v garancijsko popravilo tako da potem sploh ni nobenega problema.
 

sssss

Pripravnik
5. maj 2010
210
9
18
14 dni imaš časa, da najaviš vračilo (odstopiš od pogodbe) in potem imaš 30 dni, da vrneš izdelek.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
urby20 a si se že kaj igral z nastavitvami? Rad bi nastavil, da mi ob startupu avtomatsko zažene določeno aplikacijo, pa mi ne uspe. Vedno gre na HDMI1.

Drugače pa fajn tv. Se je pa podražil na 1020eur. :)
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
urby20 a si se že kaj igral z nastavitvami? Rad bi nastavil, da mi ob startupu avtomatsko zažene določeno aplikacijo, pa mi ne uspe. Vedno gre na HDMI1.

Drugače pa fajn tv. Se je pa podražil na 1020eur. :)
Ojla,

Ne nič se nisem že igral, itak imam že kar bližnjico netflix, katerega največ uporabljam na daljincu za vse ostalo pa imam preko HDMI-jev (PS, Switch, Firestick).
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Večina lizinških hiš financira praktično vse. Ko sem se ped leti službeno zanimal za lizing računalnikov, to ni bil noben problem.