OKvirji pa kar po starem

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Zakaj nestrpneži če jih bo lepo vzgojil je to win-win za vse.

Ja, človek s 70+ kaznivimi dejanji pri 21ih letih ima definitivno potencial, da bo lepo* vzgojil svoje otroke ja:aplauz:

*lepo v nekem splošnem, povprečnem in nikakor ne ciganskem pogledu, kjer ni nič presenetljivega v kolikor učijo otroke krasti že od malih nog dalje....
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.569
113
tole pa je tema kjer se pofočkate nestrpneži....
Me zanima kako bi piskal če bi bil namesto tega nesrečnega ljubljanjčana v obravnavi tvoje sorodstvo.

A ti bi jim dal še nagrado ali kaj ?
Me spominjaš na AI, kjer so (uspešno) zagovarjali prepoved izročitve onega islamo-terorista Rusiji, potem so v Turčiji na letališču pobili +40 ljudi.


“In 2010 Amnesty International called on Ukraine not to extradite Ahmed Chataev to Russia as he faced a significant risk of torture, as well as unfair trial, if he were returned.


 
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Ja, človek s 70+ kaznivimi dejanji pri 21ih letih ima definitivno potencial, da bo lepo* vzgojil svoje otroke ja:aplauz:

*lepo v nekem splošnem, povprečnem in nikakor ne ciganskem pogledu, kjer ni nič presenetljivega v kolikor učijo otroke krasti že od malih nog dalje....

Saj zato sem dopisal še 2 stavek. Sicer pa če bo v zaporu bi bili mogoče otroci vsaj malo civilizirani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Success

Fizikalc
5. sep 2010
531
164
43
Problem je, ker so cigani in policaji v veliki meri spoprijateljeni - vsaj na Dolenjskem. Je delala žena včasih na pumpi blizu ciganske vasi (cca 80% strank je bilo ciganov). Načeloma sicer ni bilo nobenih problemov, razen veliko pobegov (kraj bencina/nafte). Žena pravi, da so se policaji in cigani, ki so bili takrat na črpalki, vedno pogovarjali, kot da so prijatelji že dolgo časa. Očitno se jih pač bojijo in ne upajo drugače.. Zato pa se dogaja to kar se. Tam se je vedno strelalo in očitno se še dolgo bo.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113

Če si pogledate video iz novega leta od gospodične ki je spodaj komentirala da vsi cigani niso isti https://www.facebook.com/klavdija.hudorovac.1
boste vmes lahko prepoznali tudi avtomatsko puško 2x
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Noro. In kljub vsemu se še vedno najdejo idioti, ki trdijo, da smo v tej državi vsi enaki pred zakonom :nigladek:
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Ne vem a to svoje puške objavljajo na FB al jih imajo tolk radi ko eni avtomobile


Danes je bilaracija v Črnomlju bodo moral še v Novo mesto priti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Sparkling Cigo, čist sweetkan, itak da pol rabi še kakšno fotko AKja da bolj resen izpade, OMGLOL :valjamse:

SparklyCigo.jpg
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Ja saj. Prijatelj je zadnjič pomagal varnostniku, katerega so v trgovini napadli trije cigani. Le zakaj. Mar bi pustil, da bi ga do konca pretepli.