Obešalnik za v avto na nosila od vzglavnika

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Kje se da dobiti obešalnik za obleko, ki se da na nosilce od vzglavnika na sprednjem sedežu?



Na takšen način, kot je na spodnjih slikah:

abf5_1.JPG


c9_1_b.JPG
 
Nazadnje urejeno:

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Men je takega zrihtal uporabnik Touran al kaj je ze - s srebrnim touranom. On to kupuje mislim da v Avstriji v VW-Audi avtohišah. Verjetno se da dobit tut na Verovškovi (predvidevam da po precej višji ceni kot v AUT).
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Za Renaulta dobiš na servisih, dodatna oprema, svoj čas sem zanj odštel mislim da 7.000 starih denarnih enot.

Jurij
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Sicer praktična zadeva, vendar potencialno smrtnonosna za potnika na zadnjih sedežih (otroka). Zadnjič sem nekje videl, kako so po kabini leteli razni ekrani "na elastiko" in se potniki zadaj z glavami zaletavali v obešalnike.

Če si sam, ni težav, če koga voziš zadaj, pravočasno snemi.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
v šparu v city parku jih imajo po 17€ se mi zdi. ko sem jih videl, sem se spomnil nate;)
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:

Sicer praktična zadeva, vendar potencialno smrtnonosna za potnika na zadnjih sedežih (otroka). Zadnjič sem nekje videl, kako so po kabini leteli razni ekrani "na elastiko" in se potniki zadaj z glavami zaletavali v obešalnike.




Jup, drži. Zadaj itak zelo redko vozim, je pa dobro to proč vzet ja, če je kdo za tistim sedežem.

Če si sam, ni težav, če koga voziš zadaj, pravočasno snemi.
 
Nazadnje urejeno:

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Citat:
Uporabnik Jurij pravi:
Za Renaulta dobiš na servisih, dodatna oprema, svoj čas sem zanj odštel mislim da 7.000 starih denarnih enot.

Jurij

enako