:: 'Odprtje' računa za s.p. ::

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com

Živjo,

zanima me, če ima kdo kakšen kometnar na temo odprtja računa za s.p.?

Nekako 'najbližje' sta mi Nova LB in DBS.

Kakšne imate kaj izkušnje? Kaj predlagate?


Hvala in lp, kostevc
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Jaz sem na Abanki. zaenkrat brez pripomb. So ugodni
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Jaz imam pri SKB: fizicno najblizje, cene so povsod podobne, le Abanka je malce ugodnejsa, a je nimam blizu.
 

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Pongo pravi:
dbs imam in uporabljam. zaenkrat super, brez pripomb, cene so ugodne.


Cool, tudi meni to oblj 'diši' kot pa NLB - pa sam ne vem zakaj ...

So kakšne posebnosti na katere je potrebno biti 'pozoren' ?


Kako je s spletnim bančništvom? Ok laufa (seveda, če ga uporabljaš)?


LP, kostevc
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Mi smo pa ravno v fazi prehoda iz NLB na Koprsko banko.
Na NLB smo bili že zelo dolgo njihova stranka, ampak so zelo togi, ko se hočeš kaj pogajat za obrestno mero za kredit ali pa stroške odobritve kredita, pa ne glede na to, da si njihova stranka in da se poznaš njimi že precej časa...
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
V Banko Koper prideš samo z svojo osebno davčno pa ti sami vnesejo vse podatke, ostali zahtevajo kup izpolnjevanja papirja.
wink-1.gif
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Ja, pozabil dodat to, se mi zdi zelo fer, da ne izgubljaš časa še s pridobivanjem ustreznih papirjev oz. podatkov.
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Pomojem A-banka ali SKB nabolje, sploh če je kakšna poslovalnica kje v bližini.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
No, da se še eden oglasi, ki pohvali NLB. Mi smo zelo zadovoljni z njimi. Če hočeš vzeti kredit je bistveno manj birokracije kot pri ostalih. Tudi za obrestno mero smo se lahko dobro dogovorili.
Daleč najbolj pa mi je všeč njihov proklik, ki je mnogo mnogo boljši od npr skb ali rkb, s katerima sem tudi že delal.
lp
 

Pongo

Pripravnik
19. jul 2007
644
0
16
Obišči stran
Pri DBS mi niso nikoli nič komplicirali. Uporabljam njihov DBS net, in sem zelo zadovoljen. Imam varjanto z tistim njihovim generatorčkom, možno je pa tudi preko gesla. Cena je bolj ugodna kot pri ostalih bankah. Vem da so za fizične osebe in društva bolj ugodni kot nlb ali banka celje, ki ima v bistvu enake pogoje kot nlb, celo elektronsko bančništvo je "isto".
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Daleč najbolj pa mi je všeč njihov proklik, ki je mnogo mnogo boljši od npr skb ali rkb, s katerima sem tudi že delal.
lp

Proklik je Halcomov program za elektronsko bančništvo in ga uporablja precej bank. Tudi skb, ki ima pa še svojega, ki deluje v web browserju.
 

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Pongo pravi:
Pri DBS mi niso nikoli nič komplicirali. Uporabljam njihov DBS net, in sem zelo zadovoljen. Imam varjanto z tistim njihovim generatorčkom, možno je pa tudi preko gesla. Cena je bolj ugodna kot pri ostalih bankah. Vem da so za fizične osebe in društva bolj ugodni kot nlb ali banka celje, ki ima v bistvu enake pogoje kot nlb, celo elektronsko bančništvo je "isto".

Hvala za informacije. Nekako mi 'diši' DBS bolj kot NLB ...
smile-1.gif