Ocenjevanje gostiln

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Osebno nisem bil, je pa sodelavec pohvalil ambient in hrano (lokacija pa je itak idealna). Osebje so večinoma tujci in nekatere to zelo zmoti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sonny_Chiba

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Je že bil kdo tu? Mnenja?
Pravzaprav je čisto solidna gostilna. Pizze so dobre ostala ponudba pa tudi, porcije so dovolj velike, da ne ostaneš lačen...Pač povprečna gostilna z raznovrstno ponudbo jedi. Tole s tujci mi je smešno, če je osebje prijazno, vljudno, profesionalno in dosega vse higienske standarde.....mi je vseeno kdo me postreže.
 

aceofs

Zelenc'
31. jan 2023
23
-12
3
Prejšnjo temo sem zaklenil in prilepil na vrh foruma, ker je zakladnica nasvetov.

V tej temi pa predlagam, da se javljate tisti, ki imate voljo, da celovito opišete gostilne/restavracije/kmečke turizme/pizzerie/okrepčevalnice/fast foode- torej vse, katero ste obiskali, pa naj bo v tujini ali doma.

Predlagam lestvico od 1-10
Ocenjevali bi:

-postrežbo
-prijaznost
-čistočo
-kvaliteto glede na ceno
-vinsko karto
-sanitarije
-splošni vtis


Če ima kdo še kaj dodati naj napiše...KTM električno kolo

zanimivo bi bilo tudi videti kako gostilne goste ocenijo hahaha
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
https://www.soferskamamica.si/

Zavil slucajno, naj bi sloveli, ampak! Pred vhodom tabla in v ponudbi smuc. Veselo not, ga narocim, jasno goveja juha prvo. Dobis juho oz kroznik z mrzlimi rezanci, nekaj korencka in koscek govedine. Sok sledi ko ti to zalijeji z juho iz vrcka. Fak hladna jed kljub 2x zalivanju rezancev. Top zadeva lol..., smuc postrezen z njoki ala tartufata. Wtf . Je pa dobra cokoladna tortica. Pil odprto Medano,racunajo 30 baksov za liter, tudi wtf. Palec dol definitivno. Bil pred novim letom.

Dopisal koment ker me je sistem prej ven brcnil.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.636
6.463
113
Sem pred 2-3 meseci šel tja na malico, po nekem priporočilu. Naročil sem golaž s kruhovim kipnikom in je bilo vse skupaj ena velika žalost. Kruhov kipnik je bil trd kot kamen, golaž bolj povprečen. Gazda, oziroma natakar je nekaj glumil, da je pri njih potrebno naročiti kaj resnega :D . Precej klobasanja in vse ohhh in sploh, izvedba pa bolj kilava. Obiska ne priporočam, oziroma odsvetujem.
Kaj resnega je verjetno mislil še dražji zajeb. :)

BTW gostilno Pri šoferski mamici poznam skoraj 30 let in ko je bil Štorman lastnik, se je včasih tam dobro jedlo.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
Poznal ex Stormanove fransize, v tozadevni bil prvic. Sicer verjamem za pivo in tortico poleti cist v redu ker zna bit pri Grofu vedno polno. To je pa to.
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Šoferska mamica je bila še dolgo po Štormanu OK, ker jo je prevzela ekipa, ki je prej tam delala. Kot rečeno dvakrat sem obstal pred zaprto gostilno - me ne vidijo več.

So me pa zadnjič pozitivno presenetili na Trojanah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
Ko je glih debata, tudi po ene 5 letih zavil pred casom na Britofu h Kitajcem, blo vec kot dobro, sicer ne dosegajo ranga kot oni v Kr gori, ampak vseeno okusno in spodobma porcija. Pogledal pa da je Botana zaprta v tistih koncih. No vsaj konc decembra bila.