Odvlečena.

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Danes ga odletimo malo hangat. Nekaj sem bil službeno zaseden (smetar), in smo nekoliko pozneje (00) odleteli ven.


Preden smo štartali, smo se šli (kli-kla-klo) in sem crknil, posledica je, vsi so mi dali po dvajstko, jaz pa naročam runde.
Do tukaj vse ok. Pridemo, 3 aperol-šprice, eno pivo. 3 šprice eno pivo. Tankajo oni aperole, jaz 0,3 pivo, zajebancija,
se norca delamo, fino fajn...

Nekaj čekiram DJ-ja... Pa tu sem že srkal eno tretje pivo, na dva špricera podlage... Æekiram ki je mojster, da zafehtam
glasbeno... Pa raketa. Pubeci... Prkeftna. Bjond, 170/55, taki pravi hakl za mene. Sn si reko, bo kaj bo, malo se naredi "na sceni",
ga primuvam, se delam kot da mi je vse bolj zanimivo kot ona, mimogrede naletima z oči v oči, se napravim tečnega,
"imaš ogenj?", vlečem ven svoj telefon, da preverim vreme, ona me že podpaljuje z ognjem... Jaz sem bil kr hudo že
pijan, zjutraj smo pred gondolo nategnili tri wiljamse, te je od kolega foter prišo (lokalec) smo še dva tirolska šnopca nategnili,
nekaj malega sem bil v sližbi, tu je že stari strašo z neko slivovica-like zadevo, sem tam 2 zrezo, pol sem se res
spravil sesat flat, pa bi ga končal, ampak me me frend klical, in smo končali dve uri zatem tam, kjer se odstavek začne.


Nametan tako treba.... Pristopim sprve; "Veste gospodična, bi pa jaz pijanček mogoče ogenj prosil, ker si sam nemorem prižgat...
Ona pade v smeh, nevem al se smeji meni, z mano, al situaciji, skratka... Smeji se. Se še delam nekaj tumastega,
res je bla lepa za popixdit, pravim, če bi si z mano razdelila malibu kolo, ker meni je nekak premočna,... Si razdelima,
pravim kar direktive, da mi je res všeč, pa če bi mi2 še kako tekilo, ali podobno... Pravi ja valda (in ona naročI!!!) tekilco,
limone, sol... Spijema, se smejima zajebanicja.... Pravi da gre na wc, se obrnem k svoji mizi, debate, zajebancija...
Nam dogaja... Uleti ona... Pograbi jakno s šanka in model jo odvleče s kluba, čujem samo nekaj v stilu; We brother, just go,
next time, jur the best.


Dedi, jaz se bi poročil z njo.
frown-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po katerih lokalih pa se ti dogajajo tako travmatične zadeve?
evil.gif

Mora že biti ultra vip, da lahko not kadiš.
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
One and only mX
hysterical-1.gif


Tvojim prigodam se pa nasmejim
aplauz.gif




Btw: Da ga nebi kdo slučajno banu
jezen.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Uleti ona... Pograbi jakno s šanka in model jo odvleče s kluba, čujem samo nekaj v stilu; We brother, just go,
next time, jur the best.
Je imel model kravato?
grims-1.gif
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.347
457
83
To ga hod zdej ven pit, k je od njegovga kolega fotr, jaki cigo, na lotu zadel
smile-1.gif