Novo pri A1

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
11 minut razlike dakić.
 

Priponke

  • Zajeta slika.PNG
    Zajeta slika.PNG
    45,9 KB · Ogledi: 279
  • Zajeta slika.PNG
    Zajeta slika.PNG
    12 KB · Ogledi: 266

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Enostavno prihranite z eRačunom.
Prihranek na mesečnem računu!
Vklopite si eRačun in pridobite ugodnost 1 € na mesečni račun za mobilne storitve.
eRačun lahko prejmete na elektronski naslov ali v spletno banko, kjer vam je vedno pri roki. Plačilo računa je enostavno, hkrati pa prispevate k ohranjanju narave.
Svetujemo vam, da se prijavite na brezplačen SMS opomnik, ki ga boste prejeli ob izdaji in zapadlosti eRačuna in tako nikoli ne boste pozabili pravočasno poravnati računa.

Kaj je eRačun ugodnost in kako jo pridobim?
S 1. 9. 2018 uvajamo novo ugodnost za imetnike eRačuna, ki prinaša mesečni popust na račun za mobilne storitve v višini 1 € z DDV za nedoločen čas.

eRačun (eRačun ali eRačun v spletno banko, torej ne račun v papirni obliki) ugodnost lahko pridobite uporabniki, ki izpolnjujete pogoje:
  • imate vklopljen eRačun na dan 1. 9. 2018,
  • ne izklopite eRačuna,
  • svoj obstoječi naročniški paket ne boste zamenjali s paketom, na katerem popust ni možen.

Na katerih paketih velja eRačun ugodnost?
Seznam paketov, na katerih je popust možen je dostopen tukaj. A1 Slovenija lahko seznam spremeni.
Kdaj prejmem ugodnost eRačun?
Če boste na dan 1. 9. 2018 imeli vklopljen eRačun, boste popust v višini 1 € prvič prejeli na oktobrskem računu, in sicer v celotni vrednosti.
Ugodnost je vezana na aktiven eRačun. Popust 1 € na račun boste prejemali za vsak mesec, ko boste imeli eRačun vklopljen.
Kaj se zgodi, če v času eRačun ugodnosti zamenjam paket?
Če preidete na katerikoli aktualni paket, ki je na seznamu upravičenih do eRačun ugodnosti, se le-ta prenese. V nasprotnem primeru se ugodnost samodejno ukine.
Kaj se zgodi, če v času eRačun ugodnosti izklopim eRačun in preklopim na papirnati račun?
Posebna ugodnost velja samo za uporabnike, ki uporabljate izključno digitalne oblike računa. Uporabnikom, ki boste eRačun izklopili in prešli na papirnato obliko računa, bomo ugodnost izklopili. Če boste ponovno prešli na e-obliko računa, se vam ugodnost ponovno samodejno aktivira.
Kaj lahko naredim, da ne spregledam eRačuna in ga pozabim plačati?
Da eRačuna ne boste spregledali in ga pozabili plačati, vam svetujemo, da si vklopite brezplačen SMS opomnik.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Če maš e-račun ne boš občutil te podražitvije... Če pa nimaš je pač problem posameznika ;)
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
gasdopodna

500 tisoč kot da je danes to problem ko eni majo več kot eno številko in ne pri enem operaterju..


nevem kej je problem met e-račun pa zadevo ne boš niti občutil... Sej tud Telemach bo dražil nič bat :p ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Smajo

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Pri A1 so take podražitve kar pogoste, zato sem jih pa lani menjal s HoT in Sparmobil...
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
gasdopodna

Ni samo pri A1... Z današnjim dnem je podražitev nastopila pri Telekom Slovenije... Sedaj je na potezi Telemach... A nizko cenovniki bodo tudi dražili samo vprašanje cajta..

Jaz sem pri A1 na pozitivni nuli.. oni meni nič ne dajo jaz jim nič ne dam več kot je naročnina.. ;)


Še ženi bom vklopil e-račun tako da noben od naju ne bo občutil te podražitvije ;)