Odvetnik Zlatko Lipej in vtikanje denarja v žep.

brankocc

Zelenc'
1. sep 2010
5
0
1
Zlatko Lipej hujši kot Hilda Tovšak.

Zlatko lipej gorenjska cesta 18, 20 je slab odvetnik mislim, da ga zanima najbolj kolko bo on vzel po možnosti tako da tudi davka ni treba odvest kar naravnost v žep.

Za zastopanje dobi honorar od zavarovalnice stranki pa to zamolči in še od nje pokasira in da naravnost v žep. Tudi meni je tako naredu.
Pojdite raje na odškodnina ali pa poravnava in bodo zrihtal.

Pa tole si preberite:
http://med.over.net/forum5/read.php?151,6248727

Seznam forumov • Seznam tem • Na temo • Nova tema • Iskanje • Prijava
MajaBo
Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 12:38
Pozdravljeni,
sprašujem o vaših morebitnih dosedanjih kontaktih z omenjenim odvetnikom.

Marjana
Odgovori • Citiraj sporočilo • Povej še drugim:
dthdta
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:02
Nisem imela kontakta osebno pač pa znanka. Ona zelo zadovoljna.
Odgovori • Citiraj sporočilo
Zaskrbljena Ida
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:22
Odvisno za kaj ga rabiš. Za odškodnine je super.
Odgovori • Citiraj sporočilo
Jakica Pakica
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:24
Mojemu možu je kar konkretno odškodnino (prometna nesreča) zdilal.
Odgovori • Citiraj sporočilo
Tudi jaz
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:25
sem zelo zadovoljna.
Odgovori • Citiraj sporočilo
ja ,ja
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 14:54
Ja sej je OK .Ma pa čuden pristop .
Tako ,da če bi spet rabila nebi šla k njemu .
Nakoncu pred izplačilom sem morala podpisat kao sprejeti denar .Pol sem pa šla še v njegovo pisarno in je nekaj govoril in preštel denar pred mano in si 5000 sit kar v žep srajce dal .Nič nisem rekla ker sem si mislila :joj sem že podpisala sprejem te vsote ki naj bi bila .
in to je naredil tolk samozavestno,samoumevno ,da sploh ne dojameš .
Šteje,šteje in hop v žep zraven pa seveda govori .
Nevem no .sedaj bi raje še malo počakala na denar kot pa da en tak bizgec men to rihta.
V bistvu si pa lahko sami to vse uredimo ,samo se je treba malo poučit .
Odgovori • Citiraj sporočilo
Sori
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 15:36
Ja, tole vtikanje denarja v žep sem tudi jaz doživela......
Odgovori • Citiraj sporočilo
tbb
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 15:55
Tudi meni je izboril večjo odškodnino od predlagane. Je pa tako kot je napisala ena dal nekaj denarja v žep. Vendar kaj čmo jaz sem bila zadovoljna, da sem kljub temu dobila več. Mislim, da je glede poškodb eden izmed boljših.
Odgovori • Citiraj sporočilo
ena druga odvetnica
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 16:34
A mal nakladate? Še nisem slišala, da bi odvetnik iztožil denar V GOTOVINI. Še nakazila na svoj račun se otepajo ampak ponavadi tožena stranka nakaže direktno na TRR tožeče stranke (ne pa odvetnika). Odkod pa naj bi dobil gotovino, da je potem lahko stran jemal?
Odgovori • Citiraj sporočilo
ja ,ja
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 16:53
Pa ja no če je res !
On je takrat imel keš (gotovino )štekaš ! in šteje pred tabo in pol da nekaj v žep drugo pa v kuverto .Ti pa sam gledaš !
Še ni jasno ?
Jaz sem imela odškodninski zahtevek .
Zaradi prometne nesreče .
Odgovori • Citiraj sporočilo
ena druga odvetnica
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 17:13

Citiram:
ja ,ja
Pa ja no če je res !
On je takrat imel keš (gotovino )štekaš ! in šteje pred tabo in pol da nekaj v žep drugo pa v kuverto .Ti pa sam gledaš !
Še ni jasno ?
Jaz sem imela odškodninski zahtevek .
Zaradi prometne nesreče .


Ne, še ni jasno. Razumela sem, da je imel gotovino. Vprašala pa sem, kje jo je dobil?
Odgovori • Citiraj sporočilo
bačin
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 17:55

Citiram:
ena druga odvetnica

Citiram:
ja ,ja
Pa ja no če je res !
On je takrat imel keš (gotovino )štekaš ! in šteje pred tabo in pol da nekaj v žep drugo pa v kuverto .Ti pa sam gledaš !
Še ni jasno ?
Jaz sem imela odškodninski zahtevek .
Zaradi prometne nesreče .


Ne, še ni jasno. Razumela sem, da je imel gotovino. Vprašala pa sem, kje jo je dobil?


Na bankomatu!
Odgovori • Citiraj sporočilo
tbb
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 17:59
Tudi meni ni jasno kako se je ta odškodninski znesek znašel v njegovih rokah in da nisem prejela na TRR. Vendar je imel kuverto in v njej denar od katerega si je lepo vzel en del.......
To je bilo pri meni pred cca 8 leti ne vem kako je sedaj.
Odgovori • Citiraj sporočilo
*lunca*
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 19:29
Samo to me zanima, ali ste dejansko videle ponudbo zavarovalnice ali pa vam jo je posredoval le ustno, kolikšna naj bi bila in potem skeširal denar?
Odgovori • Citiraj sporočilo
lepo1
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 20:07
tudi pri meni je bilo enako, denar je pobasal v žep meni pa odštel 4000eur na roke. prav čudno je zgledal. ....
Odgovori • Citiraj sporočilo
ja ,ja
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 21:52
Zato pa dobro premisli kako pa kaj .
Jaz sem se počutila nekako ponižano s takim odnosom ki si ga je on privoščil.
Odločitev je pa vaša .
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Pa kaj ti si znorel s tem Lipejem? Če si vtakne denar v žep, še ne pomeni nujno da to počne nelegalno. Samo toliko, da si ne boš nakopal kakih problemov z njim po nepotrebnem, ker sploh ne veš na kak način to počne.

Pa tudi sicer si cel forum posral s tem Lipejem, tako da BAN HIM ...
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Folk očitno misli, da jim bo zrihtal večjo odškodnino od same dobrote. Valda da si vzame procente. Denar za zastopanje od zavarovalnice bi pa dobil tudi če bi sprejel slabo ponudbo.

V bistvu jih kot tipične butaste slovencelje bolj skrbi to, da je on vzel zase 20€ kot pa to, da so oni dobili 200€ več. Loleki.
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
ksz...

Tip je z blatenjem omenjenega odvetnika zaspamal polovico slovenskih forumov ... predlagam all-inclusive izlet v Banovce.
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Poravnava si tudi vzame, samo denar od zavarovalnice da pravemu odvetniku, ki rešuje primer... al kaj si mislil?
hysterical-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Predlagam da se kretenska tema zapre. Človek razlaga o neki stvari katera je pač praksa pri odvetnikih
smirk-1.gif
 

bozo_13

Pripravnik
11. jul 2010
201
0
16
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Pa kaj ti si znorel s tem Lipejem? Če si vtakne denar v žep, še ne pomeni nujno da to počne nelegalno. Samo toliko, da si ne boš nakopal kakih problemov z njim po nepotrebnem, ker sploh ne veš na kak način to počne.

Pa tudi sicer si cel forum posral s tem Lipejem, tako da BAN HIM ...
ne izstavi računa
cheer.gif

prijavi ga davcni
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
A se sploh kateri inšpektor upa do odvetnika. Ne. Ker je inšpektor nesposoben, sicer ne bi bil v državni službi. Odvetnik je pa sposoben, sicer bi bil tudi on v državni službi. Jasno je, kdo bo katerega raztrgal.
 

petravv

Zelenc'
7. sep 2010
2
0
1
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
A se sploh kateri inšpektor upa do odvetnika. Ne. Ker je inšpektor nesposoben, sicer ne bi bil v državni službi. Odvetnik je pa sposoben, sicer bi bil tudi on v državni službi. Jasno je, kdo bo katerega raztrgal.

Kakšna retorika? Raztrgal? Numy si morda ti Zlatko Lipej odvetnik iz Medvod?
ne-ne-1.gif
 

petravv

Zelenc'
7. sep 2010
2
0
1
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Folk očitno misli, da jim bo zrihtal večjo odškodnino od same dobrote. Valda da si vzame procente. Denar za zastopanje od zavarovalnice bi pa dobil tudi če bi sprejel slabo ponudbo.

V bistvu jih kot tipične butaste slovencelje bolj skrbi to, da je on vzel zase 20€ kot pa to, da so oni dobili 200€ več. Loleki.



