Novo pri Si.mobilu XIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.505
289
83
Citat:

Obvestilo o znižanju stroška menjave naročniškega paketa
( 02.03.2016 )

Obveščamo vas, da bomo s 3. marcem 2016 uvedli spremembo pri strošku menjave naročniškega paketa.

V družbi Si.mobil smo se odločili za znižanje stroška menjave naročniškega paketa iz 20 EUR na 9,99 EUR Strošek ob menjavi paketa bo od 3. marca 2016 znašal 9,99 EUR. V času prehodnega 30-dnevnega obdobja, preden bo sprememba uveljavljena, bo strošek prehoda med paketi znašal 0 EUR.

Obstoječi naročniki, za katere veljajo pravice iz 129. člena ZEKom-1, imajo v 30 dneh od obvestila o spremembi brez odpovednega roka pravico, da brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni, odstopijo od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinjajo. Navedeno ne vpliva na in ne posega v zapadle in neplačane obveznosti teh naročnikov ter v obveznosti izpolnitve pogodbeno dogovorjenih obveznosti naročnikov. Naročnik, ki je ob sklenitvi naročniškega razmerja prejel terminalsko opremo po akcijski ceni, lahko pri odstopu od naročniške pogodbe pred potekom obdobja vezave izbira, ali bo Si.mobilu povrnil znesek, ki ustreza sorazmernemu delu celotne vrednosti prejete terminalske opreme in prejeto terminalsko opremo obdržal, ali pa bo vrnil terminalsko opremo v stanju, v kakršnem mu je bila izročena, in plačal uporabnino za čas uporabe terminalske opreme, Si.mobil pa mu bo vrnil kupnino. Več informacij o spremembah je na voljo na številki Centra za pomoč uporabnikom 040 40 40 40 ali na prodajnih mestih. Vse navedene cene vsebujejo DDV.

vir: https://www.simobil.si/pomoc-in-informacije/obvestila/-/obvestila/2001514
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
Kako poteka prenos številke k drugemu operaterju, če bi želel prekiniti obstoječe naročniško razmerje zaradi spremembe splošnih pogojev (beri: brezplačno)?

Skleneš pri novem in ga pooblastiš za prekinitev pri starem s sklicevanjem na ZEKom?

Ali moraš pri starem obdržat razmerje in ga naknadno prekinit z navedbo razloga? Če je temu tako - ali se lahko zgodi, da ti stari operater medtem izda (in zaračuna) novo SIM kartico z novo številko?
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik seba81 pravi:
Borovnica, zakaj pri Simobilu ni možno prednaročiti S7?

https://www.simobil.si/samsung-galaxy-s7
zmaga.gif
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Hmm dobro vprašanje,.. zihr jih bo tolk da rezervacije ne bodo potrebne
evil.gif

Telefon bo na voljo 11.03.2016,..
b
Zgleda da ste jih samo 1 karton dobil, vaša spletna trgovina jih nima, vaši zastopniki pa jih lahko samo sanjajo😞.
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
454
28
28
Sodišinci
Moram pohvalit Simobil saj so ugodno rešili raklamacijo računa, ki ni bil tako nizek (čez 500 evrov)....res lepa gesta Simobila....moram pohvalit tudi prijaznost gospe Suzane....
 

ant

Pripravnik
Tudi jaz moram pohvalit Simobil, še posebej pa Borovnico, ker je rešil tudi moj problem, katerega sem si po svoji bedariji nakopal
smile-1.gif


Glede na moje dosedanje izkušnje z mobilnimi operaterji (tušmobil, telekom, simobil) moram reči, da imajo najboljšo telefonsko kot tudi podporo prek emaila.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik ant pravi:
Tudi jaz moram pohvalit Simobil, še posebej pa Borovnico, ker je rešil tudi moj problem, katerega sem si po svoji bedariji nakopal
smile-1.gif


Glede na moje dosedanje izkušnje z mobilnimi operaterji (tušmobil, telekom, simobil) moram reči, da imajo najboljšo telefonsko kot tudi podporo prek emaila.

