Nova Opel Insignia

Filipides

Pripravnik
20. jun 2014
129
2
18
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Citat:
Uporabnik Filipides pravi:
Po fotografijah sodeč karavanska izvedba trpi za klasično boleznijo novejših karavanov - neuporabno majhen prostor nad prtljažnim rolojem, na račun preveč poševnega zadnjega stekla. Če bi uporabljal le prtljažnik pod rolojem, potem si pač ne bi šel kupovat karavana. Je pa res, da se karavana, pri katerem to ne bi bila težava, danes skoraj več ne najde.

Kaj pa kaka Škoda Octavia ali pa Honda Civic Tourer??

Octavio, pri kateri se Škoda izrecno hvalili s prostornostjo prtljažnika (zmagovalec v razredu itd.), sem s tega vidika sprobal v praksi in je katastrofalna, prtljažnega prostora nad rolojem je komajda kaj več kot za okras. Enako je pri superbu. Čeprav imata deklariranih okoli 600l prtljažnega prostora (do roloja), v praksi ne dosežeta Mondea tretje generacije, ki jih je imel, mislim da, 490. In ja, res je, novi karavani očitno niso namenjeni tovorjenju, temveč temu, da "lepo" izgledajo. Saj ne da bi ves čas prevažal do strehe poln prtljažnik, ampak vsakih par mesecev pa pride prav, začenši s poletnim kampiranjem za štiričlansko družino (brez konkretno velike truge na strehi seveda ne gre).
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Poleg tega ima sedalni del izrazito krajši od konkurence ( vse za boljše številke ). Po drugi strani pa še vedno dovolje površine za otroški sedež....
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Pozabl ste...mal na Mazdo spominja na drugi sliki
smile-1.gif

Heh veš da sem ravno to razmišjal ko sem videl to sliko, da je to modificirana mazda
smirk-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
na tretji sliki je sovoznikov sedež čisto naprej ali je spet kak inženir ocenil, da tam sedijo samo 170cm veliki ljudje?
ker s svojimi cca 2m sem se zelo slabo počutil na sovoznikovem sedežu.