Nove karte Q4/2009

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.860
3.381
113
40
Lj
Da, kabel sem povezal v avtu. Sem še enkrat pogledal verzijo in pravi da je 7.0.13. Če ročno nastavim na frekvenco 91.8 potem se lučka obarva sivo kakor da TMC deluje, vendar TMC sporočil ni, tudi po dobre pol ure, nič. Če pa dam na avtomatsko iskanje pa samo išče in išče ikonca pa je skoz rdeča.

untitled.png
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.860
3.381
113
40
Lj
Aha. No sej TMC mi že zdaj ne dela, vsaj v SLO. Sicer pa a niso te Windowsi CE na ROM-u, tako da se jih ne da povozit ?
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Dobil sem "originalni paket" od Navigona, tako da sem spremenil device.xml file na kartici, potem pa preko Fresha instaliral. Nato je instaliral/upgrejdal se dodatne file na Windows CE rom-u. Zato bi resnicno prosil nekoga, ce lahko skopira mi fajle od Navigona 21xx iz Windows CE direktorija pa da mi poslje. Bi bil zelo hvalezen.
smile-1.gif
Fajli se nahajajo na /Windows in so *.dll ter *.sys.
 
Nazadnje urejeno:

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
sam moram rečt, da danes nisem mogel dobit tmc signala, pa nisem spreminjal softwera. Čudno
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik spenstar pravi:
Dobil sem "originalni paket" od Navigona, tako da sem spremenil device.xml file na kartici, potem pa preko Fresha instaliral. Nato je instaliral/upgrejdal se dodatne file na Windows CE rom-u. Zato bi resnicno prosil nekoga, ce lahko skopira mi fajle od Navigona 21xx iz Windows CE direktorija pa da mi poslje. Bi bil zelo hvalezen.
smile-1.gif
Fajli se nahajajo na /Windows in so *.dll ter *.sys.

Kaj pa, če narediš hard reset? Ponavadi to pomaga.

Kako naj pridem do Win direktorija preko PCja? nikakor mi ne rata, niti mi ne dovoli, da bi dll in sys fileje prenesel na kartico in potem na PC.
 
Nazadnje urejeno:

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Citat:
Uporabnik spenstar pravi:
Dobil sem "originalni paket" od Navigona, tako da sem spremenil device.xml file na kartici, potem pa preko Fresha instaliral. Nato je instaliral/upgrejdal se dodatne file na Windows CE rom-u. Zato bi resnicno prosil nekoga, ce lahko skopira mi fajle od Navigona 21xx iz Windows CE direktorija pa da mi poslje. Bi bil zelo hvalezen.
smile-1.gif
Fajli se nahajajo na /Windows in so *.dll ter *.sys.

Kaj pa, če narediš hard reset? Ponavadi to pomaga.

Kako naj pridem do Win direktorija preko PCja? nikakor mi ne rata, niti mi ne dovoli, da bi dll in sys fileje prenesel na kartico in potem na PC.

Na root kartice skopiras program kombibitz in potem z hard resetom se ti instalira ta program v startup na Navigonu v Windows CE. Dobis en launcher kot recimo na Iphonu in od tam lahko z file explorerjem prides do Windowsow, pa se ene druge stvari kot je media player itd... Pri meni je upgrejd zamenjal 6 filov in tocno te z TMC in zvocno, ker je file stamp od teh bil od leta 2008, vsi drugi fajli pa od leta 2006.
Drugace pa na google "how to unlocke navigon 21xx max".
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.860
3.381
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
sam moram rečt, da danes nisem mogel dobit tmc signala, pa nisem spreminjal softwera. Čudno

Zdaj ko sem naložil to novejšo verzijo softwera (hvala za datoteke), se pravi 7.4.3, je začel TMC magično delovati. Edino nekaj težavic je še, recimo šumniki ne delujejo pri TMC sporočilih, tisti media player oz. picture viewer tudi ne dela. Drugače navigacija sama pa brez problema.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:
Uporabnik LeQuack pravi:
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
sam moram rečt, da danes nisem mogel dobit tmc signala, pa nisem spreminjal softwera. Čudno

Zdaj ko sem naložil to novejšo verzijo softwera (hvala za datoteke), se pravi 7.4.3, je začel TMC magično delovati. Edino nekaj težavic je še, recimo šumniki ne delujejo pri TMC sporočilih, tisti media player oz. picture viewer tudi ne dela. Drugače navigacija sama pa brez problema.

no evo, dela ane
cool-1.gif

Men je tud pol začel, sam resetiral sm mogu
 

mesojed

Zelenc'
30. nov 2009
3
0
1
Pozdravljeni vsem skupaj na forumu.
Imam navigon 8310 in sem hotel prenesti nove zemljevide, pri instalaciji mi je napisalo da je prišlo do napake odpiranje ene od datotek in rezultaz zdaj mi ne najde satelitov. Zadevo sem resetiral na tovarniške nastavitve pa nič, tudi po dveh urah ni nič. Napiše mi GPS-sprejem trenutno ni dovolj dober.Navigacija se bo začela samodejo, tako ko bo GPS-sprejem v redu.
Ali ima kdo idejo kaj narediti.
Za odgovore se zahvaljujem.
 

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Poizkusi na odprtem prostoru za sprejem gps signala, saj je v zaprtem prostoru signal prešibak ali pa ga sploh ni.!

LP