oglasne pasice

dejc22

Zelenc'
19. avg 2007
24
0
1
Zanima me ali ima kdo kontakte od oseb, ki odločajo na kateri streni se bo nahaja oglasna pasice. V mislih imam mobitel, simobil, izzimobil, tušmobil, kompas, sonček, globtur,... itd... Če ima kdo kakšen konrkreten odgovor prosim pod zasebno
wink-1.gif


Lp
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.462
6.572
113
No ja.

httpool in pa iprom sta "taglavna" pri nas

In z njimi se lahko dogovoriš, da dajo pasice samo na točno določene strani, seveda z doplačilom.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
To je na podlagi ciljne publike. Če imaš ženski forum, pač oni forsirajo reklame za ženske stvari.
 

dejc22

Zelenc'
19. avg 2007
24
0
1
Zgleda sem nekoliko dvoumno napisal vprašanje. S kolegom sva naredila portal na katerem bi rada tržila oglasni prostor, vendar če pišeš na info@xxxxxx ni s tem nič... skratka če ima kdo kontakte naj piše pod zs in se lahko tudi kaj dogovorimo.

Lp
 

COBO

Pripravnik
21. feb 2008
114
0
16
Malce offtopic samo a se komu sanja kako pa ta zadeva funkcijonira v real life torej imam oglasni prostor tam pa tam ( ne na internetu ) itd. Ali si tam pač "primoran" sam poiskat oglaševalce. Zgolj informativno vprašanje. Verjetno obstajajo kake firme ki potem svoj % pobirajo ali pač ?

Lp, COBO
 
Nazadnje urejeno:

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Kako funkcionira sistem ne vem, sem pa že videl raznorazne napise na hišah "za oglaševenje pokličite" in zraven številka, brez kakega logotipa agencije. Verjetno se ti zatakne pri plačilu oziroma, kako boš prijavil dohodek, boš odprl svoj s.p.? Ker oglaševalec bo verjetno hotel račun
wink-1.gif


@ če imaš oglaševalski prostor imaš več varijant. Ali ToboAds, kateri ne postavlja pogojev za postavitev oglasov (plačilo pa je na klike in prikaze), ali pa če se vržeš v t.i. banner exchange, torej folk oglašuje pri tebi, ti pa pri njih s svojim bannerjem. U bistvu reklama "zastonj"... GoogleAds še ne podpisa Slovenije, nažalost.

Lp