nuvi 25?? na poti + priljubljene

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.271
113
nuvi 25??
torej imel sem ga na daljšem popotovanju, pa sem opazil - za mene - veliko težavo.
navajen sem bil, da v mapsource naredim pot in vmesne točke kljukam kakor se mi zljubi - točka ni vezana na znamenitost
ali kakšno drugo poudarjeno točko iz seznama v zemljevidu!
garmin me na potovanju vodi od točke do naslednje točke, do naslednje točke itd..

no pri novem sem pa opazil sledeče.
ko poženem izbrano pot me pelje do prve točke. pri nadaljevanju pa mi ponudi seznam točk, ki so v tej poti.
ja saj bi bilo v redu če bi vedel kako se imenuje točka na kateri sem oz. kako se imenuje točka kamor grem.
imena točko so kar imena ceste, po kateri se peljem. in sedaj smo v franciji in ime ceste je rue d' ????

če izberem napačno naslednjo točko me: pelje nazaj, pravi da sem tu(!), preskoči kakšno vmes.
če je ne izberem, me vodi po nastavitvah - najkrajša, najhitrejša, naj... - do zadnje ciljne točke. mimo vseh vmes!

rešil me je stari 76? ki je delal BP. samo odzivnost ekrana je spominjala na mrtvaka.

in še nekaj.
ne moram spravit na garmina moje priljubljene. ma ni da nisem probal.
dodajal v org current.gpx data, vse brisal - current, arhiva z garminim, potem s pc-jem, vse zbrisal in počakal, da sam naredi svoj current in dodam notri
ma saj ni da ni. lahko pa res kaj manjka!!
POZOR preden kaj rečete. spomite se, da so težave s prikazovanjem ikon radarjev bile tudi pri drugih. in da ni bilo moje neznanje, nerazumevanje ali neposlušanje vaših predlogov in nasvetov!!!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.458
113
Nisem naPc tko da se mi ne da googlat...

Ampak a 25 sploh podpira nalaganj rut?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.271
113
ja wiki je OK
verjetno pa je ime datoteke current1.gpx (dva r-ja)

ja poti nuvi omogoča, saj sem jih imel gor z opisanimi težavami.
bom naredil pot s točkami poimenovanimi po svoje in rizbico za to točko iz matpsource-ja

brez VAS bi ne bilo delujoče navigacije !!
 
Nazadnje urejeno: