Nove karte Q2/2010!

winini76

Zelenc'
9. mar 2009
7
0
1
Doslej sem uporabljal Garmin MobileXT na Nokiji, odkar imam Androida, pa testiram CoPilot-a in Navigon-a. Moram reci, da je med vsemi tremi edino Garminova mapa našla "mojo ulico", Copilot in Navigon je v zemljevidu sploh nimata. Res pa je, nimam Q2/2010 map od Navigon-a, pa tudi Copilot-ove ne vem če imam zadnje. Bi pa bil zelo vesel, če bi mi kdo po ZS poslal kakšen namig, na katerem "travniku" jih najdem.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
če uporabljaš android sistem na telefonu si raje nabavi IGO navigacijo z karto od Slovenije od Monolita, katera ima identično pokritost kot Adria route za Garmina..torej 99%.

Navteqove karte so zelo slabe za Slovenijo - Navteq se je osredotočil bolj na zahodno evropo, mi pa se lahko pod nos obrišemo z njihovo karto.

zato uporabljal IGO in karto od Monolota - ne bo ti žal
smile-1.gif
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Eno vprašanje. Hočem poiskati hišno št. npr. 43/A. Ali je možno na navigono vnesti ali ne. Meni ni uspelo
 

mat123

Pripravnik
21. jun 2009
138
0
16
Pri mojem je v spodnjem desnem kotu napisano 123 in ABC, če se prav spomnem... Pritisneš na ABC, da se prikažejo črke in potem lahko dodaš tud A.

Mimogrede, kdaj ponavadi pridejo Q3 mape?
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
če uporabljaš android sistem na telefonu si raje nabavi IGO navigacijo z karto od Slovenije od Monolita, katera ima identično pokritost kot Adria route za Garmina..torej 99%.

Navteqove karte so zelo slabe za Slovenijo - Navteq se je osredotočil bolj na zahodno evropo, mi pa se lahko pod nos obrišemo z njihovo karto.

zato uporabljal IGO in karto od Monolota - ne bo ti žal
smile-1.gif

Podprto imajo samo 480x320 resolucijo.
rolleyes-1.gif
 

Raso

Zelenc'
27. nov 2009
24
0
1
Mi lahko kdo da link od zadnjih kart od monolita pa latest za hrv, srb in bih? Kje loh dol potegnem mape? tnx
 

mish

Pripravnik
18. avg 2007
181
0
16
Obišči stran
Kdo slučajno ve, ali so mape za Navigona enake za vse izvedbe?
Torej če jaz potegnem dol 2010 Q2 mape za MN7 na osnovi WM, mi bodo delovale tudi na androidu?

Še eno prašanje .. kakšno pokritost slovenije imajo teleatlasove mape?
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Vem, da je Navigon za Symbian imel drugačen format.
Če nisi voznik za DHL ali UPS, bo bokritost več kot dobra. Ne najde sicer hišne številke vsakega medvedjega brloga v Rogu, kar nekatere sila moti, je pa vseeno dovolj dobro za ljudi z vsaj malo soli v glavi.