Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.341
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Fajn... mogoce bodo pa kaj nakazali... da bo minus malo zmanjsan
smile-1.gif
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Davčni pregled je v takih primeri logičen, saj gre za odpiranje računa N26 zaradi izogibanja plačevanja davkov.

nahrung002.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Samo kak nov feature pregovorno slabega informacijskega sistema državnih organov.
 

SBX

Zelenc'
4. mar 2017
1
0
1
Jaz imam plačevanje položnic v Sloveniji urejeno preko direktnih bremenitev in ne mislim iti nazaj v kameno dobo.

Od T-2 sem dobil odgovor, da zahtevajo izključno slovensko banko.

Kdo ve kakšni so stroški spreminjanja direktne bremenitve? Jaz sem vse skupaj podedoval še iz časa "trajnikov".
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
V edavkih je med racuni izginil prijavljeni N26 racun. Ali to pomeni, da so se premisili... in sedaj N26 ni ptorebno vec prijavljati FURS-u? Ali se jim je samo kaj sfizilo v sistemu in so ti podatki nekako izginili? Je mogoce kaj povezano z vdorom na AJPES pred kratkim (ce je to kakorkoli povezano >> https://slo-tech.com/novice/t693532 )?
Lool, smešno kaj se dogaja.
Zakonodaja je sicer jasna, tako da tega, da ni treba prijavljati, nekako ne kupim. Verjetno imajo kakšne težave.
No, jaz imam shranjeno digitalno povratnico o prijavi, tako da se ne bom več s tem obremenjeval.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.341
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
V edavkih je med racuni izginil prijavljeni N26 racun. Ali to pomeni, da so se premisili... in sedaj N26 ni ptorebno vec prijavljati FURS-u? Ali se jim je samo kaj sfizilo v sistemu in so ti podatki nekako izginili? Je mogoce kaj povezano z vdorom na AJPES pred kratkim (ce je to kakorkoli povezano >> https://slo-tech.com/novice/t693532 )?
Lool, smešno kaj se dogaja.
Zakonodaja je sicer jasna, tako da tega, da ni treba prijavljati, nekako ne kupim. Verjetno imajo kakšne težave.
No, jaz imam shranjeno digitalno povratnico o prijavi, tako da se ne bom več s tem obremenjeval.

Zakonodaja NI jasna... Ce bi bila jasna, ne bi bilo toliko vprasanj okoli tega
smile-1.gif
... Ampak bilo je samo vprasanje ...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Aja, no če pač sami ne vedo, potem ne vem kaj se sploh gremo. Mislim, transakcijski račun je pač transakcijski račun in če mislijo, da ni potrebno prijavljati, tudi v redu.
Kot rečeno, sam si vedno shranim digitalno povratnico, potem pa naj se sami ubadajo s tem, kdo in kaj je zaje... In pišejo kazni eni drugim.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Jaz ga se kar vidim v edavkih. Ampak je se kar v obdelavi (tedne in tedne ...)
smile-1.gif
.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
Jaz ga se kar vidim v edavkih. Ampak je se kar v obdelavi (tedne in tedne ...)
smile-1.gif
.

Ga vidis med racuni?

Racuni-20170304-121452.jpg


Ali samo med oddanimi dokumenti?

FURS_eDavki_osebni_portal-20170304-121619.jpg


Jaz sem ga imel ze med racuni... pa je sedaj izginil ...
grims-1.gif

Tukaj ga ne vidim, je pa res, da sem zdajle prvič pogledal v ta del profila
smile-1.gif
.

Ampak če je vidna vloga, se ne sekiram
smile-1.gif
.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Jaz imam na NLB že pa let 0,12 EUR. In mi vsake toliko pošljejo izpiske itd. So pa vztrajni.


Meni so na Vzajemni in Poceni elektrika že odobrili direktno obremenitev. Ali to "laufa" bom videl šele čez par mesecev, A so že komu trgali?
 
Nazadnje urejeno:

semnov

Pripravnik
19. feb 2009
189
17
18
Imamo vedno več trgovskih centrov, sedaj še vedno več bank. Kdo si še želi služb. Počakajmo na takšne banke, katero bodo lahko koristili vsi, tudi tisti, ki nimajo plač, ne štipendij, ne pokojnin.... Važno da mi plačuje trajnike, vmes dovoli da 3 X na mesec, nekaj bankovcev dvignem in je to, kar si želim.
To je banka prihodnosti!
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.857
3.872
113
KSZ.

Sedaj se je spet pojavil v edavkih, je pa res da je pri nazivu banke vpisan X. Očitno tuhtajo kako bi dodali tole banko v šifrant!
hysterical-1.gif


No sej ko bom ukinil primarni slovenski račun bodo že morali nekako uredit evidence, drugače bom davčno "izbrisan"!
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik SBX pravi:
Jaz imam plačevanje položnic v Sloveniji urejeno preko direktnih bremenitev in ne mislim iti nazaj v kameno dobo.

Od T-2 sem dobil odgovor, da zahtevajo izključno slovensko banko.

Kdo ve kakšni so stroški spreminjanja direktne bremenitve? Jaz sem vse skupaj podedoval še iz časa "trajnikov".

Je nekdo že pisal, da ne morejo zahtevati slovenske banke, ne smejo.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Pred uro in pol sem hotel placati pri mesarju z n26 kartico in mi je napisalo "neuspesna transakcija. Avtorizacija ni mozna".

Se je komu to ze zgodilo? Pin je bil pravi, sredstva so gor.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.341
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Pred uro in pol sem hotel placati pri mesarju z n26 kartico in mi je napisalo "neuspesna transakcija. Avtorizacija ni mozna".

Se je komu to ze zgodilo? Pin je bil pravi, sredstva so gor.

To se lahko zgodi s katerokoli kartico... pac so bile neke motnje ali tezave... mogoce s komunikacijo, procesnim centrom, POS terminalom,....