Office

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.146
291
83
Legalni. Hvala za koristen info. Se pravi nalozim na novi comp, instalacija in dalje ... Lahko tudi zasebno za navodila.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Pokličeš MS suport , se malo hecaš, da prideš na podporo, dobiš njih v Atenah, tam 3 je govorijo SLO in ja predhodno pripraviš veljavno licenco Office home and bussines od 2003 dalje, če ne veš številke licence si pomagaš z Keyfinderinstaller, oni preverijo če je licenca OK, je pa še velik problem, ker to gre samo če lahko plačaš z Viso, Mastercard, American...., nekje piše, da tudi Paypal, vendar to NE GRE so preverjali in ni šlo, sam sem to z Viso plačal, žal ne gre ne po predračunu ne kako drugače, sem pa potem z njihovo pomočjo dobil veljaven PDF račun na podjetje od njihove MS Irske podružnice z veljavno SI DDV številko, tako, da sem si ddv seveda odbijal. Ti Offici so prenosljivi potem, tudi na drug računalnik, če se jih na starem odinštalira.

Tako se verzij samo HOME ali student ne da nadgraditi, ostale se pa da, cena je vedno enaka, tudi če imamo 2016 verzijo in bi jo na 2019 nadgradili, je cena enaka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: irwin