Ohišje za SE K750i

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Prečekiral sem skoraj vse naslove, danes opravil kar nekaj klicel, ampak zastonj.
V upanju, da bom tukaj dobil kakšen namig se obračam na vas in sicer :

Kdo ve, kje bi lahko dobil neoruginalno (ker originalno je drago kot žafran !) ohišje za SE K750i in sicer v črni barvi ??
confused-1.gif

Dajte kakšne linke, kjer bi lahko v SLO preko neta naročil ... itd.
 

B81

22. jul 2007
34.526
8.970
113
Iz lastnih izkušenj ti povem, da tega ne delaj. Raje daj tistih 25 eur za original.
Neoriginalno škriplje, guma od kartice stoji ven, fotoaparat (vratca) so čudna, ne splača se.
750 je zame predober gsm, da bi neko škripajoče skropucalo naredil iz njega.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
A tako praviš
confused-1.gif

A to je preverjeno, da je vse potem na "hojla dri" ?
Ja, hvala za nasvet.
 

B81

22. jul 2007
34.526
8.970
113
Ja, jaz sem hotel imeti črnega, pri odpiranju sem seveda celega popraskal, potem poškodoval flat kabel od kamere in je bila fuč, nikakor pa se mi vratca niso zastopila z ono vzmetjo malo...
ok, nisem sicer strokovnjak, ampak neoriginal ni enakih mer, kot original.

VITACELL@gmail.com
http://www.bolha.com/oglas2248823

od teh sem nov display naročil, pa bom videl.

Lp
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Ja, jaz sem hotel imeti črnega, pri odpiranju sem seveda celega popraskal, potem poškodoval flat kabel od kamere in je bila fuč, nikakor pa se mi vratca niso zastopila z ono vzmetjo malo...
ok, nisem sicer strokovnjak, ampak neoriginal ni enakih mer, kot original.

GUUULP ! Malo si mi z tem poslal strah v kosti !
crazy1.gif

A tako zaj***no je to menjat ??
 

B81

22. jul 2007
34.526
8.970
113
Ni, če imaš mirno roko in živce. Najbolje, da daš menjat nekomu, ki se s tem ukvarja.
Pa pri neoriginalnem tista nalepka quickshare lahko kar dol pade, kot tudi SE znak na hrbtni strani.
No, jaz v glavnem ne bi nobenega ohišja neoriginal kupil.
 

freserovski

Zelenc'
12. sep 2007
26
0
1
Ta telefon imam in je razpadlo tudi originalno ohišje, sedaj so začele odpadat še tipke, crknila je tudi čisto spodnja diodica za osvetlitev tipkovnice, joystick šteka,..., seveda vse po preteku garancije :-D. Kolikor dober je bil na začetku je zdaj slab. Bo zgleda res čas za zamenjavo tega šrota
smile-1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik freserovski pravi:
Ta telefon imam in je razpadlo tudi originalno ohišje, sedaj so začele odpadat še tipke, crknila je tudi čisto spodnja diodica za osvetlitev tipkovnice, joystick šteka,..., seveda vse po preteku garancije :-D. Kolikor dober je bil na začetku je zdaj slab. Bo zgleda res čas za zamenjavo tega šrota
smile-1.gif

Tako bom rekel, pa ne jemlji tega kot žalitev !
Dosti je odvisno, kakšna oseba ima telefon v rokah, ter kako z njim ravna.
Moj telefon je še danes kot nov, pa je star 9 mesecev. Nič ne škriplje, vsi gumbi, tudi joystick dela BP, tako da nimam se kaj pritoževat ...
 

freserovski

Zelenc'
12. sep 2007
26
0
1
ja, to maš pa tud prav. Čeprav mi ta 750i deluje tako, da ga lahko mečeš na tla, pač ni neka top tehnologija bi pa vseeno lahko zdržal malo več
smile-1.gif