Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
2
38
v e-trgovini plačaš lahko s paypalom
smile-1.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
Citat:
Sprememba lastnosti Opcij pogovorov in sporočil za tujino
Obveščamo vas, da se s 1. 3. 2016 spremenijo lastnosti mobilne storitve Opcije pogovorov in sporočil za tujino Telekoma Slovenije, d.d.
Podrobnosti so na voljo na spletnih straneh Telekoma Slovenije pod Info in obvestila na naslovu: http://www.telekom.si/info-in-obvestila.
Naročniki storitev, ki se s spremembo ne strinjajo, lahko do 29. 2. 2016 odstopijo od naročniške pogodbe brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega
razmerja in brez pogodbene kazni. Pravica do odstopa od naročniške pogodbe ne vpliva in ne posega v zapadle/neplačane ter pogodbeno dogovorjene obveznosti naročnika.

tu ni nič
confused-1.gif

http://www.telekom.si/info-in-obvestila
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Pri Telekomu? Vem, da pri ostalih ponudnikih sigurno. Gledam napram mojemu paketu Paket 2014, kateri me sedaj stane 24.00 EUR.

Za telefoniranje ne porabim več kot dve do tri ure na mesec (to je 200 ENOT), prenos podatkov pa imam okoli 1GB na mesec. Razmišljam da bi šel na ta paket....
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Ne na Telekomu, lahko pa na njihovem omrežju. Za 200 enot je 16 EUR far too much. Zakaj ne bi dal npr. 6,9 EUR za 1500 enot? Izimesec S ima vse, kmalu še LTE, ki ga verjetno ne rabiš. Tu so še drugi: Bob... Če si mali porabnik, ne plačuj velikega računa.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Če nimaš kakšne posebne vezave (kar pri paketu 2014 mislm da ni bilo), se lahko brez problema prestaviš na omenjeni paket. Je pa res, da plačaš 20€ spremembo, ampak to se pri tebi zgliha po 2-3 mesecih.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Ne za 16, ampak za 15€ dobiš drugje neomejeno klicev in sms-ov ter 5(!)GB podatkov. Zato še enkrat razmisli, če se ti še vedno zdi ta telekomov paket ugoden... Imaš pa seveda tudi poceni predplačniške opcije.
 

Quik

Pripravnik
23. okt 2007
51
0
6
Citat:
Uporabnik imi pravi:
Pri Telekomu? Vem, da pri ostalih ponudnikih sigurno. Gledam napram mojemu paketu Paket 2014, kateri me sedaj stane 24.00 EUR.

Za telefoniranje ne porabim več kot dve do tri ure na mesec (to je 200 ENOT), prenos podatkov pa imam okoli 1GB na mesec. Razmišljam da bi šel na ta paket....
vendar imaš tukaj samo 500MB prenos podakov! ne pozabi na to
wink-1.gif
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
To sem pa spregledal. Je pa res, da mora biti pri vsakem paketu, ki na prvi pogled izgleda ugodno, nek "hakelc" v opombah in drobnem tisku.

Pri telekomu oz. nekdanjemu Mobitelu sem že skoraj 20 let in počasi mi njihovo neprestano zviševanje cen paketov začne presedati. Hčerko sem spakiral na Telemach, ženo na Izimobil, s starejšo hčerko sva pa ostala na Telekomu.
 

JaniS

Pripravnik
5. sep 2007
242
0
16
LJ
Limit prenosa podatkov 512 MB:
Limit prenosa podatkov: pri navedenem paketu je nastavljen s privzeto vrednostjo na 0,5 GB (512 MB). Ob doseženem limitu prenosa podatkov v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije lahko mobilni internet še vedno uporabljate, vendar se hitrost prenosa podatkov omeji na 64 kb/s v smeri k uporabniku in 64 kb/s v smeri od uporabnika. Prenos podatkov se ne glede na zmanjšano hitrost obračunava po veljavnem ceniku navedenega paketa ali dodatne storitve prenosa podatkov, ki je objavljen na www.telekom.si. Limit prenosa podatkov si lahko izklopite ali si nastavite svojo vrednost v razponu od 0,1 GB (102,4 MB) do 100 GB (102400 MB).

Limit prenosa podatkov
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik imi pravi:
To sem pa spregledal. Je pa res, da mora biti pri vsakem paketu, ki na prvi pogled izgleda ugodno, nek "hakelc" v opombah in drobnem tisku.

Pri telekomu oz. nekdanjemu Mobitelu sem že skoraj 20 let in počasi mi njihovo neprestano zviševanje cen paketov začne presedati. Hčerko sem spakiral na Telemach, ženo na Izimobil, s starejšo hčerko sva pa ostala na Telekomu.

Če ima lahko tvoja hčerka, ki je na telemachu ITAK paket, vzameš na njeno ime itak paket, ti pa uporabljaš storitev.
smile-1.gif


Edit: Sem prebral sedaj glede tistega paketa. Tistih 500 MB je pač nastavljeno, da ne bo potem bilo kakih vikov in krikov, če bi prišel ogromen račun komu domov. Mirno pa si ti lahko sam spremeniš na 1GB ali pa 1,5GB ta limit če hočeš in imaš normalen prenos.
To je pametno od mobitela, da ne bo potem ne vem kakih zgodb, ja nisem vedel in ne vem kaj še od raznoraznih uporabnikov, kot se je že dogajalo...
 
Nazadnje urejeno:

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik imi pravi:
Pri Telekomu? Vem, da pri ostalih ponudnikih sigurno. Gledam napram mojemu paketu Paket 2014, kateri me sedaj stane 24.00 EUR.

Za telefoniranje ne porabim več kot dve do tri ure na mesec (to je 200 ENOT), prenos podatkov pa imam okoli 1GB na mesec. Razmišljam da bi šel na ta paket....

Saj se je tudi paket 2014 (in njegovi predhodniki) začel podobno, potem pa dosledno vsako leto 1€ gor in zdaj smo tam kjer smo. S tem bo v par letih isto.
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
To je res, začel sem pri paketu za 20,00 EUR, nato pa so mi vsako leto lepo dodali 1€. Če ni šlo drugače so mi menjali paket, ker so ukinili prejšnjega.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Spet mate Carski bob na voljo, do konca februarja. 3x 1.5k količin za 10 eur, brez vezave. Sem bil vedno pristaš telekoma, ker so včasih res imeli najboljše omrežje in dobro ponudbo, ampak ti časi so nažalost mimo...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.