Novo pri Telemachu II.

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
#961
Kar lepe spremembe pri A1:
Novi paketi A1 GO! po super cenah: https://www.a1.si/narocniski-paketi/a1-go
Inovativne opcije A1 Play!: https://www.a1.si/play
Odlična promocija fiksnih storitev A1 Kombo: https://www.a1.si/tv-paketi
Dodaten popust na mobilne storitve in ostale ugodnosti A1 Connect ob povezavi s fiksnimi storitvami: https://www.a1.si/connect

Me prav zanima odzivnost za nove pakete pri A1 od Telemacha bojo oni tudi kaj naredili v tej smeri kaj mislite ?


Mislim, da A1 malo caplja za Telemachom. Še več paket je še vedno ugodnejši od tega, kar ponuja A1.. mislim, da gre bolj za odziv A1 na Telemachove pakete. Kaj mislite?;)
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Še Več paket "praznuje 3 leta" zato je med drugim tale akcija:

LG k11 2018 in Huawei Y6 2018 samo za 1 eur (enkratno plačilo) na paketu ŠE VEČ :cool: ob vezavi na 24 mesecev
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Ni vse v ceni.. V mojem primeru je Telemach slaba izbira... Doma mam sim od Telemach in vidim da je na mojem področju še vedno velika žalost itn...To vem ker sem bil že naročnik Tušmobila in vidim da se dost ni spremenilo.. Razen LTE omrežja ki žal tudi to je daleč kar lahko ponuja LTE itn..

Drug pa bo našel kaj drugega..

Zato je zame prva izbira A1... Mam paket z 50 GB podatkov ostalo neomejeno.. za 12,99 eura.. Tko da zame Telemach ni ugoden sploh ;) Trenutno da se razumemo ;)

Sej vem sedaj se bo usul plaz kritik kaj jaz vem itn.. ;)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne, ne, ti kar.

Meni je pa Simobil, aka Aajnc isti smeh kot tebi Telemach + da sem imel službo na terenu, kjer je edini signal od Telekoma in avstrijcev (kar sedaj ni več problem, takrat pa je bil) in z nacionalnim roamingom pri Telemachu, je bil čista zmaga.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Ni vse v ceni.. V mojem primeru je Telemach slaba izbira... Doma mam sim od Telemach in vidim da je na mojem področju še vedno velika žalost itn...To vem ker sem bil že naročnik Tušmobila in vidim da se dost ni spremenilo.. Razen LTE omrežja ki žal tudi to je daleč kar lahko ponuja LTE itn..

Drug pa bo našel kaj drugega..

Zato je zame prva izbira A1... Mam paket z 50 GB podatkov ostalo neomejeno.. za 12,99 eura.. Tko da zame Telemach ni ugoden sploh ;) Trenutno da se razumemo ;)

Sej vem sedaj se bo usul plaz kritik kaj jaz vem itn.. ;)
Kateri paket, če smem vprašati?
 

pumaxx

Pripravnik
6. sep 2007
229
2
18
Z`dežele
Zanima me ce obstaja nacin kako prepricati telefon da se v Avstriji veze na A1 in ne na Drei omrezje. Ker v 3 omrezju imam tezave z izgubljanjem singnala v A1 pa dela prfektno. Nastavljeno imam avtomatska izbira potem pa kadar se veze v 3 ga na rocno dam v A1.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
1
18
A1 Svobodni 50.. sej piše v v podpisu spodaj ;) Morem poudarit mam 50% popusta na paket ker sem pripeljal novega naročnika.. da ne bo do rekel da sem zavajal ;) Do Aprila 2019 pol pa bomo videli ;)
Kako pa ti je to uspelo, da si lahko menjal paket (aprila 2017 so bili samo Svobodni S, M in L) in ohranit 50% popust. Ker meni so rekli, da ni varjante, da menjam paket in ohranim -50%.:mad:
 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
In ker so tebi zajebali račun, je objektivno A1 boljši. Malo morgen?!

Ne vem, če prideš kje ceneje skozi z neomejenimi klici in SMS-i in 30GB podatkov v slo in neomejeni klici in SMS-i in 4GB podatki v EU in roamingom na telekomu, za 13 oz. 16€.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zakaj se mi ti zdiš ena taka reinkarnirana borovnica ?

Ne boš verjel, zadnje leto se ne spomnim - razen na že omenjeni lokaciji kjer tudi A1 nima signala, da bi bil v domačem roamingu.
 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Priznam, nekih forumaških ambicij nimam, glede na to, da sem 1x na mesec tu gor in bom enkrat iz danes na jutri izginil, ampak če kaj nisem, je to borovnica.

Poleg tega 1 post nad tabo fali.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nisem tebi odgovarjal, ampak Deky-jevem postu pred mojim.


MODI ZAKAJ SE NAKNADNO BRISANI POSTI NIKJER NE POZNAJO???!!!
 
  • Všeč mi je
Reactions: vomedo

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Ni treba, da je, sem dobil 10.000 enot. Sicer pa tudi objava:

a3ebfef813f67cc9bda31b85e578c526.jpg
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Ni vse v ceni.. V mojem primeru je Telemach slaba izbira... Doma mam sim od Telemach in vidim da je na mojem področju še vedno velika žalost itn...To vem ker sem bil že naročnik Tušmobila in vidim da se dost ni spremenilo.. Razen LTE omrežja ki žal tudi to je daleč kar lahko ponuja LTE itn..

Drug pa bo našel kaj drugega..

Zato je zame prva izbira A1... Mam paket z 50 GB podatkov ostalo neomejeno.. za 12,99 eura.. Tko da zame Telemach ni ugoden sploh ;) Trenutno da se razumemo ;)

Sej vem sedaj se bo usul plaz kritik kaj jaz vem itn.. ;)

ja, morda je na tvojem področju tako.. v lj normalno dela, bistveno bolje, kot a1 recimo, pa še ceneje je.. še dobro, da imamo možnost, da se lahko vsak sam odloči, a ne?;))