Oblacenje avtomobila v folijo

igi

Guru
13. okt 2007
5.373
1.000
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik picolo pravi:
folija stane 80€ za 10 tm.

in za ta denar dobiš folijo, ki je narejena za car wrapping? se pravi ima drugačno strukturo lepila, ki omogoča, da jo nalepiš na suho, da jo lahko razteguješ čez okrogline in tako naprej? in pa recimo da vsaj kakšno leto ostane na avtu?

Vsa čast.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
sej znamke pa še vedno ne pove....

mogoče govori o ceni za tekoči meter na širini 40cm....
smile-1.gif
 

picolo

Pripravnik
23. maj 2009
287
1
18
loče
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
kako pa s to folijo oblečeš haubo ali streho?

nisem še videl širše havbe od 127 cm,tako da oblečeš vsako brez težav.Tudi to lahko vidiš na prejšnji strani.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Kako je pa potem s homologacijo zaradi spremenjene barve na vozilu? Al se to sploh ne splača homologirat ker itak nihče ne porajta
smile-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Na tehničnem opazi... jaz sem mel pol avta predelanga pa je prvo za barvo zatežu, da je treba spremenit.

Ni panike drgač v kartončk zapiše pa je.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Mors dat upisat, da ce bos ze get away driver pri ropu poste, da naujo cukast gledal pa napacnga lovil po tablci.
grin1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Fantje prosim za pomoč.

Potrebujem mat temno sivo, karbon folijo. cca 1 kvadrat bi moglo bit dovolj. Bo pa v notranjosti avta.

vidim, da so zadnji hit 4D bubble free. Predvidevam, da ima 4D relief, 3D pa je samo print?? Raje bi 4D

Se da to kje v Lj in bližnji okolici v roke prijet in primerjat z barvo v avtu, da ne falim odtenka?

Kaj pa z ebaya, ker tam je pa robe, da se ti zmeša.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.979
9.094
113
39
MB
ksz

če me spomin ne vara se vas tukaj nekaj ukvarja z nalepkami/folijami

skratka, potrebujem nalepko za oba boka vozila, že imam design, in pa zanima me kako je s tistimi perforiranimi folijami za zadnjo šipo ...

če grem do foliateca v mb bo verjetno drago
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jst sem na žalost moral malo spremenit želje.
tudi meni se naj javi nekdo, ki bi nekaj "malenkosti" v folijo oblekel;)
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
Tomi: nalepke za na bok ti lahko jest naredim... perforiana je zelo fajn, notri se ne vidi, zunaj se pa vidi. aha, sam si mb... verjetno malo predaleč...

fusion: ja problem je dobit temno sivo karbon. Jest imam v katalogu moder, rdeč, črn, zlat, grafiten, srebrn, perla, bel in "krom" vzorec karbona. mogoče je najbolj temno siva grafitna varianta. Je pa problem, ker bi ti rad polepil kakšno masko v armaturi polno majhnih kotov in ostrih okroglin? Tole je zelo težko lepo narest, še težje pa, da folija ostane v kotu, tudi ko je avto cel dan na soncu poleti... drug problem je pa, ker se pri nas teh barvnih karbonov ne uporablja na veliko, in je vprašanje, če ima dobavitelj na zalagi, zarad 1m2 pa tudi ne bo naročal robe iz tujine...

4d prvič slišim. 3d je reliefna ja, in potem bi bilo smisleno da je 2d print/tisk...

Ebay - samo glej da bo od kakšnega priznanega proizvajalca...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sem poslal slike in želje parim ki se ukvarjajo s tem, pa pri enem sem se oglasil.
eni se izogibajo temu, drugi so full dragi...
dobil sem tudi vzorec karbon folije, da sem se mal sam doma poigral, pa je res full jeba okol malih detajlov in luknjic.

sem se odločil, da bo še najceneje in profi izvedeno s plasti dipom.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
eh, ne seri, če je dokaj kulturen avto, in ti nisi star ravno 20 let, je čisto ok, da ni karbon notri. ko ga boš prodajal, bo to ziher plus.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
aha... ja, to bi pa potem bilo ok...

ja nič, res bolje imeti navadno barvo, kot pa napihnjene vogale carbona...