Novo leto Beograd

grezilo

Fizikalc
13. avg 2009
242
27
28
Hej forumaši,
mi smo se imeli lepo!
Ognjemet in koncert pred "skupštino"!
Tako poceni , tudi s taxijem pač ni, " druže Thrivial ".
Standard je nižji ???. , ali si si dobro pogledal cene ?? Zelo male razlike ; na UŠČU je kava 170din ali še kaj zraven; 350 din za dve kavi!!! Morda samo toliko, glede cen.
Res, je se pa odlično; "Dva golubčka" na Skadarliji; v Zemunu ,....... cene malce nižje kot pri nas.
BILO JE Lepo!!

LP
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
Tipi hodijo v klube, wanna be zajebani in pijejo "boat".. vodka redbull, največjo kemijo in pol dajo za to 160€. Koliko ste stari, 15-18 let?
Da sem lastnik teh klubov, bi vas še bolj obral!
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
To že folk nasploh dolj pije kot boat....ali vodka ali jack....mi smo skenslal vse ker je res predrago....ni problem dat neko normalno ceno samo tole je pa res preveč, za 100 eur pa ni hotu dat tko da.....čeprav malo pivo v steklenički....4-4,5eur je tud bolna ampak OK.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik grez pravi:
Tako poceni , tudi s taxijem pač ni, " druže Thrivial ".

Jaz zmeraj plačam drobiž. Če so tebe obirali, moraš pa pomisliti kaj si naredil narobe... brate.
smirk-1.gif
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
vprašal bi kako je s parkirišči. Imam ponudbo za hotel Vila Apolo, ki pa je nekoliko ven iz centra mesta (4,5 km). Ker bi se torej moral v center mesta verjetno peljat z avti, me zanima, če obstajajo zastonj parkirišča, ali je potrebno plačati. Avtobus ne pride v poštev, ker smo štirje - kvečjemu taksi.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Ne razmišljaj o vožnji z avto, v center...kar lepo s taxijem do neke točke potem pa peš. Taxi ni drag, ga moraš pa poklicati obvezno, ne ustavljajte jih na cesti, čeprav se da zmeniti samo dol nikol ne veš
smile-1.gif
....pa kupi njihovo predplačniško kartico in z njo kliči taxi. Bus oz. tramvaj tudi ni noben bav,bav...to se pa itak vsi švercajo....mi smo vedno uporabljali taxi in tramvaj pa svoje noge, avto pa lepo v garaži.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Ne razmišljaj o vožnji z avto, v center...kar lepo s taxijem do neke točke potem pa peš. Taxi ni drag, ga moraš pa poklicati obvezno, ne ustavljajte jih na cesti, čeprav se da zmeniti samo dol nikol ne veš
smile-1.gif
....pa kupi njihovo predplačniško kartico in z njo kliči taxi. Bus oz. tramvaj tudi ni noben bav,bav...to se pa itak vsi švercajo....mi smo vedno uporabljali taxi in tramvaj pa svoje noge, avto pa lepo v garaži.

+1

S tem, da se najbolj splača reči, da pokličejo taksi iz recepcije hotela, bo daleč najceneje. Potem pa kakšen Pink, BeoTaxi ali kaj takega. Ali pa, če vam na recepciji dajo cifro in to poveste, ko boste klicali taksi, bo sigurno dobra cena padla.
smile-1.gif
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
hvala lepa za koristne informacije. Še samo eno vprašanje. Za več ali manj isto ceno imam možnost rezervirat hotel 3 zvezdice, ki pa je nekoliko ven iz mesta (cca 5 km), ali hostel v samem središču mesta. Kaj se bolj splača? Vem, da je odvisno od hotela do hotela - zanima me predvsem kakšen standard imajo hostli v Beogradu.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.507
1.157
113
Mi smo bili v Spirit Hostel-u

Prijaznost, ustrežljivost in čistoča res na nivoju. Ob rezervaciji sobe smo rezervirali tudi parkirno mesto v varovani garaži, katera je v sklopu hostla (5€/dan).
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Odvisno od hostla do hostla, se da dobiti čisto kul in odvisno kakšne standarde imaš. Zame je v osnovi dovolj TWC v sobi, seveda pa nimam nikoli nič proti, če imam zraven še minibar, LCD...
smile-1.gif


Če imaš zraven parkirišče za avto, bi šel jaz raje v center. Je pa tu catch, da je center kar precej raztegnjena zadeva... od Slavije do Kalemegdana, in lahko hodiš okrog 1 urce od enega dela centra do drugega.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Jest sem bil v kar nekaj hotelih dol.....no pa da omenim tiste v centru, bi bila že tudi Slavija ok, drugače pa Hotel Park (med Slavijo in Knez Mihajlova), zelo OK, tudi parking imaš, priporočam, sobe so za prespati čisto ok, bolj staro ampak lepo urejeno in čisto, bil sem pa tudi v hostlu na Knez Mihajlova, mislim da je hostel 360 stopinj....res zelo ok,parkirati moraš pa v garažni hiši ene 5min stran, sicer ni poceni, je pa varovana 24/7.
 

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
Citat:
Uporabnik krko pravi:
Mi smo bili v Spirit Hostel-u

Prijaznost, ustrežljivost in čistoča res na nivoju. Ob rezervaciji sobe smo rezervirali tudi parkirno mesto v varovani garaži, katera je v sklopu hostla (5€/dan).

mi smo bili tudi v spirit hostlu
cheer.gif


v Beogradu se mi zdi, da je bolje iti v kak novejši hostel, kjer bolje skrbijo za red in čistočo kot pa v teh hotelih ala Slavija ipd....