Ocenjevanje gostiln

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.319
652
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Bolje na meniju 10 stvari, pa tisto top

Če boste v okolici Celja iskali dobro gostilno po tem principu, potem priporočam Gostilno Francl
Malo bogu iza leđa, ampak sem hodijo iz vseh vetrov, vsak dan tudi dosti hrvatov na poslovnih kosilih ipd. No, dunajca tu recimo ne moreš jest. Glede na to da lahko grem tja v copatah, lahko rečem, da so na visokem nivoju že dolga leta. Že prej, ko je gostilno vodil lastnik je špilalo vse bp, zdaj je cca 5 let v najemu pa so dejansko zadevo dvignili še na višji nivo. Priporočam.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: brane_new in Accord

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Ko je glih debata, tudi po ene 5 letih zavil pred casom na Britofu h Kitajcem, blo vec kot dobro, sicer ne dosegajo ranga kot oni v Kr gori, ampak vseeno okusno in spodobma porcija. Pogledal pa da je Botana zaprta v tistih koncih. No vsaj konc decembra bila.
Glede kitajske hrane priporočam izključno restvaracijo HONG KONG 2, v Mostah pri Komendi. Že leta kvaliteta top in tudi sama restavracija je lekarna. Čisto in lepo v 0. Zato je tudi vedno polno. Obisk obvezen.
Sam večkrat naročim hrano in grem iskat ter pojem doma. Mi je nekako bolje, saj sem doma bolj komot in tudi porcije so velike, tako da lahko v miru ješ kadar ti paše. Domov po 30 minutah prinesem vedno vroče.
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.144
329
83
38
Jaz pa priporocam kitajske restavracije tle ene 300km juzno od pekinga... Sem bil v enih 5ih do sedaj, pa lahko povem, da se nobena v sloveniji ne more primerjat s kitajsko na kitajskem... Tako kot irish pubi... Neki kar na irskem sploh ne obstaja... :valjamse:

Cene pe tud sprejemljive... Kosilo za 4, pa vedno kaj ostane, tako se ene 2 bi komot jedla in je cena 17 euru za vse... Priporocam :valjamse:
 

dask

Fizikalc
21. sep 2023
192
185
43
Če boste v okolici Celja iskali dobro gostilno po tem principu, potem priporočam Gostilno Francl
Malo bogu iza leđa, ampak sem hodijo iz vseh vetrov, vsak dan tudi dosti hrvatov na poslovnih kosilih ipd. No, dunajca tu recimo ne moreš jest. Glede na to da lahko grem tja v copatah, lahko rečem, da so na visokem nivoju že dolga leta. Že prej, ko je gostilno vodil lastnik je špilalo vse bp, zdaj je cca 5 let v najemu pa so dejansko zadevo dvignili še na višji nivo. Priporočam.
Tole pa tudi jaz podpišem. Sicer nisem tam domačin, imam pa žlahto v Celju in kadarkoli smo v zadnjih 10-15 letih bili tam, je bilo odlično.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
861
113
Ne drži. Pol leta kasneje je en vzel v najem in spet zalavfal. In proti koncu lanskega leta zaprl. Precej bolj uspešno mu lavfa Dal Forno (ex Olga) par km stran - blizu zgoraj omenjenega Hong Kong 2.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson in zino

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Ledenko ima prav. Samo ne vem, zakaj je sedaj Botano zaprl. Nima ljudi? Ker skoraj dvomim, da tista lokacija, know-how in prepoznavnost ne bi prinašala dovolj denarja.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
Glede kitajske hrane priporočam izključno restvaracijo HONG KONG 2, v Mostah pri Komendi. Že leta kvaliteta top in tudi sama restavracija je lekarna. Čisto in lepo v 0. Zato je tudi vedno polno. Obisk obvezen.
Sam večkrat naročim hrano in grem iskat ter pojem doma. Mi je nekako bolje, saj sem doma bolj komot in tudi porcije so velike, tako da lahko v miru ješ kadar ti paše. Domov po 30 minutah prinesem vedno vroče.

upam da so jo po poplavah dobro spucal ;)
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Čisto solidne so pice. Ostalo je sicer lično pripravljeno, po okusu pa preveč sledi "kemije". Ampak vzeto v celoti, čisto solidno.

Je pa jedilnik za pice tudi meni všeč.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
861
113
Ledenko ima prav. Samo ne vem, zakaj je sedaj Botano zaprl. Nima ljudi? Ker skoraj dvomim, da tista lokacija, know-how in prepoznavnost ne bi prinašala dovolj denarja.
Ne vem. Mogoče previsoka najemnina ali pa res pomanjkanje kadra. Ker, ko sem se vozil mimo, ni bilo nikoli (napol) prazno. Sem pa na internetu prebral kar precej kritik na račun osebja in ponudbe, ki naj ne bi bila na nivoju nekdanje Botane.
 

giovanotti

Fizikalc
20. dec 2012
171
99
28
upam da so jo po poplavah dobro spucal ;)
Bil nazadnje oktobra 23, direktno iz Brnika, kamor sem priletel iz Kitajske. Ko sem to omenil lastnici, se mi je opravičila, da imajo hrano prilagojeno na slovenski okus.
pek007 - imaš prav. Kampai!

Res je, da ne moreš vsak daj jesti polente. V Toskani ne pričakujem krvavic in kislega zelja, v Srbiji dunajskega zrezka in v Nemčiji prave espresso kave...
 
27. jan 2022
4.801
1.736
113
Bil nazadnje oktobra 23, direktno iz Brnika, kamor sem priletel iz Kitajske. Ko sem to omenil lastnici, se mi je opravičila, da imajo hrano prilagojeno na slovenski okus.
pek007 - imaš prav. Kampai!

Res je, da ne moreš vsak daj jesti polente. V Toskani ne pričakujem krvavic in kislega zelja, v Srbiji dunajskega zrezka in v Nemčiji prave espresso kave...
Bečku vineršniclu imajo povsod v Srbiji.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.101
858
113
Sicer to ni Novo mesto ampak Ždinja vas. Kura jim je drugace trademark, ostalo po narocilu. Dolgo ze nism bil ampak dosedaj smo bli zadovoljni.