Novinarske laži

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Samo še tri odstotke gledalcev spremlja RTV, pa moramo vseeno vsi Slovenci preko prisilnega RTV prispevka plačevat ta komunistično propagandni lažnivi in glomazni aparat.
Kar je samo 56900 gledalcev
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Saj zate bi bil škodljiv zakon samo tak, ki bi prepovedal pridelavo cvička, drugi so vsi v redu, če jih je sprejel tvoj bogec. :bonk:
Samo tolk v vednost. Janša, kot predsednik vlade ne sprejema nobenih zakonov. Prav nobenih. Zakone sprejema parlament.
Kapiško?
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Takoj ko sem kliknil in zagledal... kar sem videl, so bile same grozovite stvari. :) ...
Mare Mare, pa ne da si imel pretirano reakcijo na ta virus. Veš, cepiva obstajajo tudi za možgansko erektilno disfunkcijo™ ... tako pač preprečiš hujši potek bolezni. Evo dam ti predlog : glej nekaj časa nepremično spodnji logo :evil:
logo-lezeci-300x67.png

... če ti znese vsaj pol ure to zdržat, boš imun in dobiš " Portal "resnice™ " QR kodo in NovaTV™ pass gratis :evil: :evil:
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.630
1.240
113
Je pa dejansko tole najlepši logo tv v Slo! Taka značka bi prav pasala tudi na kakega VW terenca! VW Nova V6 turbo 24V twinboost?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
A je kaj zlaganega? A ne maraš resnice?
Oprosti, nisem bral. Treba je vedeti, da je bilo noro politično trobilo že ob ustanovitvi namenjeno kot trobilo ene izmed političnih strank (pogooglaj, boš našel obvestilo o ustanovitvi). Namen pljuvanje po drugih strankah in kar je najbolj žalostno, tudi pljuvanje po drugih medijih in novinarjih. :)

Hvala, ker si korekten do mene.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Oprosti, nisem bral. Treba je vedeti, da je bilo noro politično trobilo že ob ustanovitvi namenjeno kot trobilo ene izmed političnih strank (pogooglaj, boš našel obvestilo o ustanovitvi). Namen pljuvanje po drugih strankah in kar je najbolj žalostno, tudi pljuvanje po drugih medijih in novinarjih. :)

Hvala, ker si korekten do mene.
Saj so bli STA, RTV, pa POPtv A kanal, Dnevnik, DELO, Večer, Necenzurirano itd....tud ustanovljeni z namenom, da postanejo komunistično levičarsko politično trobilo.
Ti, če hočeš izluščit resnico in s svojo glavo presodit, moraš pa vsa ta trobila gledat, brat.... drugače boš informiran samo enostransko oziroma pristransko. Če nočeš slišat druge plati, pol ne moreš razsodi pošteno. Sodnik mora tud poslušat obe strani, šele potem lahko presodi in razsodi. Po tvojem, bi blo dovolj, da sodnik na razpravo pokliče samo eno stran in zadevo zaključi. Nene, ne gre tako. Kdor hoče vedet resnico, mora poslušat in brat, gledat vse.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.353
2.280
113
Tu admini brišejo prispevke, kjer so na takih primerjalnih fotografijah levičarji, njihovi priskledniki,...