Odstranitev vseh crackov iz WIN7

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
722
29
28
Kako bi lahko odstranil vse Cracke iz win7? Namreč računalnik je imel predhodno skrekane windowse, sedaj pa sem kupil original win7 pro verzijo, ki bi jo rad aktiviral, brez ponovnega nameščanja windowsov.

Nekaj sem našel tukaj:
Remove Windows 7 Cracks

Vendar pa, ko vstavim CD, mi ne da na izbiro repair, ampak je takoj install. Sej ni problema, bi namestil na novo, vendar ima uporabnica polno nekih datotek, ki bi jih moral predhodno zbrati, ter nameščenih programov.

Ne vem z win7 se nisem še tolk ukvarjal. Je kdo že aktiviral, brez da bi ponovno nameščal. Moram pa se znebiti crackov, ker trenutno niti ni povezave za aktivacijo, če grem na nadzorno ploščo->sistem.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.371
384
83
Lahko poizkusi, mogoče bo šlo. Sicer pa bo težka, če ne ve, kateri crack je uporabljen. Lahko poizkusi še ostale npr. RemoveWAT ali Chew WGA (poguglaj, mislim, da imajo vsi opcijo uninstall).

Še ena ideja (malo na pamet): če ti DVD ne ponudi opcije "repair", lahko sam narediš zagonski repair disk: Control Panel >> Backup and Restore >> Create repair disk
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
722
29
28
Najlepša hvala za pomoč.
Sem poskusil z Windows 7 Loader uninstall, ni bilo nobene spremembe, čeprav nameščen je verjetno bil, ker je ponudil uninstal.
Nato sem poskusil še RemoveWAT, pa tudi ni bilo kaj. Potem pa sem ponovno namestil RemoveWAT, ter ga še enkrat odstranil. Po ponovnem zagonu se je pojavilo opozorilo za aktiviranje, sem vpisal šifro in sedaj je tudi na nadzorna plošča->sistem izpisano Windows je aktiviran,... Tako da mogoče pa bo,
cheer.gif
bom videl čez nekaj dni, če se bo še kaj javljalo.