Odvetnik Zlatko Lipej in vtikanje denarja v žep.

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Jaz sem obrtnik, pa kadar hočem dati račun, mi pa vsi jamrajo, a se da brez, ker je vsakomur glupo dajati do 20% več, če pa ni treba.
Ampak ker je pa fovšija v igri, bi pa kao vsi radi meli račun. Japajade.

Ko pa država potem zaradi takih udari nazaj, pa vsi v jok?

Kaj bi jaz delal s takimi, jao jao.....
 

aldoaldo

Zelenc'
13. sep 2010
5
0
1

Vsem ostalim, ki vas je g. Zlatko Lipej iz Medvod prnesu okrog. Ne jamrat ampak ukrepejte. Tole, kar tukaj pišete je poznan že par let. Zlatko Lipej je šalabajzer tahujše sorte. Jaz sem ga prjavu na odvetniško zbornico pa na pulcijo. Ena prjava niti ni tak problem. Ko jih bom mel pa 10 bo pa drgač. Pa snemejte pogovore z njim pa magar na youtube dejte če nimate jajc da ga prjavte pulciji.
Preveč je dobrih advokatou da bi dnar puščal pr takihle barabah. Čeferin vam bo garant tko naredu k je treba pa cenej.

Aldo

“Če stranka meni, da ji je odvetnikovo ravnanje povzročilo škodo, lahko uveljavlja odškodninski zahtevek iz naslova zavarovanja odvetniške poklicne odgovornosti pri zavarovalnici, pri kateri je odvetnik zavarovan. Če so podani tudi elementi disciplinskih kršitev, lahko poda stranka Odvetniški zbornici Slovenije še disciplinsko prijavo zoper odvetnika. Po ustaljenem postopku se prijava najprej odstopi odvetniku v pojasnilo in če gre za kršitev, se zadeva odstopi disciplinskemu tožilcu v pregon. Če prijave tožilec ne zavrže, obravnava zahtevo za uvedbo disciplinskega postopka disciplinska komisija prve stopnje oziroma disciplinsko sodišče (za hujše kršitve)”
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.155
2.341
113
v lokalni ostariji
ah ja....

slovenceljni.. taki in drugačni...

torej dva alterja jamrata kako je zlatko švoh.

očitno ni tak luzer ker če bi bil nebi imel 4 študentov zaposlenih...

potem kar se jado tiče: a ti si pa vse zmeraj plačal na račun? nisi nikoli vprašal a se da kej ceneje? sej računa ne rabm...

ne? zihr?


ker jaz numija razumem. večina strank bi rada brez razčuna. pa enim je težko dopovedat da brez pa ne gre...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
očitno ni tak luzer ker če bi bil nebi imel 4 študentov zaposlenih...
Študente?
Zakaj pa nima redno zaposlenih, jim plačuje prispevke in jim "poganja" delovno dobo?
wink-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik makoto1 pravi:
Ti si pa taprau Lipe Numy tak Zlat. :D
Lipej Zlatko razen tega, da te ornk upil ne nud nč nadstandardnga. Nč, kar ti neb že zavarlovalnca dala sama.

Problem je da laže pa si zmišluje. Pa pozab povedat da je dobu plačan že od zavarvalnce. Into k petra prau je čist res.

Če ga en posname k tole dela bo šu u čuzo.
A s res tak bumbar, da so ti razne Hilde Tovšak pa Lipeji uzor al kva?

Zdej, al si Lipej Zlatko pa se delaš da ne razumš, al si pa Lipe pa res ne razumš.

Usi pejte h Čeferinu k je taprau dec levak je pa tle Lipej al Numy al koko ti je že ime?
smile-1.gif

Še vedno čakam na ime t.i. odvetnice, ali si na tisto identiteto pozabil ?

Ja seveda Lipej sem, preventivno sem se registriral nekaj let pred teboj, ravno zato, da danes berem tvoja polpismena skropucala.

Če se mora človek ukvarjati s takimi bedaki kot si ti, potem je vsak € trdo prigaran, račun gor ali dol.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ajde važi, naslednjič ko si bo spet po tuji krivdi amputiral možgane, ga brezplačno zastopam.
 

borispibe

Zelenc'
7. okt 2010
5
0
1
Lipej / Numy, vsak ki ima tri čiste te ne bi zastonj vzel. :D
Ampak zakaj odvetnika Zlatka Lipeja tako branite mi pa ni jasno. Se vam zdi, da potrebuje odvetnike?

Tole, da nateguje stranke je splošno znano. Pač, tak način dela ima. Vsak, ki ima tri čiste in ki malo povpraša naokrog bo pač šel drugam. Rotary klub so pa tako sami Šalabajzarji, tako da Zlatko Lipej niti ne izstopa preveč.

Pač... baraba je, saj to je zdaj moderno, dokler ga ne ulovijo se bo imel fajn... potem pa malo manj... mu bo kdo pogledal tja kjer se ne umiva dovolj pogosto... a ne Numy ups Lipej?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik borispibe pravi:
Lipej / Numy, vsak ki ima tri čiste te ne bi zastonj vzel. :D
Ampak zakaj odvetnika Zlatka Lipeja tako branite mi pa ni jasno. Se vam zdi, da potrebuje odvetnike?

Tole, da nateguje stranke je splošno znano. Pač, tak način dela ima. Vsak, ki ima tri čiste in ki malo povpraša naokrog bo pač šel drugam. Rotary klub so pa tako sami Šalabajzarji, tako da Zlatko Lipej niti ne izstopa preveč.

Pač... baraba je, saj to je zdaj moderno, dokler ga ne ulovijo se bo imel fajn... potem pa malo manj... mu bo kdo pogledal tja kjer se ne umiva dovolj pogosto... a ne Numy ups Lipej?

Mene bolj zanima, zakaj ga tako vztrajno napadaš. Ker smo v Sloveniji, jaz že iz navade potem domnevam, da gre za sposobnega in poštenega človeka.

Ti si pa verjetno kaka šalabajzerka, ki jo je Lipej povozil na sodišču, da si še sedaj nisi opomogla od šoka, da kljub dragi frizuri, cunjicam in visokim petkam nisi zmagala.
 

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
Citat:
Uporabnik makoto1 pravi:
Ti si pa taprau Lipe Numy tak Zlat. :D
Lipej Zlatko razen tega, da te ornk upil ne nud nč nadstandardnga. Nč, kar ti neb že zavarlovalnca dala sama.

Problem je da laže pa si zmišluje. Pa pozab povedat da je dobu plačan že od zavarvalnce. Into k petra prau je čist res.

Če ga en posname k tole dela bo šu u čuzo.
A s res tak bumbar, da so ti razne Hilde Tovšak pa Lipeji uzor al kva?

Zdej, al si Lipej Zlatko pa se delaš da ne razumš, al si pa Lipe pa res ne razumš.

Usi pejte h Čeferinu k je taprau dec levak je pa tle Lipej al Numy al koko ti je že ime?
smile-1.gif

Sem si moral malo časa vzeti da sem lahko nekako prebral tvoje skropucalo, ki na trenutke celo spominja na slovenščino. Tu je bolj "piši kao što govoriš".
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ja saj, Lipej se mora revež ukvarjati s takimi, white trash bi se temu reklo v ZDA, potem ga pa še pljuvajo po internetu.