Novo pri Telemachu II.

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Samo tale njihova tehnična podpora je pa totalno v kurcu.
En mesec mi že ne morjeo uredit uporabniških podatkov v mojem telemachu. No sedaj so tako daleč zjebali stvar, da se ne morem ne prijavit ne registrirat. Poden od podna.
 
22. jul 2007
12.811
1.316
113
123
Povej naj tehniki resetirajo tvoj račun, ker drugače ne bo šlo.
Enako sranje sem jaz imel na 5 računih, na 2-eh je šlo na ostalih 3-eh vključno z mojim ni šlo s prijavo-šalabajzarpress
tongue-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Saj to so naredili. Sedaj pa je problem, da se ne morem na novo registrirat.
bonk.gif

Še vedno mi napiše kao da je moje up.ime že v uporabi
bonk.gif

Totalen poden. Nesposobni šalabajzeri.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
@Matej,.. če Matej,..preveri kako je s signalom drugih operaterjev,.. težko verjamem da je na voljo samo telemach
@Oktopusy žal sem tudi sam (nezadovoljen) naročnik fiksnih storitev,.. in mi je zadeva kristalno jasna,..support ni biser, na portalu še vedno ne vidim pdfja,.. na računu se mi prikazujejo postavke, ki tam nimajo kaj delati,..odgovora na mail ni nin ni,..

kakšna je situacija zame kot naročnika mi je jasno,.. katastrofa,...
Je pa res da se vsak sam odloči kaj iin kako,..
b
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ko smo ravno pri odgovorih na mail... jaz ga pri konkurenci še danes nisem dočakal (mail poslan februarja za napako, ki je bila sicer prijavljena že začetek januarja). V tem času so sicer uspeli po skoraj dveh mesecih od prijave napake označiti račun, ki sem ga reklamiral, kot plačan.

Po drugi strani slabih izkušenj s podporo od Telemacha nimam, je pa res, da je tudi kaj dosti nisem rabil. Storitve mi delujejo, ravno tako portal in tudi PDFje imam gor (vsaj zadnje tri).

Vsekakor tole glede podpore ni ok, ampak najlažje je bit pameten, ko imajo drugi težave.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Če je kkot konkurenca mišljeno A1 se lahko zaenkrat obrneš name pa preverim kaj je bilo narobe in tudi uredim odgovor ali prosim da ga pošljejo še enrkat,..
V primeru telemacha pa sem žal že obupal,.. pazim da redno pregledujem račun in sproti reklamiram, ko ne dobim računa iih prosim za kopijo v kolikor jih ne morem videti na portalu (zadnje čase),..in tako čakam na ugodno priložnost da se preselim,..
B
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Na žalost so pa pri konkurenci druge težave. Sem, smo ali pa sem bil, pri vseh treh glavnih operaterjih, če ne tako pa drugače, tako da so mi tudi vse druge težave znane.
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
ko že govorimo o portalu,..

Kar se tiče spletne strani meni odpira brez problema al maš samo ti to težavo ni pa pravično, da še zraven tržiš A1 bom pa jaz še Telemach ima veliko prenosa podatkov kot vi pa še cenejši so za solidno ceno
 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Stancek,
ponavadi se izogibam takih debat,..me pa blazno motijo nekatere zadeve, ki ih moj ponudnik ne zna/hoče/more odpraviti,..
Držio, da je Telemach na mobilnem delu price leader, in trenutno je konkretno povečal količino podatkov v višjih paketih,.. drži pa tudi da je na fiksnem delu kar drag,... minimalni nabor storitev - silver pride 36€ kar se mi ne zdi najbolj ugodno,.. in poleg tega nekatere zadeve ne delajo kljub temu da jih kar nekaj poznam tam,..žalostno,..

b

ps
svojem omrežju očitno še vedno ne zaupajo zato se šlepajo na Telekomovem:)
zdaj pa zaključujem s komentiranjem in preverim kako daleč smo z optiko,..
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Stancek,
ponavadi se izogibam takih debat,..me pa blazno motijo nekatere zadeve, ki ih moj ponudnik ne zna/hoče/more odpraviti,..
Držio, da je Telemach na mobilnem delu price leader, in trenutno je konkretno povečal količino podatkov v višjih paketih,.. drži pa tudi da je na fiksnem delu kar drag,... minimalni nabor storitev - silver pride 36€ kar se mi ne zdi najbolj ugodno,.. in poleg tega nekatere zadeve ne delajo kljub temu da jih kar nekaj poznam tam,..žalostno,..

b

ps
svojem omrežju očitno še vedno ne zaupajo zato se šlepajo na Telekomovem:)
zdaj pa zaključujem s komentiranjem in preverim kako daleč smo z optiko,..




aplauz.gif
 
22. jul 2007
12.811
1.316
113
123
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Živce pa imate...svaka vam čast...
B
Ti pa kar tiho bodi, koliko sem imel sranja z vami verjetno ne bom več imel z nobenim operaterjem, btw simobil-aka A1" diram samo sa štapom" bi rekli naši južni bratje
wink-1.gif