Novodobni nomadi

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
ja, ukrepi ne veljajo za tranzit.

pa kaj ste jim tok fouš al kaj? ljudje grejo domov po pol leta za 14 dni.
Eeem imam sosede taksne, ne clovek, vsake dva meseca pridejo iz svice na "obiske". Zakaj? Ce jim je tako lustno naj gor ostanejo. lol
Pa ni samo tranzit, ustavljajo se vsaj na pumpah, ce ne gredo se v kaksen trgovski center, tudi na rudniku v lj je bilo dosti tujih tablic ta vikend in ja, na po.f.ukan krvavec ali pa vsaj sorico bi sel, da se malo ohladim. In ja, na ku.r.ac mi gredo te izbeglice ker delajo guzvo, serjejo po nasih postajaliscih in se lahko prevazajo po 1000km dalec brez, da bi jih kdo preverjal. Jaz pa na jebeni krvavec ne smem.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
haha, se en fasist se je pofockal...

kaj imajo nevladniki z delavci sicer ne vem...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Eeem imam sosede taksne, ne clovek, vsake dva meseca pridejo iz svice na "obiske". Zakaj? Ce jim je tako lustno naj gor ostanejo. lol
Pa ni samo tranzit, ustavljajo se vsaj na pumpah, ce ne gredo se v kaksen trgovski center, tudi na rudniku v lj je bilo dosti tujih tablic ta vikend in ja, na po.f.ukan krvavec ali pa vsaj sorico bi sel, da se malo ohladim. In ja, na ku.r.ac mi gredo te izbeglice ker delajo guzvo, serjejo po nasih postajaliscih in se lahko prevazajo po 1000km dalec brez, da bi jih kdo preverjal. Jaz pa na jebeni krvavec ne smem.
Tok zaj.eban lik pa se na krvavec ne upas it...

pa motjo te “izbeglice” a sam se vsak dan 100km vozis kot dnevni MIGRANT

Jokica ena
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
ksz
Ko bodo prinesli virus nazaj pa bo kdo kriv?

kriv bo ritem zivljenja, razvoj clovestva. tko pac je.

ne vem, zakaj je v zadnjih letih taka mantra stalno iskanje nekega krivca za vsako stvar.

na dolocene stvari ne moremo vplivati. lahko se pa seveda zapremo v klet pa bomo varni. sam za nekatere tako zivljenje ni vredno zivljenja.

mal se odtegn, pa zivi zivljenje. se vedno ti pa ostane klet.

zakaj se ne vprasas, kaj pa ce bojo virus prinesli dol???
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Zato, ker ne živim dol in ker bodo prinesli virus gor tako kot vsakič ko gredo dol, skupaj z tistimi, kateri čez poletje rinete na Hrvaško. Pojdi po gradbenih firmah al pa po trgovinah, pa boš videl kako unim iz juga dol visi za maske.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Še dobro potem, da obstajajo in so tako blizu nas saj bi drugače ljudje morali bivati pod milim nebom, ker so ti z juga očitno edini, ki lahko gradijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888