Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
spet je par posameznikov (verjetno grdih debelih odsluženih športnic....) naredilo dramo

ne vem, če ravno nastopajoče na aktualnih OI sodijo med grde debele odslužene športnice.

problem je, če izbire, da bo oblečena tekmovala, ni. imajo pač določeno, kaj je za kaj oprava. protokolarna oblačila, tekmovalna, za pred TV ležat, za slikat ipd... če ima tudi kaj normalnega za obleči, ni problema, če ima pa 50 kosov, kjer skupaj za enega ne sestaviš - hja, ona je ipak tja šla laufat in ne tebi in ostalim priletnim stričkom zanimanja vzbujati z drugimi zadevami. za to imate druge vsebine, ki so temu namenjene.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.393
9.132
113
sej to pišem, kako veš da med 50imi nima kaj za gor oblečt. Članek in agenda je pač tako nastavljena, resnica je pa drugje. Realnih problemov ni. V gazi nimajo problemov z dresi.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Tak kot ti, da imajo in je za tek primeren hijab...

Izmed 50 oprav sportnic nima niti 1 biti v namen drugacen kot izkljicno v njihov siht kot sportnice usmerjen, ne pa da se pregivarjamo, a je kaki kos vmes, ki prekrije ali ne...

Mogoce bos razumel, ko bo tvoja hcerka prišla domov z navodili za študentsko delo ali kasneje, kaki majkup, kake nohte in kako opravo mora imeti za na siht. Ko bo zreducirana na objekt nad katerimi se atovi kolegi slinijo. Pa da siht ni na OF, seveda. Tam je tole upraviceno pricakovati...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.393
9.132
113
pol pac tisto ne bo delala, ali?

Ne vidim da bi moški tekači, sprinterji imeli pripombe, kam si tisti šlauf zložijo, in kam si ga ovijejo - za črne mislim. Al sem kaj spregledal. Ali pa so tisti dresi tolk doterani. :evil:
Ali pa se preprosto noben ne sekira.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.393
9.132
113
aaa Še ostrejša je bila Lauren Fleshman,
kliknil na njen twiter, quir scena, možača in ima s tem problem. Predvidljivo da te kap.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.393
9.132
113
kako ni važen, vsepovsod je važen (nekje bolj nekje manj), na zatiskajmo si oči. Poglej si atletinje kaki mejkapi so gor, noro, vse za prezentacijo, všečke, sponzorje in denar. Marsikatera pa še OF poleg. Kej piše da mi je to všeč, ampak očitno je to nova normala.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.147
2.323
113
v lokalni ostariji
kako ni važen, vsepovsod je važen (nekje bolj nekje manj), na zatiskajmo si oči. Poglej si atletinje kaki mejkapi so gor, noro, vse za prezentacijo, všečke, sponzorje in denar. Marsikatera pa še OF poleg. Kej piše da mi je to všeč, ampak očitno je to nova normala.
To je vedno bilo normalno. Samo sedaj se delajo eni papeške da izgled ni pomemben...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek