Nuvi1390?

malimuc

Zelenc'
22. jul 2009
20
0
1
51
Pozdravljeni!

Zanima me, ali ima kdo navigacijo Garmin Nuvi 1390, če bi mi lahko poslal link, da si dol potegnem tovarniško nastavitev (original) za to navigacijo?
Kolega si je kupil rabljen Garmin Nuvi 1390, ta se zažene do napisa Garmin, potem se nalaga rdeča črta od leve proti desni, na kar pa napiše opozorilo: Če želim izbrisati uporabniške nastavitve? Če izberem JA ali NE, se nič ne zgodi, oziroma, kot da ekran na dotik ne deluje.
Je morda kdo tukaj, ki bi znal rešiti nastalo težavo in da bi mi pomagal usposobiti Garmina?

Hvala za odgovor
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Imaš temo... Popravilo ne delujočega nuvija... Ravno 2tedna nazaj popravil 2 1390
 

malimuc

Zelenc'
22. jul 2009
20
0
1
51
Sem prebral vse, samo težava je v tem, da karkoli pritisnem na displaju, nič ne prime, kot da je vse mrtvo.
 
Nazadnje urejeno:

raza

Pripravnik
19. jun 2011
206
23
18
Pri rabljeni elektroniki nikoli ne veš kaj si v bistvu kupil. Lahko je okvara na touch screenu, lahko je SW, lahko je okvarjen spominski čip na katerega se naloži SW in je posledično neberljiv......100 in 1 možnost. Touch screen testiraš s programom za kalibracijo zaslona. Pri ugasnjeni napravi stisni zgornji levi kot ekrana in vklopi napravo. Prsta na ekranu ne odmakni dokler se ti ne pojavi bel zaslon z robnimi črtani in piko na presečišču. Če do tega ne pride v minuti, je touch screen v defektu. Druga možnost je postopek za reset (desni spodji kot + vklop.
 

malimuc

Zelenc'
22. jul 2009
20
0
1
51
Nič od naštetega ni delovalo, tako da je Garmin po vsej verjetnosti zanič.
Hvala vsem

lp