Novo pri Telemachu II.

27. jan 2022
4.801
1.738
113
Bom provokativen. Kaj pricakujete od mobilnega operaterja ki ima bazne postavljene na gasilskih domovih...povecini
Stvar ekonomike opetaterja... se pa strinjam da so druzbeno odgovorni.
Malo na pamet?
Na praktično vseh gasilskih domovih kjer so bazne je bil prvi Telekom, potem SiMobil (A1), če je še plac pa Tuš/Telemach in zdaj T-2.
Žalostno dejstvo je, da Telemach skoraj največ vlaga v posodobitve omrežja, med tem ko je A1 čisto zaspal, T-2 je marginalec z roamingom na Telekomu, ki pa vzdržuje svoje (dobro) stanje.
Sicer pa vam lahko kalbo kaj pojasni.
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
Da , to se vsi strinjamo : da Telemach skoraj največ vlaga v posodobitve omrežja , ampak so dobili frekvence za vsa možna omrežja, zakaj se na ne lotijo posodabljanja, dodajanja, izboljšave , itd ? Po tem kar so dobili, bi bilo že VELIKO % lahko v izboljšanju, ne pa da gre prepočasi,
 

Sasek21

Pripravnik
25. feb 2023
56
0
6
26
Maribor
Jaz sem zadovoljen z Telemac-hovim mobilnim signalom saj ima boljšo pokritost na moji lokaciji v Košakih kr ima oddajnik na Šentiljski cesti kateri pokriva tudi mojo lokacijo medtem ko imata A1 in Telekom Slovenije zelo šibek signal
 

Sasek21

Pripravnik
25. feb 2023
56
0
6
26
Maribor
Da , to se vsi strinjamo : da Telemach skoraj največ vlaga v posodobitve omrežja , ampak so dobili frekvence za vsa možna omrežja, zakaj se na ne lotijo posodabljanja, dodajanja, izboljšave , itd ? Po tem kar so dobili, bi bilo že VELIKO % lahko v izboljšanju, ne pa da gre prepočasi,
Uporabniška izkušnja


Če nam želite zaupati svojo izkušnjo s Telemachom, imate pohvalo, grajo ali konkretni predlog za izboljšavo, vas vabimo, da jih z nami delite na naslovu
vase.mnenje@telemach.si
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.276
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Malo na pamet?
Na praktično vseh gasilskih domovih kjer so bazne je bil prvi Telekom, potem SiMobil (A1), če je še plac pa Tuš/Telemach in zdaj T-2.
Žalostno dejstvo je, da Telemach skoraj največ vlaga v posodobitve omrežja, med tem ko je A1 čisto zaspal, T-2 je marginalec z roamingom na Telekomu, ki pa vzdržuje svoje (dobro) stanje.
Sicer pa vam lahko kalbo kaj pojasni.
A1 je v zadnjem letu ali dveh zgradil največje 5G omrezje z daleč največjo pokritostjo od vseh, investirali so ogromno v 5G in 4G.

Od kje ti, da A1 nič ne vlaga?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sasek21
27. jan 2022
4.801
1.738
113
A1 je v zadnjem letu ali dveh zgradil največje 5G omrezje z daleč največjo pokritostjo od vseh, investirali so ogromno v 5G in 4G.

Od kje ti, da A1 nič ne vlaga?
Nič niso na novo zgradili - oz. se popravljam ene tri lokacije pa res, vse ostalo so menjavali opremo na obstoječih lokacijah.

Ti kar verjami v pravljice o najboljši A1 pokritosti.

Od kje mi? Boljše da ne veš.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.276
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Evo od Akosa. Probaj uganiti kdo je katera fotka. Gre za pokritost s 5G. Dokler ne das vira, da imata bodisi Telemach, bodisi Telekom večjo 5G pokritost, z moje strani samo ugibaš.
58AB6132-187F-4D1B-A773-A5EEBF886485.jpeg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sasek21

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.610
94
48
Malo na pamet?
Na praktično vseh gasilskih domovih kjer so bazne je bil prvi Telekom, potem SiMobil (A1), če je še plac pa Tuš/Telemach in zdaj T-2.
Žalostno dejstvo je, da Telemach skoraj največ vlaga v posodobitve omrežja, med tem ko je A1 čisto zaspal, T-2 je marginalec z roamingom na Telekomu, ki pa vzdržuje svoje (dobro) stanje.
Sicer pa vam lahko kalbo kaj pojasni.

Tudi A1 je moral vlagat nedolgo nazaj, sicer še zdaj ne bi bilo 5G.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sasek21

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.933
34
48
Pr men na šihtu v središču naselja, v pritličju nula, niente. 3g,4g,5g ne obstaja. Hebeš takega operaterja. JU in pogodba z telemachom. Vsi zaposleni majo službene telefone na zunanjih okenskih policah :valjamse:
Občina? Pa ste (oz. vaši šefi) Telemachu kaj potožili glede tega? Pri nas npr. v kletnih garažah je bil najprej samo Telekomov signal, kmalu po JU pogodbi s Telemachom pa je tam doli tudi slednjega pričelo "loviti". :aplauz:
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
733
113
Občina? Pa ste (oz. vaši šefi) Telemachu kaj potožili glede tega? Pri nas npr. v kletnih garažah je bil najprej samo Telekomov signal, kmalu po JU pogodbi s Telemachom pa je tam doli tudi slednjega pričelo "loviti". :aplauz:
Veš, kako dobro je to, tako močni signali, da, kar peče, če si predolgo tam, pa ja si počasi pečen !
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sasek21

Sasek21

Pripravnik
25. feb 2023
56
0
6
26
Maribor
Jaz mislim da je sprejem signala mobilnega odvisen tudi od modela telefona nekateri modeli mobitelov imajo znotraj v čipu več anten za izboljšanje sprejema mobilnega signala
 

Sasek21

Pripravnik
25. feb 2023
56
0
6
26
Maribor
imam starejši model telefona Huawei P9 Lite na katerem je bistveno boljši signal od A1 na moji lokaciji kod ga imam na telefonu Huawei HONOR 10X Lite tam je sprejem signala slabši .
 

Mantara

Pripravnik
6. avg 2007
355
3
18
Vceraj dopoldan Telemach popoln mrk za ene cc 20-30min. Se stevilka 070700700 ni bila dosegljiva. Kaj se zgodilo?