Zanimivo. Tudi jaz sem odvetnica. Advokat Zlatko Lipej iz Medvod ima zaposlene pripravnike, ki postorijo VSE. Zlatko pa je zraven le pri sprejemu stranke in seveda pri zaračunavanju, ter včasih kaj svetuje.

Nasvet vsem, ki jih je takole opetnajstil. Prijavite DAVČNI, da ni izdal računa, ODVETNIŠKI ZBORNICI celotno zadevo. In seveda na POLICIJO, da vam je ukradel denar. Za omenjeno je ne samo denarno, ampak tudi kazensko odgovoren.

Razložim še tako, da boš razumel tudi ti Numy, ki si res pravi Slovencelj in se ponašaš s tem, da ti nekdo vzame denar? Ker, odvetnik te pač lahko okrade, saj je sposoben.

No, prav: zgoraj opisano je kraja za katero se gre v zapor, Zlatko Lipej pa to očitno dela sistematično in dalj časa. Njegova sposobnost je podobna sposobnosti nekoga, ki oropa banko, večkrat. Numy, te je morda preslepila kravata, ali to, da ti je po njegovem seveda, priskrbel neverjetno visoko odškodnino?

Ti jo je res? Si prepričan, da enake ali celo višje odškodnine ne bi dobil od zavarovalnice, ali pa s posredovanjem kakšnega poštenega odvetnika, ki nas je v nasprotju s splošnim prepričanjem večina.

Tole sem našla na googlu: http://www.mobisux.com/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3203885

Ni kaj, zelo sposoben odvetnik.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Razcepljena osebnost ? Se opravicujem, razcepljenacc osebnostvv.

Ni vazno, ce si shizofrenik, samo da se imate vsi dobro
wink-1.gif
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Mejčken mi je poznana zadeva izplačevanja odškodnin...

Ko odvetnik da na zavarovalnico odškodninski zahtevek dobiš oz dobi odvetnik ponudbo za izplačilo odškodnine. Če se s ponujenim strinjaš, podpišeš oz. podpiše odvetnik in zavarovalnica nakaže dogovorjeni znesek. Odvetnik pa izstavi še račun (na zavarovalnico) za opravljene storitve. Se pravi odškodnina + odvetniški stroški...

Znesek odškodnine se nakaže na račun odvetnika ali pa na račun oškodovanca. Zdaj kakšen je tvoj dogovor z odvetnikom glede plačila stroškov pa ne bi vedel...

Je pa tudi meni čudno, da bi ti odvetnik izplačilo dajal v gotovini... Ti si opravičen do celotnega zneska na poravnavi!!
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Citat:
Uporabnik girisan pravi:
Mejčken mi je poznana zadeva izplačevanja odškodnin...

Ko odvetnik da na zavarovalnico odškodninski zahtevek dobiš oz dobi odvetnik ponudbo za izplačilo odškodnine. Če se s ponujenim strinjaš, podpišeš oz. podpiše odvetnik in zavarovalnica nakaže dogovorjeni znesek. Odvetnik pa izstavi še račun (na zavarovalnico) za opravljene storitve. Se pravi odškodnina + odvetniški stroški...

Znesek odškodnine se nakaže na račun odvetnika ali pa na račun oškodovanca. Zdaj kakšen je tvoj dogovor z odvetnikom glede plačila stroškov pa ne bi vedel...

Je pa tudi meni čudno, da bi ti odvetnik izplačilo dajal v gotovini... Ti si opravičen do celotnega zneska na poravnavi!!

Tako nekako gre. Pred mnogimi leti sem dal se 10% od zneska, ki sem ga dobil od zavarovalnice. Samo je meni zavarovalnica izplacala v gotovini na njihovi blagajni, tistih 10 posto (nepisano pravilo se temu rece) sem pa dal na roke odvetniku.
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik petravv pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Folk očitno misli, da jim bo zrihtal večjo odškodnino od same dobrote. Valda da si vzame procente. Denar za zastopanje od zavarovalnice bi pa dobil tudi če bi sprejel slabo ponudbo.

V bistvu jih kot tipične butaste slovencelje bolj skrbi to, da je on vzel zase 20€ kot pa to, da so oni dobili 200€ več. Loleki.



Zanimivo. Tudi jaz sem odvetnica. Advokat Zlatko Lipej iz Medvod ima zaposlene pripravnike, ki postorijo VSE. Zlatko pa je zraven le pri sprejemu stranke in seveda pri zaračunavanju, ter včasih kaj svetuje.

