Novo pri A1

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com

Piše kmalu.
1605792351356.png
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
A imamo tu na forumu kakšnega insiderja iz A1? Imam nekaj vprašanj, na njihov liveshop pa nikakor ne pridem.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Uporabniki A1 Slovenija lahko zdaj Apple storitve (App Store, Apple Music, Apple TV+ …) plačajo prek mesečne položnice za mobilne storitve A1 Slovenija
Uporabniki A1 Slovenija, ki uporabljajo Applove naprave, imajo od danes, 4.12.2020 na voljo še eno možnost plačila Applovih storitev. A1 Slovenija je namreč, kot prvi operater v Sloveniji, omogočil plačilo prek mesečne položnice za mobilne storitve (Mobile phone billing).
Apple-A1-Slovenija-mobile-phone-billing-placevanje-1024x576.jpg
Plačevanje Applovih storitev prek mesečnega računa
Uporabniki A1 Slovenija lahko zdaj kot plačilno opcijo za Apple ID izberejo mobilnega operaterja. Pri A1 Slovenija so pojasnili, da so to možnost ponujajo vsem svojim naročnikom mobilnih paketov. Uvedba te storitve predstavlja nov dinamičen korak operaterja A1 Slovenija k njihovim uporabnikom, ob tem pa tudi razvoj lastne ponudbe finančnih storitev.
Kako vklopiti plačilo Applovih storitev prek položnice A1 Slovenije?
Uporabnik v novem ali obstoječem Apple ID računi kot plačilno metodo preprosto izbere »Mobile Phone« (mobilni telefon). To možnost pa je možno najti v aplikacijah App Store, iCloud ali pa v Apple Music, Apple Books in Apple TV. Nova plačilna možnost se samodejno nastavi in nemudoma omogoča nakupovanje z enim dotikom iz kateregakoli Applovega izdelka.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
A še komu zajebava storitev POLNI pri SIMPL-u ???

Preko SMS-a javlja da polnjenje na določeno številko ni bilo uspešno, čeprav je stanje pri meni dovolj visoko, preko MOJ A1, pa da je prišlo do napake in da naj poskusim kasneje...
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
A1 Xplore Music by Deezer
A1 Xplore Music


V sodelovanju z Deezerjem vam predstavljamo novost v naši ponudbi: spletno platformo za pretakanje glasbe A1 Xplore Music by Deezer. Med več kot 56 milijoni skladb poiščite vaše priljubljene izvajalce in odkrijte nove! Uživajte v glasbi brez oglasov in omejitev, saj vam ob vklopu podarimo opcijo PlayMusic in s tem brezplačen prenos podatkov za poslušanje glasbe.



x997a92f4-9c4b-4f22-852c-43d0ce02821e,qt=1607340298465.pagespeed.ic.L_EZ99v3qC.webp



Zakaj Deezer?

Svet glasbe v vašem žepu

56 milijonov skladb, seznamov predvajanj in podkastov.
Vedno z vami
Najljubša glasba, ki jo lahko vzamete s seboj, na voljo na vseh napravah, vse čas, tudi brez povezave.
Svoboda poslušanja
Uživajte v glasbi, kadar koli in kjerkoli želite z neomejenim številom preskokov. Ustvarite svojo zbirko glasbe, podkastov in seznamov predvajanj.
Izbrano za vas
Flow je intuitivna funkcija, ki vam na podlagi poslušanja priporoči nove skladbe, podobne priljubljenim ali pa skladbe, na katere ste mogoče že pozabili.
4fe7a819-26d9-4aef-a95d-8f361499e8db

Brez porabe prenosa podatkov!
Neomejenim prenos podatkov z brezplačno opcijo A1 Play Music. Vsi A1 uporabniki, ki se boste od 26. 11. do 31. 1. 2020 naročili na A1 Xplore Music by Deezer prejmete A1 Play music opcijo brezplačno in s tem neomejen, brezplačen prenos podatkov za poslušanje najljubše glasbe prek vseh vaših najljubših aplikacij za poslušanje glasbe, kjerkoli in kadarkoli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
862
113
Očitno je A1 podaljšal akcijo "Pripelji prijatelja" (za -30% pri naročnini) do konca leta.

Imam pa še vedno na voljo kodo, če bo kdo sklenil novo naročnino: PPN74JSB2R
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Kdaj pa zače veljati ta akcija, če pripelješ prijatelja. Jaz sem svojo prestavil na A1 pa je prvi račun po nižji ceni. Sam imam pa še kar polno ceno.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Jah saj to zna biti problem ker sam nisem dobil nobenega smsa. Ima pa moja popust tako, da iz zraka ji ni padel. Bom moral poklicati na A1 zgleda, da to uredim.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Več prenosa podatkov za isto ceno!
Vsi potrebujemo malo več povezanosti, več razigranosti, več objemov, več smeha in več prenosa podatkov. Zato smo obogatili mobilne pakete A1 Go!, ki zdaj prinašajo do kar 200 GB prenosa podatkov. Cene paketov ostajajo nespremenjene.
3 mesece brez naročnine!
Vsi, ki preklopite na A1 lahko zdaj izkoristite še darilo dobrodošlice – 3 mesece brez naročnine!
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Sem gledal arhiv, pa je še kar nekaj novogradenj... Odstranitve pa sem videl samo te.... Mogoče pa gredo na drugo lokacijo, mogoče folk jamra zaradi sevanja (Mercator Kozese)...
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
454
28
28
Sodišinci
Sem gledal arhiv, pa je še kar nekaj novogradenj... Odstranitve pa sem videl samo te.... Mogoče pa gredo na drugo lokacijo, mogoče folk jamra zaradi sevanja (Mercator Kozese)...
Tudi sam sem gledal na stani Si info in so nekatere ki bodo odstranjene kar ključne ( Črnomelj, Solkan). Zaenkrat tam ni predvidenih novih baznih postaj in bo trajalo leto ali več da bo signal vsaj približno tako dober kot je bil dosedaj.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Tudi sam sem gledal na stani Si info in so nekatere ki bodo odstranjene kar ključne ( Črnomelj, Solkan). Zaenkrat tam ni predvidenih novih baznih postaj in bo trajalo leto ali več da bo signal vsaj približno tako dober kot je bil dosedaj.

Ti pa ze v parih temas serjes cez A1, njihovih storitev kao nimas, niti nisi zaposlen pri kaksnem Telemachu. Kao :) A si vsaj iz Črnomlja ali Solkana?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
454
28
28
Sodišinci
Ti pa ze v parih temas serjes cez A1, njihovih storitev kao nimas, niti nisi zaposlen pri kaksnem Telemachu. Kao :) A si vsaj iz Črnomlja ali Solkana?
Napišem pač svoje mnenje... nisem zaposlen ne na Telekomu in ne na Telemachu... pri njih imam edino fiksni net...pa tudi tam ga kiksajo... modem se mi je resetiral tudi do 30 krat na dan in mi zadnjič tehnik naredil factory reset tako da mi je zbrisal komplet nastavitve brez da bi me karkoli vprašal če lahko oz me vsaj opozoril....glede mobilnih storitev pa.... niti Volte še nimajo kaj šele Vowifi...kolikor slišim so tudi hitrosti neta bolj boge...če pa bodo začeli odstranjevat še bazne potem pa bo res kriza...