OKvirji pa kar po starem

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16
Če bi 5-6x na leto zamudil v službo, iskal gume pri vulkanizerjih ko zmešan, fehtal vedno nekoga da ti gume premenja, bi bili vsi zmanjšano prištevni - itak pa vas je že več kot 50% naravno zmanjšano prištevnih - neprištevnih (beli, janševci, hitlerjanci, evroritolizci, natovščani, cigoljubci, ljubitelji boga in anale pri verouku itd...)
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Citat:
Uporabnik TheMan pravi:
Če bi 5-6x na leto zamudil v službo, iskal gume pri vulkanizerjih ko zmešan, fehtal vedno nekoga da ti gume premenja, bi bili vsi zmanjšano prištevni - itak pa vas je že več kot 50% naravno zmanjšano prištevnih - neprištevnih (beli, janševci, hitlerjanci, evroritolizci, natovščani, cigoljubci, ljubitelji boga in anale pri verouku itd...)

pozabil si še ljubitelje bulmastifov in boratoljubce
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Citat:
Uporabnik TheMan pravi:
Če bi 5-6x na leto zamudil v službo, iskal gume pri vulkanizerjih ko zmešan, fehtal vedno nekoga da ti gume premenja, bi bili vsi zmanjšano prištevni - itak pa vas je že več kot 50% naravno zmanjšano prištevnih - neprištevnih (beli, janševci, hitlerjanci, evroritolizci, natovščani, cigoljubci, ljubitelji boga in anale pri verouku itd...)

Batine, ni drugo..... kaka policija neki, ti prej denarja za gume zmanjka ali pa te odpustijo iz službe zaradi zamujanja
10.gif
ampak na bergle za vedno, kaj si mu te naredil?
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Valda da je občutljiv, zakaj pa misliš, da si ni dal dopovedati, da ga nima več rada...
smile-1.gif


In si ga zraven dobil ali kaj?
 

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16
Ja. V tretje jih je dobil. Da sem se prepričal - čeprav sem v prvem letu terorja ostal brez gum 6x v drugem pa že marca petič. 1x mi je povedal sosed, drugič sem ga poiskal in lepo prosil naj neha, zadnjikrat pa sem ga na delu dobil sam. V slabih 8 mesecih 11x brez gum - še noremu bi se utrgalo.
uf-1.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik TheMan pravi:
Če bi 5-6x na leto zamudil v službo, iskal gume pri vulkanizerjih ko zmešan, fehtal vedno nekoga da ti gume premenja, bi bili vsi zmanjšano prištevni - itak pa vas je že več kot 50% naravno zmanjšano prištevnih - neprištevnih (beli, janševci, hitlerjanci, evroritolizci, natovščani, cigoljubci, ljubitelji boga in anale pri verouku itd...)

Pa te ni tozil? Ker jaz bi te. Za ves izgubljen denar do konca zivljenja zaradi zmansjsane mobilnosti + odskodnino zaradi napada + psiholoske tezave, ki si mu jih povzrocil. Mi das naslov, da mu razlozim njegove pravice?
smile-1.gif


Now... Prepoved priblizevanja ko ti to prvic naredi, potem pa samo se striktno 113 klicat vsakic (po moznosti se eno kamero namestis, da se vidi kdo je bil...) pa naj oni z njim opravijo. :D Ampak, hey, ne, dajmo se it kavboje in indijance, ane, ane? :S
 

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16
Je tožil in nekaj tudi dobil. Zadnji obrok sem izplačal lani decembra, plačeval sem 5 let vsak mesec po 100€. Nekaj smo skompenzirali z računi gum, montaže, vleke, izpada dobička zaradi nezmožnosti opravljanja dela itd (faktura v višini 9.000€ za gume, skoraj 400€ za montažo, vleka nadaljnih 2000€ in izguba poslov 5.000€)

Se je po svoje zaklal, ker je povedal zakaj jih je dobil. Zaradi poškodb sem v stanju zmanjšane prištevnosti dobil leto in mesec pogojno, za rento smo se dogovorili izvensodno. Zaradi poškodb je pred letom dni hotel še nekaj praskati, vendar mu ni uspelo, ker so priče potrdile, da se lahko naokrog prevaža z kros motorjem, pomaga pri delu v gozdu in je glavni pri postavljanju mlaja za 1. maj.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Po zgornjem opisu je pezde prav prosil, da se mu nekaj zgodi. Takega se drugače ne bi rešil še dolgo.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.427
5.416
113
Tat povzročil mrk na osrednji stezi zagrebškega letališča

Glavna steza zagrebškega letališča Pleso je bila v ponedeljek približno pet ur delno brez električne energije zaradi poskusa kraje bakra iz ene od šestih letaliških transformatorskih postaj. Okrog 18.30 je prišlo do mrka na osrednji stezi, zaradi tega pa so morali poslati opozorilo letalskim družbam, da bi preprečili morebitno nesrečo.

Na Hrvaškem se še spomnijo, da so se pred nekaj let izognili hujšim posledicam, ko so nepridipravi zaradi bakra ukradli del glavnega električnega kabla letališča v Dubrovniku. Takrat je letališče ostalo v temi, tatov pa niso nikoli odkrili.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Pustite lumpenproletariat (se delavski razred ne morem reci, ker bi s tem uzalil delavce) pri miru. Naj po svoje urejajo stvar, ljudje jih bodo pa po svoje
smile-1.gif


Jasno pa da ne vidijo minimalne razlike med njihovim nacinom "operiranja", in tistim, ki se ga posluzjejo "Okvirji" pri resevanju sporov.
smile-1.gif
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Tale drugi odstavek je zelo trapasto napisan. Verjetno bi ga kak "delavec" bolj razločno in slovnično pravilno napisal.
Vsak kolikor toliko normalen človek (ti si izgleda nadčlovek) vidi to razliko. Cigani to izvajajo, da delajo probleme in ne, da jih rešujejo (mogoče v lastnih glavah, hint: še ena možnost kam te uvrstiti).

Torej ti ne vidiš te minimalne razlike, ostali jo.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Oprosti, zame so vsi "jacki" ki tezave resujejo na sistem "dajmo nekoga na gobec" isti.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.427
5.416
113
KSZ

Do smrti so ga pretepli

Okrog 12. ure se je na bencinskem servisu v Kočevju zgodil srhljiv zločin. Skupina moških, oborožena s palicami in sekirami, je napadla moškega, ki je po neuradnih informacijah zaradi poškodb umrl. Policija je prijela več oseb.

Napadeni je bil na servisu skupaj s soprogo in otrokom, ko ga je obstopila skupina napadalcev. Hudo poškodovanega 40- letnika so prepeljali v ZD Kočevje, kjer so ga poskušali reaninmirati, a so bile poškodbe prehude.

Po naših neuradnih informacijah je policija izvedla obsežno iskalno akcijo za napadalci in naj bi jih prijeli pri Trati, kjer je romsko naselje.

Žrtev napada naj bi bil sin znanega romskega podjetnika iz Kočevja.

13.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Sedaj pa okvirje še bolj zaščitit in jim dat še višje socialke... Pa seveda vsakemu svojo bajto.
evil.gif