Zakaj pa si potem potreboval pomoč Borovnice?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Kako poteka prenos številke k drugemu operaterju, če bi želel prekiniti obstoječe naročniško razmerje zaradi spremembe splošnih pogojev (beri: brezplačno)?

Skleneš pri novem in ga pooblastiš za prekinitev pri starem s sklicevanjem na ZEKom?

Ali moraš pri starem obdržat razmerje in ga naknadno prekinit z navedbo razloga? Če je temu tako - ali se lahko zgodi, da ti stari operater medtem izda (in zaračuna) novo SIM kartico z novo številko?

Po moje samo narediš prehod na drugega operaterja in označiš odjava naročniškega razmerja.

Če ti pa potem stari operater slučajno kaj teži in zahteva še kakšno plačilo pa lepo poveš, da se sklicuješ na spremembo pogojev...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Če bi kaj dali na uzance, potem bi že sami upoštevali spremembo pogojev in ne bi delali nobenih problemov ter upali, da se uporabnik nekoč vrne.

Če se mu boste pa takole do konca zamerili, potem bo pa za vas izgubljen za vedno.
Poleg visokih cen, mislim, da je ravno ta vzvišen odnos do uporabnikov vzrok, da vam ne gre tako dobro kot bi si želeli.

Zadnje čase ste začeli celo pošiljati študente na teren, da kar pri vsaki hiši osebno težijo kako je Simobil ugoden.

Sem mu samo rekel, da grem takoj k Simobilu, če mi za 6,2 evra mesečno, brez vezave, zrihta 1500 enot za karkoli in je prav hitro utihnil in spokal k sosedu...
hysterical-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Joj kakšne probleme imate z mano, pa prav nič slabega vam nočem, samo napišem kak komentar-predvidevam, da je ta forum namenjen temu.

Ne vem zakaj me sploh berete in mi še celo odgovarjate?
Če me ne prenašate rabite samo dva klika in že me več ni...
Za razliko od vaše tečnobe, ki hodi po hišah in ljudi nadleguje, mene zlahka blokirate.

Zaradi takih bom moral še vsaj pet jurjev zreskirat in si postavit ograjo, vi pa jamrate zaradi dveh klikov...
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Saj ni problema da poveš svoje mnenje...težko pa eno in isto betem v vseh temah...razumem, za tvoje potrebe je izi oh in sploh in vsi operaterji do predragi in ti si edini strokovnjak za področje operaterjev...
Ni vse črno belo in niso vse rešitve za vse...
Lpb
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Preden obsojate vsaj preberite kaj pišem.

Danes v tej temi niti omenil nisem tega "operaterja", ki vam gre tako strašno na živce, reklamo mu delate čisto sami.

Jaz nimam od nobenega operaterja prav nič, sem ter tja napišem kakšen komentar kaj si o kom mislim ter občasno komu, ki kaj vpraša, po svojih močeh pomagam najti čimboljšo storitev, po čim nižji ceni.
roza.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Omenjaš 6,2€ in 1500 enot...le kateri ponudbi je to podobno...
Poslovni izid za 2014 pa je negativen...se pokriva s tvojim konceptom operaterja...
B
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Mogoče so se mi pa pri Iziju že zamerili in sem mislil na Šparmobil;)

Sicer pa lani so imeli še podn ponudbo.
Zanimivo bi bilo videti število prehodov k njim v zadnjih parih mesecih.

Še lepše bi bilo vsaj tako ponudbo videti tudi pri vašem predplačniškem paketu simpl.

To se pa vsekakor strinjam, da so mi najbolj pri srcu firme, ki mi dajo čimveč za čimnižjo ceno.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Jaz nimam od nobenega operaterja prav nič, sem ter tja napišem kakšen komentar kaj si o kom mislim ter občasno komu, ki kaj vpraša, po svojih močeh pomagam najti čimboljšo storitev, po čim nižji ceni.
roza.gif

Čim boljša storitev in nizka cena ponavadi ne gresta skupaj, tako da to ni vedno nujno
smile-1.gif
Jaz sem se že opekel in se vrnil.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.