Novo pri Si.mobilu XIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Sicer mi ni jasno, zakaj je treba ime sploh spreminjati... Folk je navajen na ime Si.mobil ... in bodo se vedno uporabljati to ime... in bo cela zmesnjava... Tako kot je pri Telekomu... kjer je mobilni del je za vecino se vedno Mobitel
smile-1.gif
...


Nekateri se vedno recimo povezujejo Si.mobil v Vodafonom... ker je bila nekaj casa aktualna za naveza ...
smile-1.gif
Enotni evropski trg.

Meni mi je bolj škoda znamke Vip. Če Avstrija ne bi imela delnic v Telekom Austria bi bila zagotovo znamka Vip.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Zakaj pa? So se zgleda dovolj ljudem zasrali, da bodo spremenili ime. Preden me začne kdo pljuvat, med vrsticami je to povedal tudi sam direktor:

''A1 je vodilno telekomunikacijsko podjetje na avstrijskem trgu in blagovna znamka, ki je sinonim za celovite komunikacijske rešitve. A1 je prepoznan kot odgovoren in zanesljiv ponudnik kakovostnih storitev in uporabniške izkušnje ter najzmogljivejše in napredne komunikacijske infrastrukture''

Ti pa znaš brati med vrsticami...itak je bilo vprašanje časa kdaj se bo blagovna znamka spremenila ali na Vip ali na A1...
V končni fazi je zdržala dolgo...kar se tiče mene jo je škoda...a to so le moja nostalgična razmišljanja...
B

A boš rekel, da je slučajno v SLO Simobil neka zaupanja vredna znamka oz. znamka, kjer ljudje pomislijo na kvaliteto? No saj brezveze, da sprašujem, kot zaposleni boš branil firmo, pa četudi bi se v Sarma-fon preimenovali.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Simobil ima trenutno top omrezje vsaj na nasem obmocju. Se grejo vsi ostali skrit sploh pa Telemach, kateri pri nas ni vreden pol pi...
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Že od prevzema Amisa je (vsaj meni) bilo jasno, da se bo slej ko prej spremenilo ime.
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Zakaj pa? So se zgleda dovolj ljudem zasrali, da bodo spremenili ime. Preden me začne kdo pljuvat, med vrsticami je to povedal tudi sam direktor:

''A1 je vodilno telekomunikacijsko podjetje na avstrijskem trgu in blagovna znamka, ki je sinonim za celovite komunikacijske rešitve. A1 je prepoznan kot odgovoren in zanesljiv ponudnik kakovostnih storitev in uporabniške izkušnje ter najzmogljivejše in napredne komunikacijske infrastrukture''
to sem tukaj napovedal že ne vem kdaj...


direktor pri tem ni imel nič. on je dobil komando, da bo zdaj pač a1. on je verjetno navijal za neko VIP varianto, ampak who gives a [cenzura].

a1 je debilno as hell. kje pa delaš? na a1. a to so tehnični pregledi? http://www.tehnicni-pregledi.si

dobra stran je pa to, da vsaj debilnega loga, odtisa treh kozarcev vina ne bo več.
 

KTr1sk

Pripravnik
27. avg 2015
67
5
8
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Upajmo tudi na Hybrid Internet , ker baker je porazen pri nas .

https://www.a1.net/kombis/pakete/internet-kabel-tv-mobilfunk/s/a1-one

preko česa deluje Hybrid internet?
Naj povem, da je pred dnevi je bil nekdo pri meni iz Simobila (verjetno zato, ker imam Amis)in je na vsak način hotel da vzamem
Domači internet za 29,99 €/m 10/3 Mbit/s preko LTE modema
https://www.simobil.si/mobilni-internet/domaci-internet

ampak se mi zdi brezveze, trenutno imam res da preko bakernih kablov internet, ampak mi dela lepo kosntantno 15/07Mbit/s, upload bi si želel večji, ampak preko LTE modema je limit 100gb prenosa na mesec in tudi vprašanje, če bo delalo skoz pri tej hitrosti...
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
... in bo cela zmesnjava... Tako kot je pri Telekomu... kjer je mobilni del je za vecino se vedno Mobitel
smile-1.gif
...
Za to so si po eni strani tudi sami krivi. Na displayu mobilca je, kolikor mi je znano, še vedno napis MOBITEL.
bonk.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.354
3.444
113
Hybrid dela skupaj baker DSL in LTE.
Se pravi ko gledaš tv gre preko parice in ker ti to poje 3/4 bandwitha ti ne ostane več za internet na pc.
Tu pa se modem poveže z LTE in tebi leti net z 50 mbit.

