Novo pri A1

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Danes sem postal uporabnik A1, ko gledam tole aplikacijo na mobitelu Mobia TV, izgleda kot da je bila nazadnje posodobljena 2 leti nazaj, ker app niti ni prilagodljiv iphone X zaslonu,. A je kakšna druga aplikacija ali A1 temu ne posveča veliko časa in je to to ?
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Ja to sem videl in tudi dobil sporočilo da je 3 mesece brezplačno, potem pa stane 7,99€, čeprav imam cel paket njihov internet, tv, telefon. Nisem se prej pozanimal, sem mislil da je samoumevno danes imeti v ceni tudi mobilno tv.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
A ima A1 kak reklamacijski email naslov? Iščem, pa ne najdem. 3 mesece po prekinitvi pogodbe (sicer fiksne storitve), mi še vedno pošiljajo račune. Pa so mi prejšnji mesec že odobrili reklamacijo in se iskreno opravičevali. :p

Preden jih dobim na telefon, pa tudi traja celo večnost.
 

BlonG

Pripravnik
10. avg 2010
174
15
18
Zakaj so odobrili reklamacijo? Zavrni račun z utemeljitvijo, da nimaš sklenjene pogodbe.
 

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
131
6
18
Včeraj prejel "lepo" obvestilce da z 18.2.2020 višajo ceno paketa Dodatni, ki je aktiven na nosilnih paketih A1 GO in to za 2€. Svaka čast!
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Jaz sem tudi za to menjal, ker sem mislil za 11€ dodat še eno telefonsko, sedaj nevem če nebom raje hofer vzel
 

Murcy

Zelenc'
22. jan 2020
1
0
1
Ok ne vem točno kako komunikator deluje ampak mislim da ne moreš ravno menjati sim kartice za domačega operaterja in pričakokvati da bo le ta deloval.

Telemach me na tem področju ni razočaral. Pred kratkim sem bil v J. Koreji 16 ljudi je dalo 2€ in smo kupili 1 sim kartico za neomejeno količino podatkov za 10 dni. Na mojem telefonu sem naredil hotspot (vsak od njih je nastavil še repeater da je bilo obnočje sprejema signala širše- pustimo to da je posledično poraba baterije večja; pritoževal se ni nobren) in vsi so lahko preko telemahovega Unifona klicali neomejeno časa v Slovenijo. Da ne omenjam da smo vsi imeli celotno potovanje (praktično) brezplačen internet.

Pa me zanima če je to mogoče narediti še pri katerem drugem operaterju?

Sedaj kjer koli iz EU po svetu kupim le sim kartico ki vsebuje samo podatke. Za vse ostalo imam Unifon
 
Nazadnje urejeno:

igi

Guru
13. okt 2007
5.361
987
113
Celje
Obišči stran
Ok ne vem točno kako komunikator deluje ampak mislim da ne moreš ravno menjati sim kartice za domačega operaterja in pričakokvati da bo le ta deloval.

Telemach me na tem področju ni razočaral. Pred kratkim sem bil v J. Koreji 16 ljudi je dalo 2€ in smo kupili 1 sim kartico za neomejeno količino podatkov za 10 dni. Na mojem telefonu sem naredil hotspot (vsak od njih je nastavil še repeater da je bilo obnočje sprejema signala širše- pustimo to da je posledično poraba baterije večja; pritoževal se ni nobren) in vsi so lahko preko telemahovega Unifona klicali neomejeno časa v Slovenijo. Da ne omenjam da smo vsi imeli celotno potovanje (praktično) brezplačen internet.

Pa me zanima če je to mogoče narediti še pri katerem drugem operaterju?

Sedaj kjer koli iz EU po svetu kupim le sim kartico ki vsebuje samo podatke. Za vse ostalo imam Unifon

Kako ste pa repeater naredili na vseh telefonih? a to sedaj deluje že na vseh? ker koliko se spomnil, da sem to enkrat iskal in je bila to bolj izjema kot pravilo kateri aparat to omogoča.

A bi potem bila opcija, da bi Telemachov UNIFI šeral naprej?
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.434
859
113
Ok ne vem točno kako komunikator deluje ampak mislim da ne moreš ravno menjati sim kartice za domačega operaterja in pričakokvati da bo le ta deloval.

Telemach me na tem področju ni razočaral. Pred kratkim sem bil v J. Koreji 16 ljudi je dalo 2€ in smo kupili 1 sim kartico za neomejeno količino podatkov za 10 dni. Na mojem telefonu sem naredil hotspot (vsak od njih je nastavil še repeater da je bilo obnočje sprejema signala širše- pustimo to da je posledično poraba baterije večja; pritoževal se ni nobren) in vsi so lahko preko telemahovega Unifona klicali neomejeno časa v Slovenijo. Da ne omenjam da smo vsi imeli celotno potovanje (praktično) brezplačen internet.

Pa me zanima če je to mogoče narediti še pri katerem drugem operaterju?

Sedaj kjer koli iz EU po svetu kupim le sim kartico ki vsebuje samo podatke. Za vse ostalo imam Unifon
Jaz sam nisem videl nobene prednosti unifona.
Lokalni podatki in potem whatsapp, viber, skype, facetime...