Očesni izcedki

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Mački, čmarki, bauci, očesni izcedki ali kakor koli naj jim že rečemo ... Čedaje bolj opažam, kako pogosto se pojavljajo v naših očeh. Skoraj z vsakim če se menim, vidim, da ima v očeh te čmarke, punce si jih pa še posebej rade krpajo in jih brišejo boh ve kam in to na vsake 5 min, tako da je tega sranja polno po svetu. Vem še, da se prav ogabno vlečejo in da se jih je kar težko znebiti - še najbolje jih je pojesti, heh. Kaj sploh je to? Sploh tisti strjeni zgledajo zelo nagravžno.

Kaj naredite z njimi? Smo sposobni obstajati brez njih?

wink-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
ponavadi imam samo zjutraj z njimi težave, dokler se ne umijem..... potem pa je mir
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Prehladi, alergije, pretirano uporabljanje maž... vzrokov je verjetno več.
Se strinjam z novaa.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Mi jim pravimo "zaspančki".

Imam jih samo zjutraj, ampak gredo z jutranjim tuširanjem po isti poti kot voda iz moje cevke ko jo spustim
pod tušem
cool-1.gif


Čez dan nimam težav z njimi. So pa to "strjene" oksidirane ali kako bi se izrazil, solze. Naj me kdo popravi če ni res.
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Meni make up ne vpliva, pač pa kombinacija leč in vetra, rečem jim pa "trakovi".
Zaradi leč jih moram potegnit ven, ker se nekak zapopajo gor, pa posledično rahlo motijo.
Ampak s tem se opravi tako kot z brisanjem nosu - ni treba, da okolica spremlja, kaj men telo proizvaja.