Novo pri Telemachu II.

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.233
-1.254
83
naročniški, v telefon , številčnica, vpišite : *121# , kliči, 7 omrežje , 2 Volte, 1 Vklop , si lahko tudi sami vklopijo
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
2.083
325
83
Slovenija
Meni ni in ni šlo vklopiti VoWiFi na Honor Magic6 Pro in na Xiaomi Redmi Note 14 in 15 telefonih. Rešitev je bila tukaj. Po nastavitvi Shizuku in Pixel IMS, je bilo potrebno samo vklopiti stikalo za VoWiFi in v meniju mobilnega omrežja se je pojavila možnost za klice. deluje kot mora. Shizuku in PixelIMS se zatem lahko seveda odmesti.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.770
172
63
Na vseh Xiaomi telefonih in derivatih se za VoLTE tam za klicanje 1x vtipka *#*#86583#*#*, da izpiše Network carrier check DISABLED. Če izpiše enabled, se vtipka ponovno, da izpiše DISABLED. To je nujno.
Za VoWiFi isto samo da se vtipka *#*#869434#*#*

v Meniju se pojavita tako VoLTE in VoWiFi opciji, ki ju aktiviramo, za tem se pa splača telefon ugasniti in nazaj prižgati. Na tak način je največja verjetnost, da pridemo do VoWiFi in če še kar ne deluje, kot pravi WPT78 vtipkamo *121*7#, tam pa sledimo dalje do vklopa VoWiFi storitve še v omrežju. Morda samo še en ponovni zagon telefona.