Novo pri A1

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Motnje v delovanju mobilnega omrežja
Zaradi neviht prihaja do občasnih motenj v delovanju mobilnega omrežja v Jugovzhodni Sloveniji. Za nevšečnosti se opravičujemo in prosimo za razumevanje.


---

Ne da so motje, ampak sploh ne dela. Mamo oddajnik v moji vasi. Mam internet preko mobilnih in eno HOT kartico. Vse down že od zjutraj.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
A sem edini, ki opaža kako se kotali po bregu tale A1. Če nebi imel še telekomove sim v telefonu bi ga lahko vsak dan parkrat razbil, ker mi prekinja klice, dobivam smse o nedosegljivosti (na različnih lokacijah). Komaj čakam, da mi poteče vezava in prekinem s temi amaterji.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28

Ukinitev ugodnosti za vklop in prejemanje eRačuna
( 30.07.2020 )

Obveščamo vas, da 1. septembra 2020 ukinjamo dodatno ugodnost za vklop in prejemanje eRačuna v vrednosti 1 €/ mesec. Popust ukinjamo, ker digitalno poslovanje postaja standard in vse bolj nadomešča papirnato. Digitalno poslovanje je bolj enostavno, varno, pregledno in okolju prijazno. Naročnina vašega mobilnega paketa se z ukinitvijo mesečne ugodnosti za eRačun tako zviša za 1 € / mesec.
Razumemo, če se s to spremembo ne boste strinjali.
Kaj lahko storite? Na voljo imate več možnosti.
Če se s spremembami ne strinjate, lahko obstoječi uporabniki, za katere veljajo pravice iz 129. člena ZEKom-1, do uveljavitve sprememb odstopite od naročniške pogodbe.
To storite brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni. Izpolniti pa boste morali pogodbeno dogovorjene obveznosti (kar vključuje tudi vračila prejetih ugodnosti) in poravnati morebitne zapadle in neplačane obveznosti.
Uporabniki, ki ste med trajanjem naročniškega razmerja kupili telefon in ga še niste v celoti odplačali, lahko ob odstopu pogodbe:
  • obdržite opremo in odplačate sorazmerni delež celotne vrednosti opreme ali
  • vrnete opremo v stanju, v kakršnem ste ga prejeli, in plačate uporabnino za čas, ko ste opremo uporabljali, pri A1 pa vam vrnemo kupnino.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Res je... A1 je bla dobra volja da je dal tist euro popusta... Dejte ker operater je še to dal če si naročil E-račun??

Da vas čujem!?
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Ne bomo umrli, gre pa se za dražitev storitve. Bo verjetno prej umrl A1, če ne bi računal tega.

Meni so pred kratkim podražili še paket dodatni, zdaj še tole... Čez nekaj mesecev še kaj novega...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec in laser

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Plus tega se vlada nagiba glede naročnine, da bi operaterji dajali 3€ od vsakega naročnika za ve se koga. A1 je že izjavil da tega nebodo prenesli in da bodo zaračunali naročnikim. In vse to spet naročnik plačuje in se nam dražijo položnice. Glede pogodb ki jih skleneš z njimi za 2 leti se jim pa gladko j.be, pa magari če si sredi ali še manj pogodbe ti bodo že pokasirali da bo njim prav.
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Nekateri imajo ima fiksne in mobilne storitve pri istem operateju in skupen račun, enkrat tu drugič drugje kasirajo. Vglavnem so višje položnice
 

FireMan

Fizikalc
19. sep 2007
276
43
28
A kdo ve kaj je s temi novimi modemi (Fritz!Box)? Sem menjal paket in so mi zato menjali modem. Pri prejšnjem je Wifi delal po celi bajti, sedaj pa samo v pol bajte.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Poglej da nisi slučajno na 5g omrežju. Polj je res samo pol bajte.

Sicer pa je možno te Router je nadgraditi v mesch omrežje

Pol pa dela nemoten prehod med repetiterji.
 

FireMan

Fizikalc
19. sep 2007
276
43
28
Poglej da nisi slučajno na 5g omrežju. Polj je res samo pol bajte.

Sicer pa je možno te Router je nadgraditi v mesch omrežje

Pol pa dela nemoten prehod med repetiterji.

Kakšen 5G? :) No, tam kjer je naša bajta, še 4Gja ni.

Torej so namenoma poslabšali Wifi na novih modemih, da bomo prisiljeni plačevat dodatke? Ja pa jade. Bo pač treba nek Ciscov ruter kupit.