novi Skyline GTR @ Nurburgring

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Citat:
Uporabnik JollyVTI pravi:
Lahko le se pocakamo na te "limitid" serije da podrejo absolutni rekord in je Nissanova misija koncana, ker cilj so imele ocitno le en: narediti najboljsi avto na svetu.
d055.gif

To velja v svetu, kjer je Tokyo drift dobil 93 oskarjev.
Res bi blo lepo, da te provokacije tipa vseved pustis na MS, ker je tukaj avtomobilzem zlo prijetno brat brez takih neumnosti.
smirk-1.gif


Lep dan.
wink-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Citat:
Uporabnik darko11 pravi:
Citat:
Uporabnik JollyVTI pravi:
Lahko le se pocakamo na te "limitid" serije da podrejo absolutni rekord in je Nissanova misija koncana, ker cilj so imele ocitno le en: narediti najboljsi avto na svetu.
d055.gif

To velja v svetu, kjer je Tokyo drift dobil 93 oskarjev.
Res bi blo lepo, da te provokacije tipa vseved pustis na MS, ker je tukaj avtomobilzem zlo prijetno brat brez takih neumnosti.
smirk-1.gif


Lep dan.
wink-1.gif

hysterical-1.gif


toliko o neumnostih...
tongue-1.gif



Citat:
copy/paste: http://www.skylinesaustralia.com/forums/Clarkson-Top-Gear-t196025.html

orig: http://forums.motortrend.com/70/6468493/the-general-forum/top-gear-2009-nissan-gt-r/index.html

Clarkson Top Gear Said, THE BEST

WHAT DO YOU THING ABOUT THIS STATEMENT

Even Clarkson from Top Gear Magazine, Jan 08 issue.
"The GT-R hasn't just moved the goalposts, it's obliterated them. For all-round ability, I have no doubt the Nissan is the best car I have ever driven."

"The GTR turns in beautifully, whether neutral or under brakes, and grips forever. Slippery surfaces seem to bring out the best in it. Time after time I left Turner in the 911 Turbo behind as my four-wheel-drive system and traction control worked better out of wet corners. It wasn't just the fact that I could get on the power earlier. It was about confidence."

The Nissan really is something special, and you get the impression that while a master driver could wring every last ounce of performance out of the 911, your mother could do the same in the GT-R."

"Does the Nissan's ability reduce the driving pleasure? Not at all. You can turn all the systems off if you so choose, and it's still supremely well balanced, no doubt a delight for a racing driver on a track."

This is coming from Jeremy Clarkson, who has driven the most exotic and best cars in the world: Bugatti Veyron, Koenigsegg CCX, Ultima GT-R, Ferrari Enzo, Lamborghini Murcialago LP640, Porsche Carerra GT, Porsche GT-3 RS, Ferrari F430 Scuderia, Lamborghini Gallardo Superleggera, etc...

Not bad for a $70k car...


A few more quotes from the article:

"A bellow from the engine, a rush of revs, a gigantic accelerative force on my neck, bang the GT-R into fourth. A killing gear if ever there was one."

"Were in R (mode) now, and weve hit 100mph in about 10 heartbeats. No official performance figure exists for that increment, but expect an 8 second 0-100ph time. Its fast, alrite - 60mph comes up in 3.5 seconds, the standing quarter in 11.7 seconds and it goes onto 197mph."

"The GT-R is all aggression on the outside. To my eye, it is a phenomal-looking machine, distinct from everything else. Very japanese and very hard."

"Driving these two cars back to back, its not long before you realise that the Nissan makes the Porsche seem old-fashioned. The GT-R is truly extraordinary."

"For all round ability, i have no doubt the Nissan is the best car i have ever driven. Its a solid car you can rely on when the going gets tricky."


Bring on the haters..
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Citat:
narediti najboljsi avto na svetu




To lahko sam naduvani japanezi izjavijo...

Je najhitrejsi ? Doseze 418 km/h kot P 962 ?

Da je en avto najboljsi je pa sploh tezko rect, kr so lahko najboljsi glede na dolocene kriterije samo...



Ce bi napisali med najboljsimi serijskimi, bi tiho bil.
smirk-1.gif




Najboljsa na svetu je pa lahko samo mhasda, tud hondin vtak ji ne more konkurirat. V Motoreviji so celo zapisali, da je mhasda 6 KORPORATIVNA limuzina prihodnosti... K..c pa taka korporacija, ko si DB9 nemre privoscit... Al pa 3200 GT al pa quatroporte vsaj...
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
ja ampak če še Clarkson izjavi da je best of the best? to valda neki šteje no
grin1.gif
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Saj te nocem provocirat. Samo sem se nazrl takih fint.
wink-1.gif


Clarkson itak pojma nima.
evil.gif
Hec.



Ne recem, da je slab avto. Ti bi zbral tega, jaz pa kaj drugega, italjanskega, ker majo na servisu vsak dan odlicno svezo kavico...
srce-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
ej sej je ql, mi dol visi za provokacije & stuff like that. pač samo lepim informacije, ki se mi zdijo zanimive
tongue-1.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
ja ampak če še Clarkson izjavi da je best of the best? to valda neki šteje no
grin1.gif

Ta kretencek je en klovn ne pa "preizkusevalec". Saj ne recem, oddaja je zabavna pa zanimiva, niso pa to kaksni resni testi. 5 gear se mi zdi boljsa.

LP
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Saj je fajn prebrat novicke, ni potrebe po "peace", ker nismo v vojni.
wink-1.gif

Ni sicer tema, samo tamali Lexus IS 220 (al nekaj podobnega), je pa noro lep.
cool-1.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Me like.... Japanese style.



Mene italjanska jajca ne pritegnejo. Mogoce Lamborgini.... ostalo pa ...
 
Nazadnje urejeno:

Paco

Pripravnik
6. okt 2007
62
4
8
wow, 1/4 mile ima boljš kot murči lp640 čeprav je gtr težji in ima manj konjev
shocked-1.gif
. wtf ?
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Citat:
Uporabnik krizo pravi:
LP640 ima tud launch control
wink-1.gif

a reees, nism vedu
smile-1.gif


no ja, pol pa ma očitno manj naprednega, tudi to se lahko zgodi
grims-1.gif