OH NE VALENTINOVO

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.662
501
113
41
povsod malo
Evo letos (lansko leto sem bil v bolnici he he) sem se hotel elegantno izognit temu "nujnemu obdarovanju" pa mi ne bo zneslo ker sem dobil SMS, če sem 14 frej za nekaj in vsi vemo v katerem grmu tiči zajec
smirk-1.gif

Ker je prijateljica (poročena 2 froca in mož odvetnik heh) ji ne smem dat nekaj ala "na tle maš vibrator pa uživi" piškotov ne bom pekel ker potem bom celih 14 dni poslušal koliko se je zredila zaradi tistih par dek čokolade
rolleyes-1.gif

Rože so klasika, nekam na lepše je ne sem vabit... vidim jo na vsake xx časa poznam jo tako tako.
Eh bogi jaz

Help
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Kup ji eno lepo šalčko in to je to. Na tak fejk praznik ne rabiš nekaj ekstra velik domišljije uporabit za naku darila.
grin1.gif
Eno malenkost ubodeš in to je to. :=)
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Poročena ženska z otroki je poslala tok prej sms, če si frej 14.ga? A mož je pa na službenem potovanju?
grin1.gif


Potem mislm, da ti ni treba kej dost razmišljat kaj ji dat... Pejt potunkat čaj v njen piškotek....
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
saj smo pa že razložili kje je fora...

evo še enkrat če si slučajno spregledala
grin1.gif


ibrahimovic_03.jpg
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.662
501
113
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Poročena ženska z otroki je poslala tok prej sms, če si frej 14.ga? A mož je pa na službenem potovanju?
grin1.gif


Potem mislm, da ti ni treba kej dost razmišljat kaj ji dat... Pejt potunkat čaj v njen piškotek....
rolleyes-1.gif
a dejte že nehat
Bo treba še mal nalaga emm razložit
smirk-1.gif
to poročeno žensko poznam že 10 let še preden se je poročila potem se je 6 let nazaj poročila (bil povabljen na poroko, šel) pa sva ohranila stike kavica sem kavica tja, kosilo sem kosilo tja...
Mava vse bolj na mesečni kufe naštimano in ponavadi jaz vabim na začetku meseca in preden se uskladiva traja par dni in tako je padlo na 14 in sem bolj v hecu kot ne to napisal in 100% vem, da dlje kod do ljubčka na lička (0,5 baza
confused-1.gif
) sploh ne bom nikoli prišel in tudi zaradi tega ji ne bom kupil ne vem kaj lubavega.
Lansko leto je dobil hrano za hrčka baraba hrčja je potem crknu čez 3 mesece hrane pa ostal še pa še
jezen.gif
pa un kuli, ki ima še kuli za po dlančniku kracat ker je prejšnega zgubila.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ni čudno, da si tak razlagamo tvoje poste, če pišeš nekaj napol.

Sej zdaj tudi ni jasno kaj je s hrčkom in hrano (ti si njej kupil hrčka, ona tebi, samo hrano ali kaj?).
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.662
501
113
41
povsod malo
Ne ne Ona je imela hrčka (otroka hotela živalco pa to) jaz sem pa kupil ne vem točno ene 5 kg hrane za hrčka in potem se je on stegnu hrana je pa ostala.
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Še ima to hrano kje? Rabim nekaj, iz česar bom dragi skuhal večerjo za valentinovo, moke je zmanjkalo. PM.