Odpoved najemne pogodbe

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Je bil v Bauhausu kupljen, pa nej se gre tja žalit
evil.gif
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Teli ta težki najemniki. So od kod?
Sicer pa ti na sodišču 5 let ali oni. Pa še ti kako neumnost naredi. Saj nimajo za odvetnika.
SIC takrat pa imajo denar!
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:(...) Tudi 30.000€ se da izterjat, brez da komu kje spodrsne. (...)

Kako izterjati od nekoga, ki ničesar nima? Tudi če zmagaš na sodišču, ga na smrt prestrasiš,... naj svoje notranje organe proda?

Tudi batine enim ne pomagajo, so jih navajeni. Ga boš pohabil bo še srečen ko bo invalidinino pobiral...hmmm...no nekaj pa imamo potem za izterjat...
evil.gif
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Bančna referentka: ''tako gospod, sedaj bi pa samo še podpis za odobritev kredita rabili, samo ne vem, kako boste podpisali, ko pa imate obe roki polomljeni?''
Oseba, ki sedi zraven: ''bom jaz podpisao gospa. ja sam njegov fu££ dobar prijato. sam mu obubio da ga tut na urgencu peljem če si danes bo tut noge polomio. a ne prijato?''
Neplačnik : ''sssssseveda. Kar podpiši.''


Neki v tem smilsu
evil.gif
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Samo pozabil si še oni del, ja gospodine, pa vi ste njegov dobar prijatelj, boste vi dali hipoteku na vaš stan ........
wink-1.gif
.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.418
113
In ko bos dobil se vecjega idiota od sopranovih, ki ti bo z 9 mm potrkal po nocni omarici?
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
A nismo že enkrat obdelal... da nimaš nič v stanovanje hodit. (v temi, ko si je lastnik prišel skuhat kavo, ko je že lih bil v ljubljani
hysterical-1.gif
)

Odmontiranje oken je za mene že poseg v stanovanje.

To sem bil jaz
smile-1.gif
.