Novo pri Spar Mobilu

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Imam sam simobil, zanimalo me je samo tako informativno oz. bi pac probal
smile-1.gif
 

Thomas

Pripravnik
14. avg 2014
39
0
6
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Precej konkurenčen paket. In glede na to, da bo samo reseller je to sploh top, saj bodo vse nastavitve od Mobitela.

Škoda je edino, ker se verjetno ne da združit obeh paketov naenkrat, torej da bi imel 1500 enot + 3GB za slabih 13 EUR, to bi bila kar konkurenčna ponudba napram bob-u.

Ja pa s temi omejitvami prenosov so že malo dolgočasni in neuporabo LTE-ja (ki je sploh zdaj še precej neizkoriščen). Lep primer je naprimer hrvaški Bonbon (T-Mobile) kjer za 115 kun (cca. 15 EUR) na mesec dobiš 1000min v domače, 1000 min v druga HR omrežja, 2000 SMS in 5GB, vse to s 4G...
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

zakaj pa ne bi mogel zdruziti obeh paketov? jaz pa bi raje imel, da bi podpisal pogodbo in bi mi oni poslali mesecno poloznico za obe storitvi. tako pa hodit in filat. pozabis v soboto, si na "dezeli" in ne mores nic do ponedeljka. no ja.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
Verjetno bo obrazec/forma na njihovi spletni strani, ko bo online (na tak način kot pri bobu).
 

Thomas

Pripravnik
14. avg 2014
39
0
6
Citat:
Uporabnik smt pravi:
zakaj pa ne bi mogel zdruziti obeh paketov? jaz pa bi raje imel, da bi podpisal pogodbo in bi mi oni poslali mesecno poloznico za obe storitvi. tako pa hodit in filat. pozabis v soboto, si na "dezeli" in ne mores nic do ponedeljka. no ja.

Zgolj moj občutek, da se ne bo dalo. Ali pa da bo kakšna traparija, da če vklopiš oba se najprej odštevajo prenos podatkov iz 1500 enot, šele potem 3GB
smile-1.gif


Za pogodbo se tudi strinjam, lahko bi to dodali ali pa vsaj možnost online polnitve.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Gledam tale Špar mobil.

To ni konkurenčno bobu, saj je zadeva bistveno dražja.

No, kakšnega bodo lahko premamili, ko bo žemljice kupoval in ga bo zavedlo.

Osnovna tarifa 6,6c je napram bob 4c tudi pravi rop.

Skratka ne ponujajo nič IZJEMNO zanimivega, le v salato mobilnih paketov ostale konkurence vnašajo še dodatne smeti.

Morda edino je paket zanimiv za tujca, ki pride za nekaj časa sem in ima za 7 EUR zmerno pokrite potrebe po notranjih klicih v Sloveniji.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Gledam tale Špar mobil.

To ni konkurenčno bobu, saj je zadeva bistveno dražja.

No, kakšnega bodo lahko premamili, ko bo žemljice kupoval in ga bo zavedlo.

Osnovna tarifa 6,6c je napram bob 4c tudi pravi rop.

Skratka ne ponujajo nič IZJEMNO zanimivega, le v salato mobilnih paketov ostale konkurence vnašajo še dodatne smeti.

Morda edino je paket zanimiv za tujca, ki pride za nekaj časa sem in ima za 7 EUR zmerno pokrite potrebe po notranjih klicih v Sloveniji.

Kako je bistveno drazja, ce je tarifa enaka? Bob ima ravno tako v predplacniskem paketu ceno za enoto 6,6 centa ... bob 4 cente pa je narocniski paket... Mogoce bo imel Sparmobil tudi kaksen narocniski paket z nizjo tarifo ...

Ce se ze primerja... naj se primerja jabolka z jabolki in ne jabolka s hruskami ...
grims-1.gif
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Kako ni konkurenčno? Bob ima tudi tarifo 6.6 centa za predplačnike, poleg tega uporablja Špar Telekom omrežje, ki naj bi bilo boljše od Simobila, čeprav imam jaz ravno obratne izkušnje... Potem so tu še malenkosti kot je obveščanje o zgrešanih klicih in obračunski interval, ki je samo 1KB pri Šparu napravm 64KB pri Bobu, pa recimo da te mesec in več ni v Slo, ne rabiš zakupiti enot. In tale skupna ponudba za minute,data in sms je vedno boljše, kot pa če imaš ločene omejitve, kot npr pri brutalnem bobu...
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Evo... sedaj je tudi uradno.

SPAR MOBIL – nova predplačniška storitev mobilne telefonije

Spar Slovenija uvaja SPAR MOBIL – novo storitev mobilne telefonije, ki ponuja predplačniške pakete za brezskrbno komunikacijo. Prednosti, ki jih SPAR MOBIL prinaša na trg, sta predvsem ugodna cena in priročnost storitev, saj je mogoče nakup SIM-kartice in polnitev računa opraviti na blagajnah vseh trgovin Spar in megamarketov Interspar.


articles-12532.jpg


Več: KLIK

Pa tudi stran ze deluje >> http://www.spar-mobil.si