Novo pri A1

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Ja, casovni zamik ni najboljsi... Meni večkrat zasteka med predvajanjem zamika in zgodi se tudi, da kaksne vsebine kar ni na seznamu ko isces za nazaj..
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Še problema z glasom ni več, odkar smo Motorole zmetali ven in imamo zdaj 2x Amino + 1x okrogli Arris...

Edini problem pri T-2 je zastarela in nezanesljiva mobilna telefonija, čeprav zadnje čase še kar nekak deluje in
vedno višja cena, ki je odgnala že precej uporabnikov, da so morali zaradi tega iti na slabše...
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Še problema z glasom ni več, odkar smo Motorole zmetali ven in imamo zdaj 2x Amino + 1x okrogli Arris...

Edini problem pri T-2 je zastarela in nezanesljiva mobilna telefonija, čeprav zadnje čase še kar nekak deluje in
vedno višja cena, ki je odgnala že precej uporabnikov, da so morali zaradi tega iti na slabše...

mobilno smo prestavili na bob, vse ostalo imam na T2 in vse je ok. razen odnosa do starih strank in cene storitev ...
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Jaz imam glavno številko na HoT, SIM2 pa T-2... Ugodnosti za stare stranke tudi niso dobre. Jaz se ne bom več vezal, ker se lahko zgodi, da bo čez par mesecev zaradi financ treba vse odjaviti. Časi so negotovi, služb ni...
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Prenesel iz TS in T-2 dva priključka na A1 in lahko rečem da je A1 poden od podna oz. bleda senca po kvaliteti T-2 ali TS , pomoč na KC čakaš več kot pol ure ..napake odpravljajo dan ali dva kar je bilo na TS ali T-2 rešeno v 2-4 urah . Edina svetla točka je cena in nič drugega .
Sam TV vmesnik je nek polizdelek- TV šteka , časovni zamik brez sličic kot jih ima T-2 itd .T-2 ima vrhunski časovni zamik ki ga celo TS nima
Po 1 letu bom videl kako in kaj..
Je pa res da na T-2 nisem dobil nobene dobre ugodnosti če bi podaljšal pogodbo oz. ostal pri njih ( -10% za 12 mes pa je premalo ob paketu za 73,99€ in 24 vezava ) . Ponudbe za nove naročnike pa mi ni hotela dati ker mi baje ne pripada.

Moja izkušnja z A1 je tam -2 :)
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Prenesel iz TS in T-2 dva priključka na A1 in lahko rečem da je A1 poden od podna oz. bleda senca po kvaliteti T-2 ali TS , pomoč na KC čakaš več kot pol ure ..napake odpravljajo dan ali dva kar je bilo na TS ali T-2 rešeno v 2-4 urah . Edina svetla točka je cena in nič drugega .
Sam TV vmesnik je nek polizdelek- TV šteka , časovni zamik brez sličic kot jih ima T-2 itd .T-2 ima vrhunski časovni zamik ki ga celo TS nima
Po 1 letu bom videl kako in kaj..
Je pa res da na T-2 nisem dobil nobene dobre ugodnosti če bi podaljšal pogodbo oz. ostal pri njih ( -10% za 12 mes pa je premalo ob paketu za 73,99€ in 24 vezava ) . Ponudbe za nove naročnike pa mi ni hotela dati ker mi baje ne pripada.

Moja izkušnja z A1 je tam -2 :)
Zdaj pa čakamo Dekyev cigansko-belokruhovski smeh...

A1 ima najboljšo mobilno telefonijo, fiksne storitve bolj podn...
T-2 pa obratno - fiksne najboljše, mobilne najslabše in najbolj zastarele v SLO - čeprav jih sedaj zaradi nizke porabe, uporabljam že skoraj pol leta neprekinjeno, pa ni bilo kakih izpadov...
 
Nazadnje urejeno:

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Tudi zato imam jaz fiksne storitve na T2 (optika), vse mobilne telefone v firmi pa na A1. Podpora, če slučajno kaj rabim (zelo redko) je pri T2 odlična, tehniki so hitro pri tebi. Ni pa več poceni, to je pa res.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Od moje direktor v firmi kjer dela se je nategnil z prehodom iz T-2 na A1
Obljubili so mu vse in še več :) Hitrosti 350/100 ki jo itak ne rabijo , brezplačne klice, skrbnika ni da ni oz. oh in sploh ..
Prehod je bil pa cel debakel . Delovalo ni skoraj 2 dni pa je bil samo prehod na optiko .
Tehnična pomoč A1 samo na papirju in brez znanja . Izmikanje odgovornosti da je kriv TS itd .. Po enem mesecu takoj nazaj na T-2
In kot vem zdaj plačujejo 50% več kot bi na A1 sam vse dela in je odzivnost , ki veliko šteje .
 
  • Všeč mi je
Reactions: laser in Robert

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Od moje direktor v firmi kjer dela se je nategnil z prehodom iz T-2 na A1
Obljubili so mu vse in še več :) Hitrosti 350/100 ki jo itak ne rabijo , brezplačne klice, skrbnika ni da ni oz. oh in sploh ..
Prehod je bil pa cel debakel . Delovalo ni skoraj 2 dni pa je bil samo prehod na optiko .
Tehnična pomoč A1 samo na papirju in brez znanja . Izmikanje odgovornosti da je kriv TS itd .. Po enem mesecu takoj nazaj na T-2
In kot vem zdaj plačujejo 50% več kot bi na A1 sam vse dela in je odzivnost , ki veliko šteje .
Jaz čakam na priklop A1 na optiki Telekoma. A meni tudi ne bo delalo?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Meni tudi dela BP. Edino časovni zamik mi ni delal dvakrat na Areni, pa so mi javili, da je napaka na streamu pri Areni, ne pri A1. Pa na mobilcu mi enkrat časovni zamik delal čudne poteze. Sem prevertel naprej, pa je šlo nazaj. :D Restart appa je potem pomagal. Za kolikor jaz gledam TV (kar je malo), se mi zdi res BV plačevati po 60+ eur mesečno za net pa TV. Še najraje bi vzel samo net pri A1, ko tamala ne bo več minimaxa in podobnih risank gledala.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Ima Net M na optiki in vse dela perfektno tudi časovni zamik. Enkrat ko je nekaj zaštekalo sem 10min čakal na tehnika in sva takoj po telefonu uredila.

Prej sem bil na T2 in nikoli več, sploh zaradi vsakoletnega višanja cen in ob prekinitvi po izteku vezave so želeli plačilo cca 25-30eur.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.029
314
83
Goriska
A slučajno kdo ve, če se bo akcija -50% off za fiksni del internet+tv še kaj podaljšala, da ne bom zamudil, oz. rad bi počakal, da mi poteče vezava pri telekomu (sicer ni nek znesek slabih 30€ ampak vseeno).?