Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Meni stoji na telefonu že en mesec nepotrjeno plačilo, ker se ne zgodi nič če tapnem na njega. Sem imel najprej online chat z mašino in dokler jih nisem nekam poslal in zahteval live human nismo prišli nikamor. Potem sva se zmenila, da bodo oni to pobrisali, pa še mi je priporočal "odparjenje" telefona, pobris app, novo instalacijo, uparitev in bo zginilo. No naredil nisem nič od tega, pač gledam eno staro nepotrjeno plačilo (vmes sem ga na novo plačal). Itak da tudi oni niso nič naredili.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Kaj pa če to plačilo visi v kakem cachu na tvojem telefonu in pač ne bo izginilo, če ne boš napravil, kar ti je priporočil support?
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.198
394
83
Las Vegas
Imel isto proceduro kot mcgiver... s tem da sem jaz že predtem brisal app in uparil na novo. Po chatu z clovekom baje... mi bodo plačilo brisali. K sreči minimalno nakazilo. A jih kdo sabotira?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.887
2.358
113
Hmmmmm....v petek zjutraj sem nakazal, danes še vedno ni prišlo na N26? Glede na prejšnje izkušnje, ko je šlo takoj skozi, mi je malo čudno...imel kdo kaj podobnega?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Črni petek!

Včasih traja malo dalje, nisi pa napisal od kod si nakazal - kaj ti tam kaže?

Še moj update: ravnokar poizkusil odpret na telefonu in mi ponudi confirmacijo naloga iz 15.11. - tistega, ki se do sedaj ni odzival. Seveda sem ga kenslal in je sedaj zginil. Očitno se mora mesec zamenjat pa je.
stop tvoje težave? Rešene?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Odvisno je iz katere banke si nakazal... Po mojih izkusnjah nakazilo iz SKB traja kaksen dan ali dva dlje kot nakazilo iz NLB ... Iz NLB sem danes zjutraj malo pred osmo nakazal na N26. Po dosedanjih izkusnjah bo verjetno ze danes na N26 ... Ce bi enako nakazal iz SKB, bi bilo nakazilo na N26 vidno sele jutri ali v sredo ... Kot napisano, so taksne moje izkusnje ...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Meni podobna izkušnja DH vs NKBM - DH zjutraj nakažeš - popoldan na računu, NKBM naslednji dan.

amacar - glavno da dela in da se nisem rabil zezat z deinstalacijo in novo instalacijo. ;)
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.887
2.358
113
Deželna banka, kaj pa kaže ne vem, ker je samo šalter poslovanje.
Unicredit pa je tudi meni v enem dnevu vse šlo skozi.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Odvisno je iz katere banke si nakazal... Po mojih izkusnjah nakazilo iz SKB traja kaksen dan ali dva dlje kot nakazilo iz NLB ... Iz NLB sem danes zjutraj malo pred osmo nakazal na N26. Po dosedanjih izkusnjah bo verjetno ze danes na N26 ... Ce bi enako nakazal iz SKB, bi bilo nakazilo na N26 vidno sele jutri ali v sredo ... Kot napisano, so taksne moje izkusnje ...


Ravnokar prispelo na N26 :)
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Pred ene pol leta sem naroču N26 kartico, sedaj jo bom začel pa uporabljat(davkariji sem pa tudi takoj prijavil).

Sedaj sem jo malo bolj pogledal..... kaka je prednost, da na njej ni sploh IBAN-a napisanega? (ja vem, da iz spletne aplikacije prekopiraš IBAN in BIC).

Do sedaj sem imel odprt račun samo pri eni banki, da nimam nobenih izkušenj z različnimi bankami. :confused: