Nova vozila slovenske policije!!

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
Na policijski akademiji v Tacnu so tudi uradno prevzeli 65 novih vozil, od katerih je 25 VW Touaregov in 40 Renault Masterjev. Če se ne motimo, bo slovenska policiji prva v EU, ki bo za svoje delo uporabljala tako draga vozila. V času, ko najosnovnejša živila za preživetje dosegajo nerazumno visoke cene, slovenska policija oziroma vlada nerazumno razsipa z denarjem davkoplačevalcev, namesto, da bi z njim rešila marsikatero človeško stisko.

Nakup vozil je financiran izključno iz slovenskega proračuna in znaša (za obdobje 5 let) 952.785,00 EUR za vozila znamke VW Tuareg 2,5Tdi DPF in 1.498.872,00 EUR za vozila znamke Renault Master Furgon L1H1P2 Y6, z vključenim DDV.

Je... inkubatorje ki jih primanjkuje, je... pediatrično kliniko, ... važno, da imamo touarege.

image004.jpg

image001.jpg

image001.jpg

image002.jpg
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.965
3.258
113
Citat:
Uporabnik gregap pravi:
Če se ne motimo, bo slovenska policiji prva v EU, ki bo za svoje delo uporabljala tako draga vozila.
Italjani so pa kje s svojimi Lamborghiniji Gallardo in podobnimi stroji?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Citat:
Uporabnik gregap pravi:
Če se ne motimo, bo slovenska policiji prva v EU, ki bo za svoje delo uporabljala tako draga vozila.
Italjani so pa kje s svojimi Lamborghiniji Gallardo in podobnimi stroji?

1. italija je ene 3x bogatejša država od nas
2. je ene 7x manj zadolžena kot mi
3. ma 5x manj socio. problemov
5. ima samo 2 ali 3 galarde (eden vem da je provida brez strobotov),
ki so v osnovi bili podani po reklamni ceni firme lamborgini (plačala je policija samo davek),
pa tudi če niso bili, za njih niso zapravili 1,xxx.xxx,xxx€. (čeprav si bi to kamot privoščli)
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik tjuren pravi:
Je mar v Švici toliko lepše in boljše življenje?

Nebi vrjel.

Čene druga si bom lahko enega prižgal v lokalu, medtem ko si bom ob 7mih zjutraj naročil žganico k kavi.
To je za začetek, lahko pa nadaljujema v kaki drugi temi, pa boma spregovorila kako so slovenci policiji
pregledovali avte & 505 drugih primerov. (primer strojan)
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik tjuren pravi:
Je mar v Švici toliko lepše in boljše življenje?

Nebi vrjel.

Čene druga si bom lahko enega prižgal v lokalu, medtem ko si bom ob 7mih zjutraj naročil žganico k kavi.
To je za začetek, lahko pa nadaljujema v kaki drugi temi, pa boma spregovorila kako so slovenci policiji
pregledovali avte & 505 drugih primerov. (primer strojan)

Nedolgo nazaj sem govoril s človekom, ki se je po 25 letih vrniliz Švice in mi je sam rekel, da nekega bajnega življenja za tujce tam ni. Pravi, da je sicer lepo in, da je bruto plača močno višje, vendar pa tujci plačujejo dodatne davke, poleg tega preplačaš veliko stvari, ki so v Sloveniji majhen strošek.

Kaj pa vem, verjetno ima kdo drug drugačno zgodbo.