Prednosti
Ne zasedaš celega Lte ja in lahko imas neomejen net
Hitrosti so lahko v rangu 100mbit pri stari infrastrukturi
 

KTr1sk

Pripravnik
27. avg 2015
67
5
8
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Hybrid dela skupaj baker DSL in LTE.
Se pravi ko gledaš tv gre preko parice in ker ti to poje 3/4 bandwitha ti ne ostane več za internet na pc.
Tu pa se modem poveže z LTE in tebi leti net z 50 mbit.

Prednosti
Ne zasedaš celega Lte ja in lahko imas neomejen net
Hitrosti so lahko v rangu 100mbit pri stari infrastrukturi

sliši se odlično, verjetno bo tudi pri nas enkrat tako, samo vprašanje kdaj in cenovno bo verjetno dražje kot pri optiki in ostalih storitev
frown-1.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.354
3.444
113
Ne bi smelo biti, tudi v Avstriji so cene čisto konkurenčne.

Še ena obrazložitev

 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Center Velenja se kaj obeta dopolnitev? V notranjosti šolskih zgradb pretežno samo E. Ostala dva LTE BP:

Ojla v Velenju ni predvidenih kratkoročnih nadgradenj,..
Pri šolskih zgradbah je verjetno problem konstrukcija stavb,..če je okrg LTE potem je to to,..
Kot pa sem opazil v primeru Šolskega centra na Ižanki v šolah niti ni zaželjeno da bi sploh bil signal,..

lp b
 

KTr1sk

Pripravnik
27. avg 2015
67
5
8
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Ne bi smelo biti, tudi v Avstriji so cene čisto konkurenčne.

Še ena obrazložitev

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/RAOyUhN7M1U" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Drugo leto pišejo na računalniških novicah, da ne bo več Simobil podjetja, ampak bo A1
http://www.racunalniske-novice...rodosel-a1.html
torej bo ravno ta avstrijska firma ponuja Hybrid internet, mogoče pa bomo kmalu kaj dočakali?!?
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
13.882
5.160
113
Citat:
Uporabnik KTr1sk pravi:
ampak preko LTE modema je limit 100gb prenosa na mesec in tudi vprašanje, če bo delalo skoz pri tej hitrosti...

nikoli nebo te hitrosti. Vsak tedn slabše je. Leto in pol nazaj je delalo konstantno na max. Zdaj se pa ne spomnim kdaj sem nazadnje videl max hitrost.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.346
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik KTr1sk pravi:
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Ne bi smelo biti, tudi v Avstriji so cene čisto konkurenčne.

Še ena obrazložitev

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/RAOyUhN7M1U" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Drugo leto pišejo na računalniških novicah, da ne bo več Simobil podjetja, ampak bo A1
http://www.racunalniske-novice...rodosel-a1.html
torej bo ravno ta avstrijska firma ponuja Hybrid internet, mogoče pa bomo kmalu kaj dočakali?!?

Ta Avstrijska firma (A1) je itak ze nekaj casa lastnik Si.mobila... Ce bi to hotel ponuditi na SLO trgu, bi to ze zdavnaj lahko naredili... In mimogrede... pisejo, da bodo ukinili blagovno znamko... in ne da ne bo vec podjetja...
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
Ali še komu daje napako o loginu za Moj.Simobil ?
Prišlo je do napake. Prosimo, poskusite kasneje.

Datum in čas napake: 1.12.2016 11:45:03
Oznaka napake: '54c3da54-af88-4f19-b429-8da9d9300522'
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.