Obleka po meri

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.018
91
48
Ali to se obstaja, da bi kak dober krojac naredil klasicno kvalitetno obleko po meri iz kvalitetnega blaga. Priporocilo v Ljubljani???

Idealno bi bilo tudi s srajcami po meri...
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
Ja Pohlinko je model. A ma še zmeraj tako zakajeno v delavnici?

Sem bil pred leti pri njemu je mel tam še stranko, ki je iz Italije prišla dat delat obleko.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Sicer moras cez mejo, ampak to je se vedno klasika ki nikoli ni potrebovala reklame. Po meri, po zelji.

 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113

Prekmurski krojač v Ljubljani. Sicer je teh klasičnih krojačev precej, se pa pomoje lepše in moderneje oblečeš v specializiranih trgovinah.
 

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
815
7
18
Jaz sem naročil poročno obleko pri Morro. Sem bil zadovoljen. Izbire materialov je ogromno, ne moreš se odločit, toliko jih je :) Cena temu primerna, vendar ker je šlo za poroko, nisem kompliciral. V Sensu bi dal 30% manj, ampak bi bil oblečen v plastiko. Morro uporablja vsaj volno. Imajo pa krojača, ki pride 2x na teden in te premeri od glave do pete, zato se je potrebno naročiti na obisk.
 

ojanez

Pripravnik
2. sep 2007
253
18
18
Tudi jaz sem naročil poročno obleko pri Morro, sicer 4 leta nazaj, a vendar...
Celoten postopek izbire, pomerjanja, izdelave je bil zelo korekten in je vlival zaupanja. Nisem pa bil povsem zadovoljen s končnim izdelkom. Obleka namreč ni bila takšna, kot sem pričakoval in kot so takrat oglaševali. Oglaševali so namreč moderno obleko izdelano po meri. No, po meri je sicer menda bila izdelana, vendar so osnovni kroji iz katerih izhajajo bolj stara šola. Torej ni bila moderna po standardih iz leta 2016.

Če želiš moderno obleko, ki je lepo telirana, ima krajši suknjič,... in si "delan po standardu", se dobi kar nekaj blagovnih znamk, ki ti bodo povsem lepo pristajale direktno iz trgovine.
 

Felis

Pripravnik
22. mar 2020
34
15
8
Po pisanju lokalnih medijev bo tudi pomursko podjetje Mi&Lan (Morro je njihova blagovna znamka) iz Gornjih Petrovcev šivalo zaščitne maske.
Bo gospod Mörec tokrat pošteno plačal delavke?