Ob registraciji-mičkena pomoč?

g_man

Pripravnik
18. avg 2007
100
0
16
37
Neki mi ni jasno. In sicer , ob registraciji, sem imel možnost vpisat uporabniško ime ter ime za prikaz. Vsaj prej (na Suxu) je bilo tako, da je uporabniško ime=ime za prikaz, tako da me to tukaj zmedlo in se nisem registriral pod tisti nick ki sem ga prvotno hotel imet. No karkoli, kar je je, samo naj mi nekdo, prosim pojasni čemu ta fora?
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Na suxu ni blo uporabiško ime = ime za prikaz. Jaz sem imel te dve stvari različni in tudi mnogo ostalih zraven. Loginaš se z up. imenom in geslom, na forumu pa se izpisuje "Ime za prikaz". As simple as that.
 

g_man

Pripravnik
18. avg 2007
100
0
16
37
ok. samo kaj je fora tega? a ne bi blo bolj simpl, da se ne komplicira in je to eno in isto?
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Glede na to, da je to potrebno narediti le ob registraciji, ne vidim posebnega problema.
Kdor želi oboje imeti enako, naj pač vpiše isto pod uporabniško ime in pod ime za prikaz.
Kdor ne (varnostni itd razlogi), pa naj napiše nekaj drugega.

Čista svoboda.
grin1.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Ampak g_man mora komplicirat ...


Za njega imam, če bo preveč kompliciral extra tretma.
evil.gif
 

g_man

Pripravnik
18. avg 2007
100
0
16
37
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Glede na to, da je to potrebno narediti le ob registraciji, ne vidim posebnega problema.
Kdor želi oboje imeti enako, naj pač vpiše isto pod uporabniško ime in pod ime za prikaz.
Kdor ne (varnostni itd razlogi), pa naj napiše nekaj drugega.

Čista svoboda.
grin1.gif
ja zdej mi je to jasno. In izgleda, da bom se moral vpisovati kot "kekec" do konc lajfa :-/