Dej ne nakladaj da je on zraven. Sem imel primer pri njemu, pa so me klicali 4 (!) različni ljudje iz pisarne, vedno sem vsakemu posebej razlagal in to v presledkih po par mesecev, prav tako bil dvakrat osebno tam in vedno znova razlagati zgodbo, tako da me je na koncu vse minilo. In kaj so storili? Nič!


Drugače pa kot ti je že nekdo napisal...pejt mal v Begne... ker se točno vidi, da piše ena in ista oseba
stupid-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Kar predstavi se odvetnica, če že tako konkretno govoriš o svojem kolegu.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik petravv pravi:
Zanimivo. Tudi jaz sem odvetnica. Advokat Zlatko Lipej iz Medvod ima zaposlene pripravnike, ki postorijo VSE. Zlatko pa je zraven le pri sprejemu stranke in seveda pri zaračunavanju, ter včasih kaj svetuje.

Nasvet vsem, ki jih je takole opetnajstil. Prijavite DAVČNI, da ni izdal računa, ODVETNIŠKI ZBORNICI celotno zadevo. In seveda na POLICIJO, da vam je ukradel denar. Za omenjeno je ne samo denarno, ampak tudi kazensko odgovoren.

Razložim še tako, da boš razumel tudi ti Numy, ki si res pravi Slovencelj in se ponašaš s tem, da ti nekdo vzame denar? Ker, odvetnik te pač lahko okrade, saj je sposoben.

No, prav: zgoraj opisano je kraja za katero se gre v zapor, Zlatko Lipej pa to očitno dela sistematično in dalj časa. Njegova sposobnost je podobna sposobnosti nekoga, ki oropa banko, večkrat. Numy, te je morda preslepila kravata, ali to, da ti je po njegovem seveda, priskrbel neverjetno visoko odškodnino?

Ti jo je res? Si prepričan, da enake ali celo višje odškodnine ne bi dobil od zavarovalnice, ali pa s posredovanjem kakšnega poštenega odvetnika, ki nas je v nasprotju s splošnim prepričanjem večina.

Tole sem našla na googlu: http://www.mobisux.com/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3203885

Ni kaj, zelo sposoben odvetnik.

No kao odvetnica, kdaj bomo izvedeli tvojo identiteto ?

Ne bomo je, ker nisi ne ženska in ne odvetnica, ampak ena zguba, ki misli, da so ji odvetniki dolžni zrihtati več denarja, kot si ga je kadarkoli sposoben sam, in to kar zastonj.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
Numy, a si ti odvetnik al odvetnik odvetnikov? Tudi sam sem imel opravka z odvetniki na keš, pa sem jih hitro zamenjal.

lp
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Noben odvetnik ne bi izgubljal časa na alterju. Sem imel svoj delež nesposobnih odvetnikov, hvala.

Ampak glupo mi je pa jamranje [censored]čka, ki mu ni jasno, da si odvetnik za nadstandardne usluge vzame nadstandardno plačilo. Če bi hotel odvetnika, ki bi bil zadovoljen z običajno priznanimi stroški, naj bi si pa našel levaka, ki bi mu jih zaračunal in se ne potrudil za večjo odškodnino.

Jaz sem obrtnik, pa kadar hočem dati račun, mi pa vsi jamrajo, a se da brez, ker je vsakomur glupo dajati do 20% več, če pa ni treba.
Ampak ker je pa fovšija v igri, bi pa kao vsi radi meli račun. Japajade.
 

makoto1

Zelenc'
10. sep 2010
4
0
1
Ti si pa taprau Lipe Numy tak Zlat. :D
Lipej Zlatko razen tega, da te ornk upil ne nud nč nadstandardnga. Nč, kar ti neb že zavarlovalnca dala sama.

Problem je da laže pa si zmišluje. Pa pozab povedat da je dobu plačan že od zavarvalnce. Into k petra prau je čist res.

Če ga en posname k tole dela bo šu u čuzo.
A s res tak bumbar, da so ti razne Hilde Tovšak pa Lipeji uzor al kva?

Zdej, al si Lipej Zlatko pa se delaš da ne razumš, al si pa Lipe pa res ne razumš.

Usi pejte h Čeferinu k je taprau dec levak je pa tle Lipej al Numy al koko ti je že ime?
smile-1.gif