Novo pri Telemachu II.

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik HOT_FUN_CLUB pravi:

Ja za prenos na HoT te Telemach ubriše cca 12€, 2€ daš za Sim HoT kartico in si na konju!

Bolj na oslu, ampak OK, oba lahko jahaš.
evil.gif


In "kazen" za prenos številke ni posebnost Tlelemacha, ampak jo lepo kasira tudi A1, Tlelekom,...
 
Nazadnje urejeno:

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Citat:
Uporabnik HOT_FUN_CLUB pravi:

Ja za prenos na HoT te Telemach ubriše cca 12€, 2€ daš za Sim HoT kartico in si na konju!

Bolj na oslu, ampak OK, oba lahko jahaš.
evil.gif


In "kazen" za prenos številke ni posebnost Tlelemacha, ampak jo lepo kasira tudi A1, Tlelekom,...

Ja povsod. Medtem ko HoT nima teh administrativnih stroškov.
 

Frenki_Frenk

Zelenc'
2. okt 2016
15
0
1
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Lahko pa pri večini izkoristiš spremenjene SPP in nimaš tega stroška
smile-1.gif

Torej lahko grem drugam brez plačila 11,99 eur ker v klicnem so mi zatrdili da mi ne uide ta strošek.

Od objave obvestila o spremembi do njihove uveljavitve, imajo naročniki-potrošniki, druge osebe pa, v kolikor ravnajo v skladu s 129. členom ZEKom-1, v skladu z določili 2. odst. 129. člena ZEKom-1 pravico brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni odstopiti od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinjajo. Naročnik, ki to pravico uveljavlja, in je ob sklenitvi naročniškega razmerja prejel terminalsko opremo po akcijski ceni, lahko pri odstopu od naročniške pogodbe pred potekom obdobja vezave izbira, ali bo operaterju povrnil znesek, ki ustreza sorazmernemu delu celotne vrednosti prejete terminalske opreme, in prejeto terminalsko opremo obdržal, ali pa bo vrnil terminalsko opremo v stanju, v kakršnem mu je bila izročena, in plačal uporabnino za čas uporabe terminalske opreme, operater pa mu bo vrnil kupnino. Pravica do odstopa ne vpliva na zapadle in neplačane obveznosti naročnikov ter na izpolnitev drugih pogodbeno dogovorjenih obveznosti naročnikov.

Telemach d.o.o.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pomoje lahko... samo je treba potem pri novem operaterju oznacit, da bos sam prekinil razmerje pri starem operaterju in potem, ko bos sam prekinjal, moras spet povedati, da prekinajs zaradi nestrinjanja s spremembami ... Nevem, ce je na voljo se kaksne drug nacin... da bi to slo tako, da vseeno novi operater v tvojem imenu prekinja NR pri starem operaterju in to nekako tudi sporoci ... Verjetno se bo najbolje pozanimati pri starem operaterju ... Prvi nacin preverjeno gre skozi, ker je pred parimi meseci to naredil znanec ...
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Ksz...

Za nas, ki smo na Telekomovi optiki, pa pri Telemachu res nimajo nobene pametne, oziroma konkurenčne ponudbe. S tako ubogo ponudbo, pa res nima smisla razmišljati o Telemachu.
http://telemach.si/paketi/paketi-izven-kabelskega-omrezja#tab=d3i-optika-mix

Ali jim res ni v interesu speljati nekaj uporabnikov k sebi? Mislim, da nas ni tako malo, ki bi z veseljem prestopili od Telekoma drugam. Predvsem pa sedaj, ko spet dražijo Modri paket.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Kaj to je vse 5€?
sprasujem se.gif

Za prenos stevilke ja... ostalo pa ke odvisno od želja...
wink-1.gif


Pri starem operaterju imas Strošek za prekinitev narocniskega razmerja, strosek za predcasno prekinitev morebitnega aneksa... pri novem operaterju pa je lahko se kaksen strosek prikljucnine... vec o tem pa je v cenikih posameznih operaterjev...
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Mislim, da to odvisno od mojih želja.
Kaj nisem bil dovolj jasen? Koliko so celotni stroški prenosa številke.
A1 na Telemach.
Strošek za prekinitev naročniskega razmerja je verjetno v vsakem primeru razen, kot je bilo omenjeno nekaj komentarjev nazaj. Koliko je to?
Strošek za predčasno prekinitev morebitnega aneksa... ga ni.
Kakšen je potem še strošek pri novem operaterju? Mislim, da sem bil dovolj jasen, to je Telemach.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

hebat ga zdaj model. 5 eur + 12 eur a1, 12 eur telko. ostalo na a1.si in telemach.si

"kaj nisem bil dovolj jasen?" meni tole ne deluje vljudno vprasanje, bolj p.... v... m.... nekaj sem vprasal!
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja res je!
Ne vem kaj se bašete zraven, če ne znate odgovorit na enostavno vprašanje!
Ti smt se pa najprej nauči pisat potem pa pametuj!
Hvala za odgovore, bom šel res raje do operaterja, sem mislil, da bom dobil kakšen konkreten odgovor, pa isto kot vedno en kup sranja, ki mi nič ne pove in pomaga.
bonk.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Ja res je!
Ne vem kaj se bašete zraven, če ne znate odgovorit na enostavno vprašanje!
Ti smt se pa najprej nauči pisat potem pa pametuj!
Hvala za odgovore, bom šel res raje do operaterja, sem mislil, da bom dobil kakšen konkreten odgovor, pa isto kot vedno en kup sranja, ki mi nič ne pove in pomaga.
bonk.gif

Pac se ti sedaj vraca tvoj prijazen nacin pisanja...
grims-1.gif


...sicer pa sem ti ze jaz odgovoril na tvoje vprasanje glede samega prenosa stevilke...smt pa ti je postregel se s stevilkami za prekinitev pri starem in sklenitev pri novem operatarju... Ce pa rabis odgovor serviran na srebrnem pladnju, potem pa bo res verjetno najbolje, ce stopis do operaterja in se tam pozanimas...

Sicer pa najdes vsa vprasanja na spletnih straneh operaterjev... le sam se moras malo potruditi...
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 3287

pa kaj ti ni jasno! napisal sem ti pofuukane podatke. ti se nauci brati ali pa si kupi ocala. ......
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Jest, še enkrat: Ne baš se povsod zraven.
Za odgovore servirane na srebrnem pladnju imam operaterje ja. Tukaj pa sem pričakoval konkretne odgovore v številkah ne pa tvoje odgovore, ki ne povedo povsem ničesar. Lepo sem vprašal, nazaj si dobil tak odziv glede na tvoj neumen odgovor
grims-1.gif

Od tebe sploh nisem pričakoval odgovora toda ne moraš se povsod basat zraven
bonk.gif

O smtju pa sploh ne bom komentiral vrne naj se v jamo iz katere je prilezel itak je nepismen.