Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.070
113
kako se prijavljaš v sistem, z generatorjem ključa ali certifiaktom? če ne, zakaj potem naše banke tolk "komplicirajo".
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.930
34
48
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
kako se prijavljaš v sistem, z generatorjem ključa ali certifiaktom? če ne, zakaj potem naše banke tolk "komplicirajo".
Email in geslo.
Najbrz nimajo TAN kod (s papirja ali preko naprave/telefona) za potrjevanje vsakega nakazila, pa otezijo login.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.944
3.234
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
kako se prijavljaš v sistem, z generatorjem ključa ali certifiaktom? če ne, zakaj potem naše banke tolk "komplicirajo".

uporabniško ime geslo
+ potrjevanje transakcij prek mobilca
+ transfer PIN
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.944
3.234
113
Citat:
Uporabnik Commodore pravi:
Kaj je pa tisto polje "Transfer code" s 4 enoznacnimi polji (pod opisom nakazila)?
Security Freatures: Your transfer PIN is a four digit number that you enter when performing either a debit transfer, standing order, MoneyBeam or CASH26 transaction.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.930
34
48
ksz... a kdo ve, kje in kako odpres "support ticket" za N26? Na spletni strani je samo FAQ, tudi ce sem logiran, pa dve telefonski. V appu pa mi zdaj pri zadnji desni ikoni tako Support Center kot Still have questions (kjer naj bi bil contact form) odpreta isto - FAQ.
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.587
8
38
Citat:
Uporabnik Commodore pravi:
Lahko pa da šumnikov ne "marajo", kar ne bi bilo prvič.

ne marajo iæ-ev
evil.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.944
3.234
113
Citat:
Uporabnik Commodore pravi:
ksz... a kdo ve, kje in kako odpres "support ticket" za N26? Na spletni strani je samo FAQ, tudi ce sem logiran, pa dve telefonski. V appu pa mi zdaj pri zadnji desni ikoni tako Support Center kot Still have questions (kjer naj bi bil contact form) odpreta isto - FAQ.
V FAQ je pod vsakim odgovorom še forma v stilu "če imate še vedno neodgovorjena vprašanja vam bomo dogovorili v najkrajšem možnem času" ... No, meni so odpisali da je zaradi velikega števila novih uporabnikov odzivni čas daljši... in mi tako odgovarjajo že 12 dni.

Sicer mi vse deluje tako kot mora, sem pa želel razčistit nekaj stvari v izogib morebitnim težavam v prihodnosti.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.930
34
48
Nasel, poslal, isti odgovor glede odzivnosti. Prvic, ko sem poslal, sploh niso odgovorili, samo naredili (ali pa je bilo to zgolj nakljucje). Bomo videli.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Citat:
Uporabnik TMJ pravi:
Citat:
Uporabnik Commodore pravi:
Lahko pa da šumnikov ne "marajo", kar ne bi bilo prvič.

ne marajo iæ-ev
evil.gif
Bojan Dobovšek, Živa Trampuš, Andrej Šircelj, Miha Kordiš, Mirjam Bon Klanjšček, sami "jugoviči"
bonk.gif
, nemške banke vas nimajo rade.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.097
739
113
Citat:
Uporabnik Jst10 pravi:
Še moja izkušnja v zadnjih treh tednih:
- štiri nakazila s slovenske banke (testiral različne banke) - kot je že zgoraj omenjeno, vsa nakazila sprovedena ob 8.00 (ker sem nakazila delal zvečer dan prej), na računu so bila sredstva v času od 10:12 do 10:45 istega dne
- nakazilo z N26 na slovenski TRR: nakazilo istega dne prejeto na slovenski TRR
- plačilo položnic: telekom, si.mobil in vrtec normalno poknjižili plačilo (referenco sem skupaj z naslovom plačnika napisal v opis nakazila)
- plačila v trgovinah: poleg tega, da si večina z zanimanjem ogleduje prozorno kartico, so vsa plačila normalno sprovedena, obvestilo o plačilu pa na telefon prejmem v roku nekaj sekund.
Splošni vtis: pozitivno presenečen
zmaga.gif
kako pa si recimo s svoje (slovenske) spletne nakažeš na N26 račun? preko UPN naloga?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik sass pravi:

kako pa si recimo s svoje (slovenske) spletne nakažeš na N26 račun? preko UPN naloga?

Nakazes preko UPN naloga... traja pa razlicno... Sem probal in nakazal iz SKB.net v torek, 3.1. zvecer (torej izven urnika, tako da je bil obdelan v sredo 4.1.). Na N26 je bilo nakazano danes ob 8:23 ...
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.930
34
48
Torej je bil zamik, kot pri meni, za razliko od ostalih visje gor, ki so imeli takoj isti dan (v tvojem primeru bi moral imeti ze vceraj gor)?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Mogoce je bil UPN kaj pomankljivo izpolnjen ... pa pri naslovu je samodejno dodal se Germany

Jaz sem pustil SKLIC prazen... in tudi v polju "namen" ni bilo nic konkretnega napisanega ...
smile-1.gif
..

SKB_NET_-_Arhiv-20170105-205648.jpg
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Jaz sem ga prijavil, sicer ne v 8 dneh (nekaj malega več), preko lastnega obrazca na edavki in po kasnejšem preverjanju se je račun samo pojavil med mojimi računi.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Švabi menda septembra 2017 pošljejo podatke, ne vem pa točno a tudi za nazaj al bodo samo z novoodprtimi računi štartal. Furs te menda udari med 200 do 1200 krat če si fizikalec
 
Nazadnje urejeno: