OKvirji pa kar po starem

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.176
8.954
113
kako bi lahko razložil mojo lopato in žakelj apna v kuferanu? da sem zidal? pol še rabim malo cementa za pretvezo?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Hehe, hudo. Najbolj da kar celo giljotino date v avto, pač tko... za vsak slučaj.
evil.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
In kaj bi naredil? Tip s pištolo bi ziher potegnil tista 2 centimetra s prsom hitreje, preden bi ti karkoli uspel. Da se tudi golorok zelo učinkovito obvladati človeka, oboroženega s pištolo, če je le dovolj blizu, je pa to vseeno nevarno početje, ki ga en mislim podrobneje razlagati tukaj.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.111
6.482
113
Začetek te teme, pa se začne tako:

Citat:
Neuradno naj bi skupina desetih Romov brutalno pretepla mlajšega moškega, ki je utrpel hude poškodobe.

Kaj pa v tem primeru?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.530
14.135
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
In kaj bi naredil? Tip s pištolo bi ziher potegnil tista 2 centimetra s prsom hitreje, preden bi ti karkoli uspel. Da se tudi golorok zelo učinkovito obvladati človeka, oboroženega s pištolo, če je le dovolj blizu, je pa to vseeno nevarno početje, ki ga en mislim podrobneje razlagati tukaj.

glede na stopnjo zadetosti in prenapihnjen ego dejansko dvomim da bi bil hitrejši plus to, da verjetno nebi ravno stal pri miru in čakal metek, se ti ne zdi? itaq pa če pride do te točke zadeva ni več dobra za nikogar, zato se je treba takim situacijam izogibat. glede na to da pa so bile to itaq 3 navlečene p33chke okoli mene pa bi, če že ne drugega, vsaj enemu konkretno zj3bal če ne kar zaključil life. to bi naredil.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Kako pa golorok obvladaš 10 "ljudi" ?

Izredno težko, najverjetneje pa sploh ne bi uspelo. Edina možnost je, da poskusiš uporabljati znanja iz psihologije množice. Na grobo: če se da, nalomiš hitro enega ali dva uibr in z veliko sreče se te drugi ne bodo lotili. Če so napadalci oboroženi, so tvoje možnosti še toliko manjše...Drugače pa mislim, da ni mojstra na svetu, ki bi uspel obvladati 10 odločnih napdalcev, razen morda v čisto sprecifičnih okoliščinah...ozek hodnik.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.530
14.135
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Kako pa golorok obvladaš 10 "ljudi" ?

Izredno težko, najverjetneje pa sploh ne bi uspelo. Edina možnost je, da poskusiš uporabljati znanja iz psihologije množice. Na grobo: če se da, nalomiš hitro enega ali dva uibr in z veliko sreče se te drugi ne bodo lotili. Če so napadalci oboroženi, so tvoje možnosti še toliko manjše...Drugače pa mislim, da ni mojstra na svetu, ki bi uspel obvladati 10 odločnih napdalcev, razen morda v čisto sprecifičnih okoliščinah...ozek hodnik.

to moraš bit pa kung fu master z obvladanjem tehnike "železna pest" ali nekaj takega hehe....
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Čakaj, čakaj, prej si govoril, da si že imel pištolo naslonjeno na glavo. No, pa če bile take pičke kot praviš okoli tebe, bi jih človek s tako velikim repom kot si ti, samo grdo pgoledal, pa bi se sesedli od strahu. V nasprotju od tebe, bi bil jaz ravno pri 'zadetem' človeku tolko bolj previden, saj tak pogosto ni zmožen racionalno razmišljati. Sicer je pa, če je le možnost, je najbolje s.piziditi kakor hitro nesejo noge, tisti, kijim je sama beseda beg pod častjo, pa naj se 'taktično umaknejo'.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.530
14.135
113
pištolo sem imel par sekund na glavi ja, na splošno pa mi je mahal okoli nje. bežal pa nisem, niti nisem imel namena, grdo pa sem jih gledal ja, sam kaj ti to pomaga
grin1.gif
sej na koncu je bilo vse bolj kot ne ok, [censored] z beretto se mi je kasneje še nekaj časa opravičeval vsakič ko smo se srečali....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.111
6.482
113
Spomnim se, da je bilo pred časom rečeno, da je cca 10 (ali še več) ljudi napadlo Seagala, in to resno, ne kot trening. Ene par jih je zložil, potem pa je fasal.

Če on ni mogel, dvomim, da je kdo tu, ki lahko obvlada "par ljudi".
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.176
8.954
113
tukaj verjetno ne govorimo o ljudeh, ampak o 10ih malih črnih skakajočih opicah...ali sem kaj preslišal? mreža pa sablja?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.111
6.482
113
Napačno predstavo imaš o njem, zgleda.

Človek je nek master v borilni veščini, in tudi v UFC je treniral že par borcev.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
On obvlada Aikido, ki izkorišča napadalno energijo. Ampak če ti enga vržeš iz ravnotežja, še ne pomeni da te bo ostalih 9 gledalo ...

Je pa učil par UFC borcev, ampak samo dodatek k njihovem trenigu (prijemi in obrati)